شرکت طراحی سایت

قطعا داشتن یک وب‌سایت خوب نیاز هر کسب‌وکاری است. نیازی که باید به درستی بر طرف شود. قبل از طراحی سایت نیاز است تا شرکت طراحی سایت معتبری انتخاب کنید. ما در این مقاله به 8 مرحله که هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید به آن دقت کنید، پرداخته‌ایم. در ابتدا بهتر است که با مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران شروع کنیم. با ما همراه باشید.

مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران

قبل از اینکه به مراحل انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران بپردازیم بهتر است تا اطلاعات اولیه‌ای در مورد خدمات، هزینه و کیفیت خدمات بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران داشته باشید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتی پس از مطالعه کامل این مقاله دوباره نیم‌نگاهی به این بخش داشته باشید. در نهایت این بخش است که می‌تواند کار شما را سرعت بخشد.

کیفیت خدمات
طراح وب 78%

قیمت خدمات : بسیار گران

داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 58%

قیمت خدمات : بسیار گران

پیام آوا پردازش-min

طراحی سایت کدزنی شروع از :70.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 30.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 71%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت وب وان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 12.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

لوگو ویستا | vista-logo

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 66%

قیمت خدمات : گران

آویناپرداز

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 4.500.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت تابان شهر

کیفیت خدمات
طراح وب 63%

قیمت خدمات : ارزان

لوگو تابان شهر

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 3.000.000 تومان

خدمات :

شرکت های طراحی سایت معروف چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

با دیدن این ویدئو به جواب تمام سوالات خود برسید

مرحله اول

هدفتان از طراحی سایت چیست

در مرحله اول شما باید به این آگاهی برسید که هدفتان از طراحی سایت سفارشی چیست. سایت‌های بسیاری هستند که بدون هدف طراحی شدند و پس از مدتی به حال خود رها شدند و هیچ‌کس سمت آن‌ها نمی‌رود. آیا یک فروشگاه هستید و نیاز دارید که بازگشت سرمایه داشته باشید و مشتریان دائم بدست آورید یا یک شرکت که نیاز به معرفی محصولات دارد. پس از یافتن نیازتان باید از شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی خود بخواهید تا راه‌حل‌هایی برای نیاز شما را ارائه کند. اگر راه‌حل‌ها نیاز شما را رفع می‌کرد نیاز است تا به بخش هزینه طراحی سایت و مرحله بعد برسید.

مرحله دوم

قیمت را در نظر داشته باشید

آیا این امکان وجود دارد که هزینه پروژه را به عنوان کارفرما تخمین زد؟ قطعا بله اما چگونه؟ در سال‌های گذشته چه مقدار هزینه برای تبلیغات خود کرده‌اید؟ آیا این سرمایه‌ها را دوباره بدست آورده‌اید؟ کاری که در این مرحله باید انجام دهید این است که از شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی خود بخواهید تا با دلایلی روشن هزینه طراحی سایت را به شما اعلام کند. اگر شرکت برنامه نویسی وب می‌تواند خدمتی را ارائه دهد که سرمایه شما را پس از طراحی سایت بازگرداند قطعا نباید این معامله را بر هم زد. خدمتی مانند سئو سایت که بر پایه اصول این تخصص انجام پذیرد. شما قطعا هزینه‌های نامناسب در جای نامناسب داشته‌اید که گاها بازگشت ندارند مانند تبلیغات چاپی. پس از هزینه نیاز است تا سابقه شرکت طراحی سایت نیز بررسی شود.

هزینه و قیمت

حال که بحث قیمت در هر شرکت برنامه نویسی وب مطرح شد، بهتر است تا ما نیز قیمت پکیج‌های خود را قرار دهیم. اگر در هر صورتی نیازی به امکانات پکیج‌های پیشفرض ما نداشتید می‌توانید از بخش مشاوره با ما تماس بگیرید و پس از اضافه یا کسر نمودن امکانات مورد نیاز، از قیمت دقیق آگاه شوید. پس از مطالعه قیمت باید به این موضوع بپردازیم که همیشه در ذهن کارفرما وجود دارد. به یک شرکت برنامه نویسی وب نو پا اعتماد کنم یا پروژه خود را به قدیمی ترین شرکت طراحی سایت بسپارم. با ما  همراه باشید.

