جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

شرکت طراحی سایت

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت و اپلیکیشن از الزامات اغلب مشاغل به شمار می رود. در هر رده شغلی مخاطبان به دنیای مجازی رو آورده اند و خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را در وب سایت ها و اپلیکیشن ها جستجو میکنند. حتی در صورتی که نیازمند خرید به صورت حضوری باشند، ابتدا نیازمندی خود را به صورت آنلاین جستجو میکنند و به طور کامل تحقیقات خود را به شکل اینترنتی انجام میدهند. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون با هدف جذب مشتریان بیشتر و توسعه فعالیتشان به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت می گردند تا بتوانند شروعی قدرتمند در فضای آنلاین داشته باشند.

در این میان شرکتی موفق است که بتواند سایتی زیبا و شکیل داشته باشد که تجربه کاربری مناسبی را  در اختیار کاربرانش قرار دهد. در پلتفرم های مختلف از جمله موبایل و تبلت تا لپ تاپ به خوبی کار کند و همچنین از همه اینها مهم تر ، اینکه اطلاعات به روز و ارزشمند در اختیار کاربران خود قرار دهد تا بتواند مرجعی برای کسب و کار خود محسوب شود. چنین وبسایتی از سئو سایت خوبی نیز برخوردار خواهد بود که باعث میگردد کاربران بیشتری بتوانند از خدمات سایت بهره ببرند و مکررا سایت را بررسی کنند. در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی های شرکت طراحی وب سایت معتبر بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

شرکت-طراحی-سایت

مشاوره حرفه ای جهت شروعی قدرتمند

شما نیاز دارید که برای شروع فعالیت خود، نخست با افراد با تجربه و حرفه ای مشورت نمایید. اینکار باعث می شود که بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و در ادامه مسیر دچار شکست نشوید. پیشنهاد ما مشاوره گرفتن از تیم حرفه ای ویستا می باشد.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا :

مشاوره-طراحی-سایت

نحوه انجام پروژه

نحوه انجام کار شامل مواردی نظیر مدت زمان ارائه شده برای تکمیل پروژه توسط شرکت طراحی سایت ، استفاده از تکنولوژی های بکار رفته و انجام مراحل مختلف نظیر مرحله تست و بازنگری می شود.

زمان تحویل وب سایت با توجه به مدتی که ارائه شده می تواند برای درخواست کنندگان اهمیت بسیاری داشته باشد. به طور معمول سایت های کوچک زمانی برابر با 30 روز کاری و سایت های بزرگ در حدود 50 روز کاری زمان خواهند برد.

بعضی از شرکت ها تنها با cms های رایج اقدام به طراحی وبسایت می کنند. طراحی سایت با وردپرس نمونه ای از ایجاد وبسایت با cms می باشد. در صورتی که شما نیاز به یک سایت اختصاصی با امکانات ویژه داشته باشید ، می بایست بصورت منحصر به فرد شروع به کدنویسی کرد. شرکت هایی که در هر دو حوضه فعالیت دارند، می توانند به خوبی پاسخگوی نیاز های شما باشند.

شرکت-طراحی-وب-سایت

بررسی نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت

ویژگی-های-شرکت-طراحی-سایت-معتبر

از مهمترین ویژگی های شرکت طراحی سایت ، نمونه کارهای انجام داده شده می باشد. این موضوع به شما کمک می کند تا اطلاعاتی نظیر میزان تجربه کاری از نظر مدت زمان ، طرف های قرارداد شرکت و اعتبار نام آنها و همینطور کیفیت کار و عملکرد شرکت طراحی وبسایت بدست آورید.

شما می توانید با مراجعه به سایت هایی که توسط شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی شده است، از سطح عملکرد و کیفیت طراحی صفحات مطلع شوید. با مقایسه کردن چند نمونه از کارها به جمع بندی مناسبی خواهید رسید.

بعضی شرکت ها تنها در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی فعالیت دارند. به اینصورت که همه توان خود را برای ارائه بهترین سایت فروشگاهی گذاشته اند. با بررسی فروشگاه های طراحی شده و نحوه عملکرد آنها امکان جمع بندی مناسبی وجود خواهد داشت.

