طراحی سایت خبری

افراد عاشق شنیدن خبر های تازه هستند . اما از آن جایی که بسیاری از مردم این روزها به دنیای اینترنت رو آورده اند، بسیاری از اخبار را از طریق وب سایت های خبری دنبال می کنند. به همین علت طراحی وبسایت خبری از تقاضای بالایی در تهران و دیگر شهرستان ها برخوردار شده است . ویستا به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طراحی وب سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت خبری و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید.

طراحی سایت خبری
مشاوره

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خبری در ویستا

قبل از این که تصمیمی در خصوص طراحی وب سایت خبری بگیرید ، تیم ویستا به شما یک مشاوره اختصاصی در مورد امکانات مورد نیاز سایت خبری پیشنهاد کند. شما می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی سایت خبری ، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

با دیدن این ویدئو ، با فرآیند طراحی سایت خبری در ویستا آشنا شوید !

روی فیلم روبرو کلیک کنید...
پخش ویدیو

اهمیت طراحی سایت خبری

در سراسر کشور و جهان در هر لحظه اتفاقات جدیدی در حال روی دادن می باشد. برای مردم بسیار اهمیت دارد که در کوتاه ترین زمان از اخبار مطلع شوند زیرا بر بسیاری از جنبه های زندگی آنها تاثیر گذار است. با روش سنتی و چاپ بر روی کاغذ امکان آگاهی از اخبار در لحظه وجود ندارد. طراحی سایت خبری این مزیت را به وجود آورده که افراد جامعه قادر باشند آخرین اخبار را در سریع ترین زمان و کمترین هزینه ممکن دریافت نمایند. با طراحی سایت حرفه ای علاوه بر جلب رضایت کاربران خود قادر خواهید که به درآمدزایی نیز مشغول باشید. 

خبر رسانی در منطقه ای بسیار وسیع
افزایش اعتبار پایگاه خبری شما
کسب در آمد از تبلیغات
ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
جذب مخاطبان بیش تر 
افزایش رضایت کاربران

نمونه سایت های خبری در ویستا

ساخت سایت خبری برای هر تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود برای طراحی سات خود و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. برای این که بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه کار طراحی وب سایت های خبری را در آن شرکت بررسی کنید و سپس برای سفارش اقدام کنید . تیم ویستا با داشتن بهترین نمونه سایت خبری و نیز داشتن نمونه کار در طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت بیمه و … می تواند شما را در این راه کمک کند.

سایت خبری شب تاب

سایت خبری پایشگر

سایت خبری تریبون تبریز

ویژگی های طراحی سایت خبری

برای اینکه یک وب سایت خبری بتواند کاربران زیادی را جذب کند، در مراحل طراحی می بایست به یک سری نکات توجه داشته باشد. عموما کاربران به دو صورت وارد سایت خبری می شوند. حالت اول به شکل مستقیم می باشد که با وارد کردن آدرس، وارد وب سایت خواهند شد. حالت دوم با استفاده از موتورهای جستجویی نظیر گوگل خبر مورد نظر خود را سرچ کرده و بر روی لینک وب سایت شما کلیک خواهند کرد. در اینجا به 4 مورد از نکات کلیدی ساخت وب سایت خبری اشاره خواهیم کرد.

طراحی مناسب و چیدمان المان ها

نحوه نمایش و چیدمان المان های موجود در صفحه از اهمیت بسیاری در طراحی وب سایت خبری برخوردار است. کاربر می بایست در کمترین زمان بتواند خبر مورد نظر خود را ببیند و همینطور به موضوعات مشابه نیز دسترسی داشته باشد.

سرعت مناسب بارگذاری صفحات

سرعت لود شدن وب سایت نقش تعیین کننده ای در میزان رضایت کاربران خواهد داشت. هرچه که به این موضوع توجه بیشتری شود، بازخورد مناسب تری خواهد گرفت. به طور میانگین زمان لود شدن نباید بیش از 4 ثانیه باشد.

