طراحی crm

طراحی CRM اختصاصی

مدیریت ارتباط با مشتری CRM، یک استراتژی برای مدیریت کلیه روابط و تعاملات شرکت شما با مشتریان و مشتریان بالقوه شماست. CRM به شما کمک می کند سودآوری خود را بهبود ببخشید. در واقع CRM اختصاصی یک استراتژی تجاری برای کل شرکت است که باعث افزایش درآمد و سودآوری، کاهش هزینه‌ها و افزایش وفاداری مشتری برای شما می‌شود. 

چرا CRM اختصاصی ویستا؟

تیم برنامه نویسان حرفه ای CRM

تیم برنامه نویسان حرفه ای

تحلیلگران مشاغل ما تمام خصوصیات کسب و کار شما را مطالعه کرده و یک نقشه راه موثر برای ادغام و ارتقا CRM ارائه می دهند.

تعمیر و نگهداری مداوم CRM

تعمیر و نگهداری مداوم

ما خدمات نگهداری مداوم را برای مشاغل CRM ارائه می‌دهیم تا به موقع سیستم را بروز کنیم تا به چالش های در حال تغییر بازار پاسخ دهیم.

همکاری انعطاف ناپذیر CRM

همکاری انعطاف پذیر

با استفاده از فرم های مختلف همکاری، می‌توانید هزینه‌های توسعه و نگهداری CRM را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

طراحی CRM اختصاصی چیست؟

نرم افزار CRM سفارشی، یک محصول نرم افزاری خاص است که با توجه به اهداف تجاری یک شرکت ساخته می‌شود. چنین راه حل سفارشی به شما امکان می‌دهد نه تنها به طور موثر روابط خود را با مشتریانتان مدیریت کنید، بلکه جذابیت تجارت خود را برای مشتریان بالقوه افزایش دهید. با استفاده از تمام ابزارهای لازم سیستم CRM مانند چرخه حیات مشتری و مدیریت گردش کار، بدست آوردن آسان آمارها، تنظیمات مجوزها و نقش‌های کاربر، می‌توانید تمام مراحل ساخت (“تماس‌ها”، “سرنخ‌ها” و “مشتری‌ها”) را پیگیری و روابط خود را با مشتریان بهینه کنید. 

blank

مشاوره رایگان

تیم ویستا به شما پیشنهاد می‌دهد مشاوره‌ای رایگان و اختصاصی درباره طراحی CRM اختصاصی مورد نیاز خود داشته باشید. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا با صرف هزینه کمتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. کافی است تا از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

طراحی CRM اختصاصی ویستا

می‌توانید سفارش طراحی CRM اختصاصی خود را به  یکی از معتبرترین شرکت های نرم افزاری در ایران بسپارید. نکته ای که حائز اهمیت است این است که در حال حاضر این شرکت نرم افزار CRM به صورت آماده ندارد و تنها سفارش طراحی CRM اختصاصی را برای شرکت ها و خدمات مختلف انجام می‌دهد. تفاوت اینها در هزینه و مدت زمان انجام کار است. در حالیکه که سیستم نرم افزار CRM یک نرم افزار کامل است و هر شرکتی باهر کسب و کاری می‌تواند آن را داشته باشد و برای خود سفارشی کند که طبیعتا هزینه بسیار بیشتری دارد. در حالیکه طراحی CRM اختصاصی برای هر کسب و کار علاوه بر هزینه کمتر و مدت زمان تقریبی ۲ ماه، مزایای بسیار زیادی دارد که فقط متناسب با نیازها و مخاطبین شما طراحی می‌شود. 

چرا طراحی CRM اختصاصی ویستا؟

blank

کاملا سفارشی شده طبق نیازهای شما

blank

قیمت مقرون به صرفه تر  متناسب با کیفیت

blank

کیفیت بالای نرم افزار طراحی شده 

blank

پشتیبانی پس از فروش به مدت یکسال

blank

امکان رشد و توسعه نرم افزار  در هر زمان

از اهمیت CRM اختصاصی بدانید!

حتی اگر تجارت شما تازه تاسیس باشد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باید مرکز تعاملات شرکت شما با همه مشتریان شما از جمله مشتریان فعلی، مشتریان بالقوه و مشتریان آینده شما باشد. CRM ها مخاطبین را کنترل می‌کنند، فروش را ردیابی می‌کنند، فعالیت‌ها را ضبط می‌کنند، ایمیل می‌فرستند، تماس می‌گیرند و ده‌ها عملکرد دیگر. برخی از CRM ها فراتر از این عمل می‌کنند و شامل ویژگی‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند پروژه‌ها را مدیریت کنید، فرآیندها را خودکار کنید، گزارش‌ تهیه کنید یا تجارت خود را به بازار عرضه کنید.