طراحی وب سایت پایه

14.8 میلیون تومان

 1. منوی همبرگری سه خطی یا تک سطحی
 2. پشتیبانی از تصویر پس زمینه
 3. اسلایدر ساده
 4. اسلایدشوی تصاویر پاپ آپ
 1. طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
 2. آپلود تصاویر به صورت کشیدن و رها کردن
 3. آپلود مالتی‌مدیا با کشیدن و رها کردن
 4. ساختن فرم به صورت کشیدن و رها کردن
 5. مدیریت نمایش سکشن در موبایل
 1. پشتیبانی از متاتگ‌های موثر بر سئو
 2. امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
 3. مدیریت کامنت‌پذیری هر صفحه یا مطلب
 4. پروتکل ارتباطات امنSSL
 1. ارسال گزارشات به ایمیل
 2. دریافت اعلان از رخدادهای سایت در پنل
 3. مدیریت تک سطحی
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت استاندارد

18.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی
 2. منوی سلسله مراتبی چندسطحی
 3. پشتیبانی از افکت پارالاکس
 4. اسلایدر لایه لایه سه‌بعدی
 1. پخش ویدیوی تعبیه از آپارات یا یوتیوب
 2. افزودن فیلدهای دلخواه به ثبت نام
 3. منطق شرطی نمایش فیلدها
 1. فشرده‌سازی جاوااسکریپت و سی‌اس‌اس
 2. مدیریت پذیرش یا رد کامنت های وارده
 1. مدیریت چند سطحی
 2. قابل شماره‌گیری کردن لینک شماره تلفن
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت حرفه‌ای

24.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی و نقره‌ای
 2. اسلایدر رولوشن
 3. نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
 4. پشتیبانی از ویدیو بک گراند
 1. پلیر پخش کلیپ ویدیویی و فیلم آنلاین
 2. ذخیره‌سازی گلوبال یک سکشن
 3. لاگین دو مرحله‌ای
 4. ساختن فرمهای چندمرحله‌ای ویزاردی
 1. بلک لیست فیلتر خودکار کامنت‌ بد
 1. تعریف رول ها و مدیریت مجوزها
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

مرحله سوم

به سابقه شرکت دقت کنید

اینکه شرکت انتخابی شما قدیمی ترین شرکت طراحی سایت باشد یا بسیار جدید‌تر از آن باشید فرقی نمی‌کند. شرکت‌های بسیاری هستند که در کنار طول عمر کم ایده‌های ناب و نوآورانه را ارائه می‌دهند و بسیار بهتر از شرکت های قدیمی شما را در این راه همراهی می‌کنند. اینکه شرکت برنامه نویسی وب با صنعت شما آشنا باشد و بتواند با توجه به نیاز کاربر راه‌حل خود را ارائه دهد قطعا یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. برای اینکار می‌توانید در کنار بررسی نمونه کار های طراحی سایت این شرکت به تعاملی سازنده با آن‌ها بپردازید.

بررسی نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌هایی که توسط شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی شده‌اند، از سطح عملکرد و کیفیت طراحی صفحات مطلع شوید. با مقایسه کردن چند نمونه از کارها به جمع بندی مناسبی خواهید رسید. تا به اینجا سه گام برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در ایران طی شده است. در ادامه نیز با ما همراه باشید.

نمونه طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال یکی از انواع وب‌سایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله سرعت بسیار زیاد، بالاترین حد امنیت برای درگاه‌های پرداخت و تعریف انواع کیف پول ارز دیجیتال اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های صرافی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی رمز باز

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی دیگر  از انواع وب‌سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند پیگیری سفارشات، جستجوی پیشرفته و فیلترینگ محصولات ، تعریف ویژگی‌ها با قیمت متفاوت برای یک محصول و … اشاره کرد. از معروف‌ترین سایت‌های فروشگاهی می‌توان طراحی سایت مشابه دیجی کالا را نام برد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های فروشگاهی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت فروشگاهی شیرینی کالا

سایت فروشگاهی زیترشاپ

سایت فروشگاهی ناتس کالا

نمونه طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نیز یکی دیگر  از انواع وب‌سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند معرفی پروژه‌ها، چشم انداز‌ها، اعطای نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های شرکتی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به‌طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت شرکتی آقای شهردار

