طراحی سایت در گرگان

طراحی سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در مورد طراحی سایت در گرگان به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی سایت در گرگان

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در گرگان

طراحی وب سایت در گرگان مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در گرگان آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

مقایسه شرکت های طراحی سایت در گرگان

با وجود اینکه شرکت های نرم افزاری در گرگان بسیار زیاد هستند اما کدام شرکت را می‌توان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت گرگان انتخاب کرد؟ ما در این بخش به مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در این شهر پرداخته‌ایم که با یک نگاه ساده و در کمتر از چند دقیقه می‌توانید بهترین شرکت برنامه نویسی گرگان را انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت گرگان وب

کیفیت خدمات
طراح وب 65%

قیمت خدمات : بسیار ارزان

گرگان وب - شرکت طراحی سایت گرگان-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 299.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت هیرکانا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

هیرکانا - شرکت طراحی سایت در گرگان-min

طراحی سایت کدزنی شروع از : تومان

طراحی سایت با cms شروع از : تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

طراحی سایت حرفه ای در گرگان

طراحی سایت حرفه ای در گرگان به این معنی است که وب‌سایت شما با توجه به استاندارد های روز دنیا طراحی شود. به این معنی که از زیبایی بصری کافی برخوردار باشد و همین امر سبب می شود تا وب سایت در هر دستگاهی به درستی نمایش داده شود. از المان‌ها به بهترین صورت استفاده شده و سرعت وب‌سایت شما در بالاترین حد خود قرار داشته باشد. وب سایت از امنیت بالایی برخوردار باشد و به همین جهت باعث می شود تا کاربر هنگام استفاده از وب‌سایت شما حس خوبی داشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای در گرگان
طراحی سایت فروشگاهی در گرگان

طراحی سایت فروشگاهی در گرگان

هر فروشگاه نیاز به یک طراحی فروشگاه اینترنتی دارد. طراحی وب سایت فروشگاهی یعنی کاربر 24 ساعت و هر روز به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشد. کاربر از این که هر لحظه به وب‌سایت شما دسترسی دارد احساس خوبی بدست می‌آورد. همین امر باعث می‌شود تا مشتری، مشتری بیاورد و دایره مشتریان شما افزایش پیدا کند. همچنین وب‌سایت شما اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود، کاربر را برای خرید از شما ترغیب می‌کند. همین موضوع یکی از عواملی است که باعث می‌شود تا کاربر برای خریدهای دوباره نیز ترغیب شود و به یک مشتری وفادار تبدیل شود.

طراحی سایت شرکتی در گرگان

طراحی وبسایت شرکتی در گرگان برای هر کسب و کاری نیاز است. فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما کوچک است یا بزرگ. شما در هر مرحله با استفاده از یک سایت می‌توانید مشتریان خود را افزایش دهید. طراحی سایت یکی از عواملی است که باعث می‌شود تا نگاه کاربر نسبت به کسب‌وکار شما متفاوت باشد. کاربر این موضوع را متوجه می‌شود که شما نسبت به کسب‌وکار های هم رده خود اهمیت بیشتری به کاربر می‌دهید و همین امر شما را به بهترین مجموعه در نوع خود تبدیل می‌کند. اگر هنوز نسبت به طراحی وب سایت شرکتی تردید دارید کافیست تا به اطراف خود نگاه کنید و این موضوع را با سایر کسب و کار هایی که می‌شناسید مقایسه کنید.

طراحی سایت شرکتی در گرگان

نمونه کار طراحی سایت

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در گرگان برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در گرگان ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کار ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در گرگان شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

طراحی سایت وکلا

سایت وکلا و آموزش مسائل حقوقی

سایت بازاریابی دیجیتال

سایت شرکت نرم افزاری

سایت خانم دکتر میرم قلی زاده

سایت دکتر مریم قلی زاده

سایت آگهی فروش

سایت فروش کالای خانه و آشپزخانه

تهیه غذای آنلاین

سایت فروش غذا

سوپرمارکت آنلاین

سایت فروشگاه اینترنتی

سایت موشن گرافیک

قیمت طراحی سایت در گرگان

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در گرگان با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی وب سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88551470-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت
[forminator_form id="89321"]

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت گرگان دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در گرگان سفارش دهید. برای سفارش طراحی سایت گرگان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در گرگان کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی وب سایت در گرگان

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو و طراحی سایت در گرگان

خدمات سئو سایت در گرگان

پس از طراحی سایت شما باید نسبت به سئو سایت خود اقدام کنید. اما باید به این نقشه راهی که بیان می‌شود اهمیت بدهید و توجه کنید. در ابتدا نیاز دارید تا شرکت سئو در گرگان را پیدا کنید. بهتر است از شرکت‌هایی استفاده کنید که هم طراحی سایت هم سئو را انجام می‌دهند. پس از آن باید قیمت سئو را در شرکت‌های مختلف بسنجید و مناسب‌ترین را نسبت به بودجه در نظر گرفته شده خود انتخاب کنید و سفارش سئو سایت را بدهید. هنگام سئو سایت حتما به این مورد دقت کنید، شرکتی که می‌خواهد به شما خدمت سئو سایت در گرگان را ارائه دهد خود در چه جایگاهی قرار دارد. حتما می‌تواند شما را نیز به آن جایگاه برساند اما آن جایگاه بسیار مهم است.

طراحی سایت و اپلیکیشن در گرگان

خدمات طراحی اپلیکیشن در گرگان

ساخت اپلیکیشن مانند سئو نیز نقشه راهی دارد. به طور مثال اگر قصد طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دارید بهتر است تا شرکت طراحی اپلیکیشن شما خدمات طراحی سایت و سئو سایت را نیز ارائه دهد و از قیمت طراحی اپلیکیشن آگاه شوید. طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خود را سفارش دهید و با خیالی آسوده نسبت به این موضوع که اپلیکیشن شما به بهترین نحو با سایت شما همگام می‌شود اطمینان پیدا کنید. همین امر باعث می‌شود تا در سراسر کشور به عنوان یک برند حرفه‌ای به نظر برسید.

نرم افزار حسابداری انلاین در گرگان

خدمات حسابداری آنلاین در گرگان

نرم افزار حسابداری آنلاین یکی از خدماتی است که شرکت ویستا به گرگانی‌های عزیز ارائه می‌کند. نرم افزار حسابداری آنلاین به شما این قابلیت را می‌دهد که به راحتی بتوانید حساب های خود را در هر زمان مدیریت کنید. این ویژگی برای هر حسابدار و هر کارفرمایی نیاز است و شرکت نرم افزاری ویستا با درک آن اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری و تحت وب وی کانت کرده است. نرم افزار های حسابداری آنلاین نسبت به نسخه های آفلاین این مزیت را دارا است که نیاز به نصب بر روی سیستم ندارد و حجمی از شما اشغال نمی‌کند و امنیت آن بسیار بالاتر از نرم افزار های آفلاین است. نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه توسط متخصصین شرکت نرم افزاری ویستا و هم تراز با نرم افزار های حسابداری آنلاین محبوب و معروف در سطح جهان طراحی شده است.

مقالات ما را از دست ندهید…

سوالاتی که شما پرسیدید …

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به تعرفه طراحی سایت وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در گرگان 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

2 پاسخ

    1. سلام جناب حسین. معمولا زمان طراحی سایت خوب و حرفه ای در گرگان در صورت وردپرسی بودن بین 45 روز تا 2 ماه قرار داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.2/5 (21 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا