جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی سایت در گرگان

گرگان شهری در شمال شرق ایران که با توجه به موقعیت خود می‌توان گفت شهری گردشگر پذیر است. این شهر با توجه به نزدیکی هم به دریا هم به جنگل و همچنین به شهر مشهد از اهمیت گردشگری خاصی برخوردار است. این شهر هر سال پذیرای گردشگران بسیاری است که اکثر آن ها نسبت به این شهر آشنایی ندارند. به همین دلیل اولین جایی که این افراد مراجعه می‌کنند اینترنت است و اولین گزینه گوگل است. این افراد حتما در جستجوهای خود به دنبال فروشگاه‌های شهر گرگان هستند و به‌همین دلیل است که طراحی سایت در گرگان اهمیت بالایی پیدا می‌کند. هر کسب و کاری که وارد حوزه اینترنت شده باشد حتما کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. اما نکته مهم این است که برای طراحی سایت باید چه شرکتی را انتخاب کرد.

طراحی سایت در گرگان
طراحی سایت گرگان

چرا به طراحی سایت گرگان نیاز داریم؟

طراحی سایت در گرگان از اهمیت بسیاری برخوردار است. طراحی سایت باعث می‌شود تا کاربران مختلف بتوانند در هر لحظه به شما دسترسی داشته باشند و از خدمات شما استفاده کنند. مشتریان شما به این دلیل که همه جا به شما دسترسی دارند با خیالی آسوده به شما اعتماد می‌کنند. همین امر باعث می‌شود تا در مرحله اول برند شما حرفه‌ای تر و کاربر پسندتر دیده شود. این آرزوی هر مدیر کسب‌وکاری است که مشتری‌ها به برند او اعتماد داشته باشند و همین موضوع، کسب و کارها را از یکدیگر متمایز می‌کند. کافیست به ای دو مورد دقت کنید:

در زمان همه‌گیری ویروس کرونا بیشترین سهم بازار در دست کسب‌وکارهای اینترنتی بوده است یا سنتی؟

با توجه به مشغله های موجود میل کاربران به سمت چه کسب و کاری است؟

قبل از شروع کار، مشاوره رایگان طراحی سایت در گرگان به عنوان هدیه دریافت کنید.

بهتر است قبل از شروع سفارش طراحی سایت در گرگان به این مورد فکر کنید که اگر از یک مشاوره رایگان استفاده کنید چقدر مسیر طراحی سایت شما می‌تواند متفاوت باشد. چقدر می‌تواند اطلاعات شما را در مورد طراحی سایت افزایش دهد و با نگاهی وسیع‌تر طراحی سایت خود را سفارش دهید. به همین دلیل تیم ویستا به شما پیشنهاد می‌کند در ابتدا از مشاوره رایگان طراحی سایت در گرگان که توسط متخصصین و مشاوران ویستا ارائه می‌شود استفاده کنید.

طراحی وب سایت در گرگان

آشنایی با طراحی سایت گرگان

لطفا ویدئو زیر را تماشا کنید…

بهترین شرکت طراحی سایت در گرگان

طراحی سایت گرگان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در گرگان

هنگام طراحی سایت حتما باید به این مورد دقت کنید که سفارش خود را در بهترین شرکت طراحی سایت به انجام برسانید. شرکتی که در سرتاسر کشور خدمات خود را ارائه می‌دهد و در تمام کشور نامی آشنا محسوب می‌شود. تمام سایت‌های طراحی شده این شرکت از پشتیبانی این تیم استفاده کنند و راضی باشند. همین امر باعث می‌شود تا خیالتان از طراحی سایت آسوده باشد. اگر شما در این بخش هستید حتما تا به حال متوجه شده‌اید که شرکت ویستا به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت، خدمات خود را به شما ارائه می‌دهد.