این موضوع اهمیت دارد که شما قصد دارید چه نوع سایتی داشته باشید. مثلا اگر بخواهید برای شرکت و یا سازمانی اقدام به ساخت وبسایت کنید، بهترین گزینه طراحی سایت شرکتی می باشد. در اینجا می بایست نمونه کارهای سایت شرکتی را مشاهده کنید و کیفیتشان را بررسی نمایید.

 

قیمت-طراحی-سایت

هزینه و قیمت

شرکت-طراحی-سایت-اختصاصی

هزینه مهمترین اولویت برای بسیاری از افراد می باشد. پس از بررسی های اولیه در مورد شیوه انجام خدمات و نمونه کارهای شرکت طراحی سایت ، نوبت به مقایسه قیمت ها می رسد. شما می توانید با کنار هم قرار دادن خدمات مختلف شرکت ها، تعرفه هایی را که معین کرده اند مقایسه کنید.

در صورتی که دو شرکت از لحاظ خدماتی که به مشتری ارائه می دهند در یک سطح باشد، طبیعی است که به سراغ گزینه ای بروید که قیمت طراحی سایت کمتری ارائه کرده است.

اما به هیچ وجه فریب شرکت هایی که قیمت بسیار پایین و دور از انتظاری را معین کرده اند نخورید! این موضوع بی دلیل نیست. بخاطر اینکه اکثر مشتریان اطلاعات بسیار کمی در زمینه مسائل فنی دارند، این دست شرکت ها در فرایند کاری خود از کیفیت کار می کاهند. در نتیجه خروجی پروژه نمی تواند انتظارات شما را براورده کند.

این موضوع در زمینه شرکت های طراحی وب سایتی که هزینه های بسیار گزافی را میگرند نیز صدق می کند! با بیان چند اصطلاحات فنی و انجام یکسری کارهای بدیهی ، مبلغ بسیاری را به مشتری تحمیل می کنند.

خدمات پشتیبانی شرکت طراحی وبسایت

معرفی-شرکت-طراحی-سایت

تحویل وب سایت به مشتری پایان کار نیست! شرکت طراحی سایت حرفه ای می بایست از خدماتی که به کارفرما ارائه کرده است، طی توافق در یک بازه زمانی مشخص پشتیبانی به عمل آورد.

مطمئنا این تجربه را داشته اید که در هنگام گشت و گذار در محیط اینترنت با وب سایت های روبرو شده اید که ظاهری بهم ریخته داشته اند و یا متن آن ناقص بوده است. این موضوع به پشتیبانی سایت بر می گردد.

کارفرما باید این حس را داشته باشد که پس از طی کردن مراحل فنی و تحویل وب سایت خود ، تنها نباشد و شرکت طراحی وب سایت او را به حال خود رها نکرده باشد.

شرکت نرم افزاری ویستا از تمام خدمات طراحی سایت فروشگاهی و سایر نمونه های مختلف ، به مدت یک سال پشتیبانی به عمل خواهد آورد. این پشتیبانی عموما بصورت آنلاین می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی و ساختاری ، سریعا برای برطرف کردن آن اقدام خواهد شد.

رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت

طراحی وب سایت یک موضوع است و سئو آن یک موضوع دیگر. در واقع اولین قدم برای شروع فعالیت در فضای اینترنت ، طراحی سایت می باشد. اما سایت شما نیاز به دیده شدن دارد! وقتی که کاربری از وبسایت شما دیدن نکند، این همه هزینه و زمان به چه دردی می خورد؟

اکثر افراد در صورت ایجاد هرگونه سوال و یا نیازی بلافاصله به موتورهای جستجویی نظیر گوگل مراجعه می کنن. با وارد کردن عبارت مورد نظر خود، یکسری وب سایت به نمایش درخواهد آمد. تعداد بسیار زیادی از کاربرا تنها از چند لینک اولیه بازدید میکنند و علاقه به دیدن سایر صفحات ندارند. اگر سایت شما در صفحه اول گوگل نباشد شانس بسیار کمی برای دیده شدن خواهد داشت.