بهینه بودن برای موتور جستجو

توجه به بهینه بودن کدنویسی وب سایت برای موتورهای جستجو همینطور اصول سئو باعث خواهد شد که سایت خبری شما ترافیک بیشتری را بدست آورد. در صورت عدم رعایت این موضوع، طراحی سایت خبری موفقیتی نخواهد داشت.

رعایت کردن نکات امنیتی

سایت شما می بایست در مقابل انواع حملات و تحدیدات مختلف مقاوت داشته باشد. عدم نفوذ پذیری و جلوگیری در اخلال به هنگام ارائه سرویس از ملزومات طراحی وب سایت خبری حرفه ای می باشد.

blank

طراحی سایت واپلیکیشن حرفه ای

مجموعه ویستا از کادری مجرب و حرفه ای تشکیل شده است. تمامی نیازهایی که شما برای موفقیت طراحی سایت خبری خود نیاز دارید، برایتان فراهم کرده ایم. شما می توانید به منظور اطلاع رسانی مناسب تر و جذب مخاطبان بیشتر برای سایت خبری خود، درخواست طراحی اپلیکیشن موبایل نمایید. به دلیل سادگی و دردسترس بودن گوشی های همراه، این فرصت ایجاد شده که در کنار طراحی سایت خبری حرفه ای خود یک اپلیکیشن همگام و کاربرپسند داشته باشید.

با استفاده از اپلیکیشن خدماتی در زمینه خبری می توانید در هرکجا و هرلحظه در کنار کاربران خود باشید و آخرین اخبار و رویداد را به آنان انتقال دهید. به منظور مشاوره و اطلاع از شرایط و هزینه طراحی سایت خبری ، همینطور خدمات سئو و طراحی اپلیکیشن موبایل خبری می توانید با تیم مشاوران ویستا تماس برقرار کنید.

امکانات سایت خبری

دسته بندی بسیار جامع برای اخبار
جستجوی سریع و پیشرفته در تمامی موضوعات خبری
خبر رسانی در سطح وسیعی از موقعیت چغرافیایی
ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز
جذب آگهی های تبلیغاتی برای کسب درآمد
پنل مدیریت حرفه ای برای مدیر سایت
به دست آوردن آمار دقیق بازدید کنندگان سایت
قابلیت سرویس های مختلف خبری
تعیین سطح دسترسی متفاوت برای هر شخص
امکان طراحی سایت خبری به صورت چند زبانه
امکان به اشتراک گذاشتن هر یک از اخبار در شبکه های اجتماعی
دسته بندی پیشرفته و فلتر برای تجهیزات صنعتی
blank

مراحل ساخت سایت خبری در ویستا

مشخص کردن هدف در طراحی سایت حرفه ای

مشخص کردن هدف

اهداف خود را از طراحی سایت خبری مشخص کنید.

طراحی گرافیکی سایت حرفه ای

طراحی عناصر اولیه گرافیکی

طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.

تولید محتوا برای طراحی سایت

تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا برای سایت خبری با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.

پشتیبانی سایت حرفه ای ویستا

پشتیبانی سایت

بعد از طراحی وب سایت خبری خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

طراحی سایت خبری در شهر های مختلف

طراحی وبسایت خبری در تهران به دلیل وجود خبرگزاری های بزرگی چون ایسنا ، ایلنا و … متقاضیان بسیاری دارد. اما این موضوع باعث نمی شود تا  طراحی وبسایت خبری در شهر های دیگر متقاضی نداشته باشد.به همین خاطر  تیم ویستا خدمات طراحی سایت خبری در تبریز ، طراحی سایت خبری در شیراز و دیگر شهر های بزرگ را انجام می دهد. طراحی سایت خبری در اصفهان هم بعد از تهران در رتبه دوم  تعداد درخواست کننده در شرکت ویستا را به خود اختصاصی داده است. برای مشاوره در مورد طراحی وبسایت می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