طراحی سایت حرفه ای در گرگان

طراحی سایت حرفه ای در گرگان به این معنی است که وب‌سایت شما در حد و کلاس جهانی طراحی شود. از زیبایی بسیاری برخوردار باشد که باعث می‌شود کاربر از حضور در سایت لذت ببرد. همچنین طراحی سایت حرفه‌ای به این معنی است که وب‌سایت شما از نظر واکنش‌گرایی در هر دستگاهی بهترین حالت خود را نمایش می‌دهد. از المان‌ها به بهترین صورت استفاده شده و سرعت وب‌سایت شما در بالاترین حد خود قرار دارد. وب سایت شما از امنیت بالایی برخوردار است و به همین جهت باعث می شود تا کاربر هنگام استفاده از وب‌سایت شما حس خوبی داشته باشد. کافیست برای اطلاع از قیمت طراحی سایت حرفه ای دکمه زیر را لمس کنید.

طراحی سایت حرفه ای در گرگان
طراحی سایت فروشگاهی در گرگان

طراحی سایت فروشگاهی در گرگان

هر فروشگاه نیاز به یک طراحی فروشگاه اینترنتی دارد. طراحی وب سایت فروشگاهی یعنی کاربر 24 ساعت و هر روز به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشد. کاربر از این که هر لحظه به وب‌سایت شما دسترسی دارد احساس خوبی بدست می‌آورد. همین امر باعث می‌شود تا مشتری، مشتری بیاورد و دایره مشتریان شما افزایش پیدا کند. همچنین وب‌سایت شما اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود، کاربر را برای خرید از شما ترغیب می‌کند. همین موضوع یکی از عواملی است که باعث می‌شود تا کاربر برای خریدهای دوباره نیز ترغیب شود و به یک مشتری وفادار تبدیل شود. کافیست برای اطلاع از هزینه طراحی سایت فروشگاهی دکمه زیر را لمس کنید.

طراحی سایت شرکتی در گرگان

طراحی سایت شرکتی در گرگان برای هر کسب و کاری نیاز است. فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما کوچک است یا بزرگ. شما در هر مرحله با استفاده از یک سایت می‌توانید مشتریان خود را افزایش دهید. طراحی سایت یکی از عواملی است که باعث می‌شود تا نگاه کاربر نسبت به کسب‌وکار شما متفاوت باشد. کاربر این موضوع را متوجه می‌شود که شما نسبت به کسب‌وکار های هم رده خود اهمیت بیشتری به کاربر می‌دهید و همین امر شما را به بهترین مجموعه در نوع خود تبدیل می‌کند. اگر هنوز نسبت به طراحی وب سایت شرکتی تردید دارید کافیست تا به اطراف خود نگاه کنید و این موضوع را با سایر کسب و کار هایی که می‌شناسید مقایسه کنید. 

طراحی سایت شرکتی در گرگان

قیمت طراحی سایت در گرگان

طراحی وب سایت برنزی

3.5 میلیون تومان

طراحی وب سایت نقره ای

5.2 میلیون تومان

طراحی وب سایت طلایی

6.3 میلیون تومان

خدمات طراحی سایت در گرگان

 •   12 ماه پشتیبانی
  12 ماه پشتیبانی
 • خدمات پس از فروش
  خدمات پس از فروش
 • افزایش اعتبار برند شما
  افزایش اعتبار برند شما
 • رعایت استاندارد های جهانی
  رعایت استاندارد های جهانی
 • آموزش تمام بخش های سایت
  آموزش تمام بخش های سایت
 • امکانات کامل
  امکانات کامل
 • ریسپانسیو و واکنشگرا
  ریسپانسیو و واکنشگرا
 • سئو و بهینه سازی
  سئو و بهینه سازی
 • کمترین حجم دانلودی
  کمترین حجم دانلودی
 • بالاترین سرعت لود صفحات
  بالاترین سرعت لود صفحات
 • بالاترین حد امنیت
  بالاترین حد امنیت
 • طراحی کاربر پسند
  طراحی کاربر پسند
 • صرفه جویی در هزینه
  صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
  صرفه جویی در زمان
 • بازاریابی گسترده
  بازاریابی گسترده
 • سازگار با تمام مرورگرها
  سازگار با تمام مرورگرها
 • انعطاف پذیر
  انعطاف پذیر
 • پنل مدیریت پیشرفته
  پنل مدیریت پیشرفته