سایت خدماتی تاپ ریلینگ

سایت شرکتی همگانی البرز

نمونه طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی نیز یکی دیگر  از انواع وب‌سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند چارت آموزشی، راهنمای تعیین سطح، تعریف حق اشتراک و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های آموزشی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت آموزش زبان englishsugar

سایت آموزش زبان almanibaarshia

سایت آموزشی گیلنا

مرحله چهارم

با شرکت تعامل داشته باشید

هنگامی که با شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وارد مذاکره می‌شوید، این احتمال وجود دارد که شما دلیل انتخاب بعضی امور را به درستی درک نکنید. وظیفه گروه طراحی سایت است تا به شما دلیل انتخاب، چگونگی و چرایی یک موضوع را توضیح دهند. کاری که شما باید انجام دهید این است تا از بخشی که بر روی آن سرمایه گذاری کرده‌اید اطمینان داشته باشید. درباره روش کار گروه طراحی سایت خود بپرسید و دلیل انتخاب یک تصمیم را بدانید. به توصیه‌هایشان دقت کنید. نکته‌ای که وجود دارد و همیشه باعث ایجاد سو تفاهم میان کارفرما و گروه طراحی سایت و برنامه نویسی معتبر می‌شود بحث تولید محتوا است. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

مشاوره حرفه ای جهت شروعی قدرتمند

اگر در حال حاضر سایتی دارید که نیاز به بروز‌رسانی و رفع ایرادات دارد می‌توانید آدرس سایت و شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید. در غیر این صورت اگر نیاز به طراحی سایت دارید با ما تماس بگیرید تا در این مسیر همراه شما باشیم.

مرحله پنجم

تولید محتوا وظیفه کیست

با توجه به تجربه ما این موضوع همیشه وجود دارد که هنگام طراحی سایت به تنها نکته‌ای که توجه نمی‌شود و کارفرمایان علاقه‌ای به صحبت در مورد آن ندارند، تولید محتوا است. اینکه مخاطبین شما چه افرادی هستند، چه علاقه‌هایی دارند و… از نکاتی است که در حین تولید محتوا باید در نظر گرفت. صادقانه بگوییم مهم‌ترین و حیاتی‌ترین مرحله برای انتخاب شرکت برتر طراحی سایت همین مرحله است. اینکه چه اطلاعاتی باید در دسترس مخاطبین باشد. قطعا هیچ‌کس بهتر از شما مشتریانتان را نمیشناسد و این وظیفه طراح سایت نیست که برای شما محتوا تهیه کند. در شرکت نرم‌افزاری ویستا یکی از مواردی که قطعا در ابتدا به آن اشاره می‌شود تولید محتوا است. حال که ابهام این بخش از بین رفت بهتر است تا به یک سال آینده فکر کنید.

مرحله ششم

شما را به چیزی می‌رساند

اینکه قرار است شرکت برتر طراحی سایت شما را به چه نقطه‌ای برساند بحث مهمی است. اینکه شما رتبه یک گوگل باشید قطعا کافی نیست. در نهایت رتبه اول گوگل برای کسب‌و‌کاری است که برند خود را بهتر معرفی کرده باشد. در این زمینه مثال‌های بسیاری وجود دارد مانند علی بابا در زمینه بلیط هواپیما که با برند خود توانسته است رتبه یک را به دست آورد و این کلمه و علی‌بابا به یکدیگر گره خورده‌اند. نیاز است تا شما هم از شرکت طراح سایت خود بخواهید تا با توجه به انتظارات شما چاره‌ای بیاندیشند. بهتر است تا با بحث استراتژی در این زمینه آشنا شوید در غیر این صورت سریع‌تر آن شرکت را ترک کنید.