شرکت ویستا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت خبری ارائه می دهد؟

خدمات ویستا قیمت- مشاوره
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله
خدمات ویستا قیمت - استاندارد گوگل
رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت
خدمات ویستا قیمت - دامنه
ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
خدمات ویستا قیمت -طراحی گرافیکی
عدم محدودیت در طراح گرافیکی home page
خدمات ویستا قیمت - پروژه
ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب
خدمات ویستا قیمت - ضمانت
ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت تا یک سال از زمان قرارداد.
خدمات ویستا قیمت - پول قرارداد
50 درصد قیمت سفارش طراحی سایت ابتدا و 50 درصد مابقی انتهای کار خواهد بود.
خدمات ویستا قیمت - تیم ویستا
انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت و گرافیست و سئو مجرب در ویستا
انتخاب هاست و سرور مناسب
طراحی منحصر به فرد
داشتن برنامه معین برای درآمدزایی
مشاوره حرفه ای
پشتیبانی تمام وقت
مشاوره در زمینه بازار فروش

طراحی اپلیکیشن خبری

شما می توانید در کنار طراحی سایت خبری خود یک اپلیکیشن حرفه ای با کاربردهای بسیار متنوع را داشته باشید. این روزها اکثر افراد تمایل دارند که با گوشی های همراه خود به وبگردی مشغول باشند و از طریق اپلیکیشن های گوناگون کارهای خود را انجام دهند.همین موضوع باعث شده است که طراحی اپلیکیشن تبدیل به یک فرصت ایده آل شود. در صورتی که شما برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای خود اقدام کنید، این فرصت را برای مخاطبان خود ایجاد می کنید که براحتی در هر لحظه و مکان به جدیدترین اخبار دسترسی داشته باشند. این اتفاق سبب جلب رضایت بیشتر آنان خواهد شد. تیم ویستا بروزترین خدمات در کنار مناسب ترین هزینه ساخت اپلیکیشن را ارائه کرده است.

طراحی-اپلیکیشن-خبری-و-سایت-خبری
سئو سایت خبری

سئو سایت خبری

اولین گام بعد از طراحی سایت خبری ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد . سئو سایت از اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا امروزه افراد برای جستجوی محصولات و یا خدمات مورد نظر خود ، در اولین گام آن را در گوگل سرچ می کنند . در این صورت اگر سایت شما در لینک های ابتدایی صفحه اول نباشد ، شانس کلیک و در نهایت تبدیل به مشتری را از دست می دهد . شرکت سئو ویستا می تواند شما را برای بهبود رتبه سایت شما کمک کند که این کار را با مناسب ترین قیمت سئو به نسبت شرکت های دیگر انجام می دهد . برای سفارش سئو می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول طراحی سایت خبری ویستا

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت خبری حرفه ای بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال برای سایت های اختصاصی و سه ماه برای سایت های وردپرسی بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت خبری ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

سایر خدمات ویستا

تیم نرم افزاری ویستا علاوه بر خدمات طراحی سایت ، خدمات متنوعی چون طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت، نرم افزار حسابداری تحت وب و خدمات موشن گرافیک را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. طراحی اپلیکیشن نیز از فعالیت های مهم ویستا محسوب می شود که از نمونه های آن می توان به طراحی اپلیکیشن خدماتی ، طراحی اپلکیشن رستوران ، طراحی اپلیکیشن بیمه ، طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب و … اشاره کرد . طراحی پرتال و نرم افزار های حسابداری از ازجمله خدمات جدیدی که ویستا برای مشتریان عزیز ارائه می دهد . این شرکت از تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه های فوق بهره می‌گیرد. پشتیبانی یکسال رایگان از خدمات شرکت ویستا در تمام زمینه هایی است که در بالا به آن اشاره شد.

4.5/5 (6 Reviews)