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در گرگان

پس از طراحی سایت شما باید نسبت به سئو سایت خود اقدام کنید. اما باید به این نقشه راهی که بیان می‌شود اهمیت بدهید و توجه کنید. در ابتدا نیاز دارید تا شرکت سئو در گرگان را پیدا کنید. بهتر است از شرکت‌هایی استفاده کنید که هم طراحی سایت هم سئو را انجام می‌دهند. پس از آن باید قیمت سئو را در شرکت‌های مختلف بسنجید و مناسب‌ترین را نسبت به بودجه در نظر گرفته شده خود انتخاب کنید و سفارش سئو سایت را بدهید. هنگام سئو سایت حتما به این مورد دقت کنید، شرکتی که می‌خواهد به شما خدمت سئو سایت در گرگان را ارائه دهد خود در چه جایگاهی قرار دارد. حتما می‌تواند شما را نیز به آن جایگاه برساند اما آن جایگاه بسیار مهم است.

سئو سایت در گرگان
طراحی اپلیکیشن در گرگان

طراحی اپلیکیشن در گرگان

ساخت اپلیکیشن مانند سئو نیز نقشه راهی دارد. به طور مثال اگر قصد طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دارید بهتر است تا شرکت طراحی اپلیکیشن شما خدمات طراحی سایت و سئو سایت را نیز ارائه دهد و از قیمت طراحی اپلیکیشن آگاه شوید.

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خود را سفارش دهید و با خیالی آسوده نسبت به این موضوع که اپلیکیشن شما به بهترین نحو با سایت شما همگام می‌شود اطمینان پیدا کنید. همین امر باعث می‌شود تا در سراسر کشور به عنوان یک برند حرفه‌ای به نظر برسید.

نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب در گرگان

نرم افزار حسابداری آنلاین یکی از خدماتی است که شرکت ویستا به گرگانی‌های عزیز ارائه می‌کند. نرم افزار حسابداری آنلاین به شما این قابلیت را می‌دهد که به راحتی بتوانید حساب های خود را در هر زمان مدیریت کنید. این ویژگی برای هر حسابدار و هر کارفرمایی نیاز است و شرکت نرم افزاری ویستا با درک آن اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری و تحت وب وی کانت کرده است. نرم افزار های حسابداری آنلاین نسبت به نسخه های آفلاین این مزیت را دارا است که نیاز به نصب بر روی سیستم ندارد و حجمی از شما اشغال نمی‌کند و امنیت آن بسیار بالاتر از نرم افزار های آفلاین است.

نرم افزار حسابداری آنلاین در گرگان
شرکت های طراحی سایت در گرگان

چگونه می توان شرکت های طراحی سایت در گرگان را پیدا کرد؟

بهترین راه برای این‌که بتوانید بهترین شرکت های طراحی سایت را پیدا کنید نمونه‌کارهای موجود آن‌ها هستند. شما به راحتی می‌توانید با توجه به نمونه‌کارها، پشتیبانی‌های انجام شده از این موضوع آگاهی پیدا کنید که آیا این شرکت مناسب من است؟ آیا این شرکت طراحی وبسایت می‌تواند نیازهای من را تامین کند یا خیر. همین امر سبب می‌شود تا نمونه‌کارها به یکی از مهم‌ترین بخش‌ها قبل از سفارش طراحی سایت بدل شوند. شرکت ویستا به شما پیشنهاد می‌کند که قبل از انکه نسبت به طراحی خود اقدام کنید نگاهی به نمونه‌کار های این شرکت انداخته و از تصمیم خود مطمئن شوید.

لیست مناطقی که شرکت ویستا به آن ها خدمات خود را ارائه می دهد.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در گرگان 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

5/5 (3 Reviews)