مرحله هفتم

استراتژی داشته باشید

در این بخش به بحث استراتژی در قسمت قبل خواهیم پرداخت. حال که با هدف‌ها و انتظارات آشنا شدیم باید برای دست‌یابی به آن‌ها برنامه و نقشه درستی تهیه کنید. اینکه چگونه می‌توانید برند خود را بیشتر در اینترنت نشان دهید؟ کاربران هنگام ورود به سایت شما چه امکاناتی نیاز دارند که باعث بازگشت دوباره آن‌ها می‌شود؟ بازدید‌کنندگان شما از طریق گوگل خرید بیشتری انجام می‌دهند یا از تبلیغات در سایر سایت‌ها؟  مطمئن شوید که استراتژی آن‌ها شما را به هدفی که در اولین مرحله داشتید نزدیک خواهد کرد. شرکت خوب باید وب‌سایتی متناسب با انتظارات شما طراحی کند و خدمات پس از فروش و پشتیبانی خوبی ارائه دهد.

مرحله هشتم

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

تحویل وب‌سایت به مشتری پایان کار نیست! یک گروه طراحی سایت معتبر از وب‌سایت شما محافظ می‌کند و آن را در سلامت نگه می‌دارد. تغییراتی که نیاز است در سایت اعمال شوند را با هزینه بسیار پایین انجام می‌دهد. کارفرما باید این حس را داشته باشد که پس از طی کردن مراحل فنی و تحویل وب‌سایت خود ، تنها نباشد و شرکت طراحی وب‌سایت او را به حال خود رها نکرده باشد. حال آیا ارزش دارد تا یک بار دیگر مراحل انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را مطالعه کنید؟

خدمات شرکت های طراحی سایت معتبر

حال که به نقشه راه  یافتن شرکت طراحی سایت مناسب پرداختیم باید بدانید که تمام شرکت‌های طراحی سایت معتبر باید خدماتی را ارائه دهند. در غیر این صورت در آینده با این شرکت‌ها دچار مشکل می‌شوید. حتما قبل از سفارش طراحی سایت در این موارد با شرکت مورد نظر خود صحبت کنید:

طراحی سایت حرفه‌ای به این معنی است که وب‌سایت شما واکنش‌گرا باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و امنیت کامل را دارا باشد.

یک شرکت طراحی سایت معتبر باید بعد از اتمام طراحی، نحوه استفاده از سایت را آموزش داده و پشتیبانی از تمام سایت را بر عهده بگیرد.

به‌طور مداوم سایت‌ها برای جلوگیری از سرقت اطلاعات سایت و امن ماندن نیاز به روز رسانی دارند. شرکت‌ها باید بروزرسانی مستمر سایت را نیز انجام دهند.

با افزایش ترافیک قطعا نیاز به امکانات جدید‌تری بر روی سایت خواهید داشت. شرکت‌ها باید این خدمات را با قیمت مناسب ارائه دهند.

سوالاتی که شما پرسیدید…

اگر نیاز به انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر دارید قطعا باید به مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم دقت کنید

 • اینکه گروه طراحی سایت مشتریان رضایت‌مند داشته باشد.
 • اینکه نمونه‌کار‌های خوب و قوی داشته باشند چون در نهایت برای شما نیز وب‌سایتی مانند سایر نمونه‌کار‌ها طراحی خواهند کرد.
 • اینکه وب‌سایت خود شرکت طراحی سایت از امنیت، کیفیت، زیبایی، محتوا و سرعت بالایی بر‌خوردار باشد. قطعا هر شرکت طراح سایت اول از همه به وب‌سایت خود رسیدگی می‌کند.

به این دلیل قیمت طراحی سایت در شرکت‌های مختلف متفاوت است که:

 • هر شرکت خدمات خاصی را ارائه می‌کند و برای هر خدمت خود امکانات خاصی را در نظر می‌گیرد
 • هر شرکت به یک مقدار به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اهمیت می‌دهد.
 • هر شرکت در زمینه خاصی متخصص و بهترین است. به طور مثال شرکت نرم‌افزاری ویستا در زمینه طراحی سایت صرافی بدون شک بهترین شرکت در ایران است.
 • میزان پشتیبانی، امنیت و ارتقا سایت از دیگر موضوعاتی است که باعث تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت‌های مختلف می‌شود.

به طور قطع تنها راه انتخاب بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران مراجعه به گوگل و جستجو همین عبارت یعنی “بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران” است.

بهترین شرکت طراحی وب سایت شرکتی است که به تعهدات خود با مشتری عمل می‌کند. برای وقت مشتری احترام قائل است و در برابر دریافت وجه مورد توافق ، بهترین عملکرد را به اجرا می‌گذارد.