با توجه به این موضوع ، یک شرکت سئو حرفه ای می بایست در هنگام طراحی و کدنویسی وب سایت شما ، بدرستی اصول سئو رعایت کنه. وقتی که سایت شما از لحاظ ساختاری با موتورهای جستجو همگام باشه، در مدت زمان کوتاه تری و به شکل اصولی می تونه به رتبه مناسبی در گوگل دست پیدا کنه. تیم ویستا مناسب ترین شرایط و قیمت سئو به درخواست کنندگان ارائه می کنه.

شرکت-طراحی-وبسایت

فعالیت های مرتبط شرکت

شرکت-طراحی-سایت-وردپرس

مورد آخر مربوط به سایر فعالیت های یک شرکت طراحی وب سایت می شود. در صورتی که یک شرکت در حوضه طراحی اپلیکیشن هم فعالیت داشته باشد ، یک فرصت مناسب برای درخواست کنندگان وب سایت به وجود می آید تا بتوانند در کنار وب سایت خود یک اپلیکیشن همگام و حرفه ای را نیز سفارش دهند.

درصورتی که شما قصد ساخت اپلیکیشن را نداشته باشید، باز هم این امکان برای شما وجود خواهد داشت و می توانید در هر زمانی که تمایل دارید ، اقدام به این کار کنید. در واقع شرکتی که سایت شما را طراحی می کند ، از لحاظ فنی و ساختاری تسلط بیشتری برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما خواهد داشت.

موبایل های هوشمند امروزه به یک وسیله ضروری برای افراد تبدیل شده است. برنامه های کاربردی و جذاب طراحی شده برای این موبایل ها ، از طرف کاربران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به این منظور شرکت ها و کسب و کارهای مختلف این فرصت را دارند که با هدف جذب مخاطب بیشتر و ایجاد ارتباطی مناسب با کاربران، برای ساخت اپلیکیشن خود اقدام کنند.

شرکت طراحی سایت ویستا

تیم فنی با تجربه و حرفه ای

شرکت طراحی سایت حرفه ای ویستا از کادری مجرب و زبده تشکیل شده است. هدف این مجموعه ارائه بهترین کیفیت ممکن جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان می باشد.

استفاده از تکنولوژی روز

خاصیت خدمات آنلاین و دنیای دیجیتال این است که روز بروز در حال تغییر می باشد. برای ارائه بهترین خدمات نیاز است که با جدیدترین تکنولوژی آشنایی داشته باشیم.

نمونه کارهای موفق

تیم ویستا در زمینه های طراحی اپلیکیشن ، طراحی وب سایت ، سفارش سئو ، بهنیه سازی و طراحی نرم افزار حسابداری آنلاین نمونه کارهای متعدد و موفقی دارد. رضایت مشتری هدف اول ماست.

طراحی سایت اختصاصی

این امکان برای مشتریان محترم وجود که با توجه به نیازی که دارند، درخواستی مبنی بر طراحی یک وب سایت اختصاصی با زبان های برنامه نویسی محبوبی همچون php و asp.net داشته باشند.

مناسب ترین تعرفه

در کنار ارئه بروز ترین خدمات، شرکت ویستا مناسب ترین تعرفه را ارائه می کند. میزان هزینه طراحی اپلیکیشن و وبسایت شما بستگی به شرایط و امکانات اختصاصی که در آن گنجانده می شود دارد.

آموزش و پشتیبانی

پس از پایان مراحل طراحی وب سایت ، تیم ویستا جهت آشنایی کارفرما با محیط پنل کاربری، آموزشی را ارائه می کند. همچنین تمامی خدمات شامل یک سال پشتیبانی می باشند.

پرسش و پاسخ

بهترین شرکت طراحی وب سایت شرکتی است که به تعهدات خود با مشتری عمل می کند. برای وقت مشتری احترام قائل است و در برابر دریافت وجه مورد توافق ، بهترین عملکرد را به اجرا می گذارد.

روش های مختلفی برای اینکار وجود دارد. بهترین آنها بررسی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت ، کیفیت و نوع خدماتی که در ازای مبلغی که درخواست میکند می باشد.

تیم ویستا با توجه به نیاز و سلیقه مشتری ، خدمات طراحی سایت اختصاصی را ارائه می دهد. آموزش در هنگام تحویل پروژه به مشتریان و پشتیبانی یک ساله از دیگر خدمات ویستا می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =

4.2/5 (6 Reviews)