CRM اختصاصی چکار می‌کند؟

داده ها بخشی ضروری از تجارت هستند که از منابع مختلفی در دسترس هستند. داده ها تا قبل از تجزیه و تحلیل مفید نیستند. هنگامی که یک سیستم CRM اختصاصی طراحی می‌کنید می توانید از CRM برای جمع آوری، جدول بندی و سازماندهی داده ها استفاده کنید. مزیتی که سیستم CRM اختصاصی نسبت به سایر سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری دارد این است که می توانید ببینید چه کسی و چگونه با شرکت شما تعامل دارد. همچنین می توانید گزارش ها را بررسی کنید تا ببینید چگونه با مشتریان ارتباط برقرار می کنید و روند فروش و خدمات مشتری و … را تحلیل کنید. 

مزایای طراحی CRM اختصاصی

گزارش قابل اعتماد

نمایش تصویری داده ها

اتوماسیون بهبود یافته

افزایش کارایی با اتوماسیون

همکاری ساده شده

خدمات پیشگیرانه

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

دیگر فعالیت های شرکت ویستا

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از حوزه های مهم و اصلی شرکت ویستا است. این شرکت در اکثر زمینه های کسب و کاری طراحی اپلیکیشن انجام می‌دهد. 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت سفارشی نیز در کنار طراحی اپلیکیشن از اهمیت زیادی برخوردار است. همانند اپلیکیشن نیز، این شرکت در اکثر زمینه های کاری طراحی سایت انجام می‌دهد.

سئوسایت

سئو سایت

سئوسایت یکی از موارد مهم بعد از طراحی سایت است.  ویستا در کمترین زمان و بهترین قیمت مطابق با اصول گوگل، سئو سایت شما را انجام خواهد داد.

درباره ویستا

شرکت نرم افزاری ویستا یکی از شرکت های مهم در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی CRM، طراحی پورتال، رپورتاژ، طراحی نرم افزار حسابداری، موشن گرافیک و… است. این شرکت یکی از شرکت های برتر در سطح کشور است و باتوجه به کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه مشتریانی از سراسر جهان دارد. 

از نمونه های طراحی اپلیکیشن ویستا می‌توان به طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن رستوران، طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره اشاره کرد. در زمینه طراحی سایت نیز می‌توان به طراحی سایت املاک، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت دیجی کالا و بسیاری دیگر اشاره کرد.

شرکت ویستا یک نمونه موفق از نرم افزار حسابداری آنلاین نیز دارد که یکی از برترین ها در زمینه حسابداری تحت وب است. این شرکت نیروهای متخصصی در زمینه های فوق دارد که یکی از آنها موشن گرافیک است. این کار فعالیتی بسیار مهم برای افزایش بهره وری از کسب و کار است که می‌تواند باعث رشد کسب و کار شما شود.

سوالات متداول

CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری است. CRM به اصول،  روش‌ها و دستورالعمل هایی گفته می‌شود که یک سازمان هنگام تعامل با مشتریان خود از آنها پیروی می‌کند. CRM به شما امکان می‌دهد اطلاعات تماس مشتری را ذخیره کنید، فرصت های فروش را شناسایی کنید، مسائل مربوط به خدمات ثبت و کمپین‌های بازاریابی را مدیریت کنید، همه این داده ها و همه اطلاعات مربوط به مشتری در یک مکان مرکزی و در دسترس هر کسی که ممکن است به آن نیاز داشته باشد قرار می‌گیرد.

CRM برای همه مفید است. از خدمات فروش و مشتری گرفته تا توسعه کسب و کار، استخدام، بازاریابی و هر کسب و کار دیگر. البته مشاغل با تیم فروش اختصاصی، مشاغل با یک تیم بازاریابی و مشاغلی که به دنبال بهبود کارائی هستند سود بیشتری از CRM می‌برند.

نرم افزار CRM سفارشی، یک محصول نرم افزاری خاص است که با توجه به اهداف تجاری یک شرکت ساخته می‌شود. چنین راه حل سفارشی به شما امکان می‌دهد نه تنها به طور موثر روابط خود را با مشتریانتان مدیریت کنید، بلکه جذابیت تجارت خود را برای مشتریان بالقوه افزایش دهید.

خدمات بهتر مشتری، افزایش فروش، تجزیه و تحلیل دقیق، بهبود تقسیم بندی مشتریان، بهبود حفظ مشتری، پایگاه داده متمرکز اطلاعات، گزارش فروش خودکار، جذب مشتری بیشتر و… از مزایای CRM است.

تمام خدمات CRM اختصاصی ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای می‌باشد. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank