طراحی اپلیکیشن مذهبی

ساخت-اپلیکیشن-مذهبی

گسترده اپلیکیشن های مذهبی و فرهنگی بسیار فراتر از اپلیکیشن های دیگر است و می توان برای آن طیف وسیعی از مخاطبین را در نظر گرفت.از افراد علاقه مند به کار های فرهنگی از جمله “کتاب خوانی” گرفته تا مخاطبین مذهبی که تعداد آن ها از حد انتظار بسیار بالاتر است.اما در یک دسته بندی کلی می توان استفاده کنندگان این اپلیکیشن ها را به مواد زیر دسته بندی کرد؛

فروشگاه‌های محصولات مذهبی

مداحان

هیئت‌ها

حسینیه‌ها

افرادی که مسئول پاسخگوی سؤالات شرعی هستند.

حوزه‌های علمیه

مدارس مذهبی

مساجد

طراحی-اپلیکیشن-مذهبی

خدمات آنلاین اپلیکیشن نظیر ثبت نام آنلاین،خریدآنلاین،مشاوره و سوالات آنلاین و مواردی که باعث ارتباط مستقیم بین تیم پشتیبانی و کاربر است.

ساخت-اپلیکیشن-مذهبی

به علت گستردگی اپلیکیشن مذهبی نیاز است که دسته بندی مناسب با برچسب گذاری مناسب انجام شود تا کاربر به راحتی به اطلاعات دستیابی داشته باشد.

طراحی-اپلیکیشن

بروز رسانی اپلیکیشن شامل موارد مهمی از جمله رفع عیوب و باگ های بوجود آمده،بروز رسانی های مناسبتی اپلیکیشن جهت بهروری اپلیکیشن و مواردی از این قبیل.

طراحی-ساخت-اپلیکیشن-مذهبی

وجود یک پنل کاربری جهت استفاده سریع تر و مفیدتر کاربر از اپلیکیشن می تواند بسیار موثر باشد.کاربر می تواند موارد دل خواه و علاقمندی را در پنل خود ذخیره کند.

در دنیای امروز کسی در کسب و کار موفق است که بتواند از دنیای تکنولوژی و دیجیتال بهترین استفاده را ببرد.امروزه همه افراد از گوشی های تلفن همراه استفاده می کنند و کمتر کسی را پیدا می کنید که از اپلیکیشن های همراه استفاده نکند ! در این بین بستر مناسبی فراهم می شود تا افراد بتوانند کسب و کار خود را متناسب با شرایط فعلی ارتقاع دهند.

با طراحی اپلیکیشن حرفه ای و یا ارسال فرم ثبت سفارش طراحی سایت برای ما به عنوان شرکت طراحی سایت در زمینه مذهبی و فرهنگی می توان به چهار مزیت در این زمینه دست پیدا کنیم البته باید به این موضوع پرداخته شود که می توانید نمونه کار طراحی وب سایت ما را نیز مشاهده کنید و بعد طراحی وب سایت را سفارش دهید؛

  1.  به شما کمک می‌کند تا بتواند آخرین مطالب و اخبار خود را بارگذاری کرده و به این صورت مخاطبانتان خیلی راحت و با نصب برنامه موبایل یک آرشیو مرتب از فعالیت‌هایشان را داشته باشند.
  2. به برند شدن تیم شما کمک می کند و می توانید با ایجاد و طراحی فروشگاه اینترنتی کار خود را توسعه دهید.
  3. ·       می‌تواند یک آرشیوی از متن‌ها، ادعیه، مداحی‌ها، سخنرانی‌های مذهبی و غیره را در اپلیکیشن قرار داد تا افراد علاقه من یک آرشیو کامل از همه چیز داشته باشند.

  4. ·       باعث ارتباط مستقیم مسئول مراکز مذهبی با مردم می‌شود. مسئول می‌تواند با فعال‌سازی ایمیل یا گفت‌وگوی مستقیم با مردم ارتباط برقرار کند.

ساخت-اپلیکیشن-مذهبی-فرهنگی

تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. ویستا خدمات شما را با مناسب ترین قیمت طراحی سایت وردپرس به شما ارائه می دهد.

در واقع هدف طراحی اپلیکیشن مذهبی این است که همه موارد دینی در یکجا جمع شوند. در حال حاضر چنین اپلیکیشن کاملی وجود ندارد؛ اما بعضی از سازمان‌ها به دنبال ساخت چنین اپلیکیشنی هستند که در کنارش بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.

بله , با توجه به دست نویس بودن کامل سیستم , امکان پیاده سازی هر گونه امکانات و ایده های شما چه برای اپ و چه برای وب سایت امکان پذیر میباشد

بله, امکان سفارش مجزای اپلیکیشن مذهبی و یا وب سایت به تنهایی امکان پذیر میباشد

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته میشود .
شماره تماس:02188550411

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
5/5 (1 Review)