روش‌های مختلفی برای اینکار وجود دارد. بهترین آنها بررسی نمونه‌کارهای انجام شده توسط شرکت ، کیفیت و نوع خدماتی که در ازای مبلغی که درخواست می‌کند می‌باشد.

تیم ویستا با توجه به نیاز و سلیقه مشتری ، خدمات طراحی سایت اختصاصی را ارائه می‌دهد. آموزش در هنگام تحویل پروژه به مشتریان و پشتیبانی یک ساله از دیگر خدمات ویستا می‌باشد.

18 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. با توجه به اینکه شما یک شرکت طراحی سایت هستین، از کجا میشه پارامتر های درست شرکت طراحی سایت معتبر رو بدست آورد؟

  1. سلام جناب ممنون. ببینیدیک شرکت طراحی سایت خوب رو میشه شرکتی دونست که پارامتر هایی که در ادامه گفته میشن رو دارا باشه.
   1. در مورد نیاز هاو خواسته هاتون از وب سایت گفتگو کنه
   2. تجربه کافی در زمینه کاریتون رو داشته باشه
   3. تمام طراحی وب سایت توسط افراد درونی شرکت انجام بشه
   4. تغییرات رو به سرعت و دقت انجام بده
   5. برای آینده وب سایتتون برنامه داشته باشه.
   6. و در نهایت بتونید با مشتریان سابقشون صحبت کنید و از تجربه کاری با شرکت طراحی وب سایت آگاه بشید.
   در این صورت میشه گفت شرکتی که مد نظر دارید یک شرکت طراحی سایت معتبر هست

  1. سلام جناب. اگر شماره تون رو ارسال کرده باشید قطعا ما با شما تماس میگیریم. اما اگه این احتمال وجود داشته باشه که شمارتون گم شده باشه یا بدست ما نرسیده باشه، کافیه که با شماره 02188551470 تماس بگیرید. ما در خدمتتون هستیم.

 2. سلام. معیارتون برای اندازه گیری کیفیت خدمات تو بخش مقایسه شرکت طراحی سایت معتبر چی بوده که به یه سری شرکت ها نمره پایین دادید و یه سری شرکت ها نمره بالا

  1. سلام جناب قله. معیار هایی که ما برای بخش مقایسه شرکت های طراحی سایت معتبر استفاده کردیم شامل کیفیت نمونه کار ها نسبت به قیمت، خدمات پشتیبانی، رابط کاربری و تجربه کاربری سایت های طراحی شده، کیفیت وب سایت خود شرکت از هر لحاظ و … بوده که پس از روز ها زمان میانگین اعداد به دست آمده رو برای شما قرار دادیم تا وقتتون هدر نره.

 3. سلام شما یه بخشی گفته بدید که از سایت بعد از طراحی پشتیبانی می کنید . رمان این پشتیبانی چند وقته؟

  1. سلام جناب حسینی
   وب سایت هایی که ما طراحی می کنیم 1 سال پشتیبانی رایگان دارن و اگه مایل بودید، قرار داد پشتیبانی سایت رو میشه برای 1 سال دیگه تمدید کرد.

  1. سلام جناب آرمین یوسفی. شرکت هایی که ما در بخش مقایسه شرکت طراحی سایت معتبر ذکر کردیم، جز بهترین شرکت های طراحی سایت هستن و رزومه بسیار قوی دارن. خیالتون از این بابت راحت باشه که بهترین گزینه ها رو برای شما انتخاب کردیم.

 4. سلام. خسته نباشید. شما این ادعا رو دارید که بهترین شرکت طراحی سایت هستید. من به عنوان یک نفر که به سایت نیاز داره میشه بدونم که تیم طراحی سایت این شرکت از چه نفراتی تشکیل شده؟

  1. سلام جناب محمدی عزیز. تیم طراحی سایت ما از افرادی مثل UI/UX کار، برنامه نویس، پشتیبان، متخصص سئو و فردی که آموزش سایت به کارفرما با ایشان هست تشکیل شده

  1. سلام جناب حمیدیان. اقاتتون بخیر. دیروز جمعه بود. شما می تونید از شنبه تا چهارشنبه با ما تماس بگیرید یا شماره تماستون رو در بخش مشاوره رایگان وارد کرده و ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

 5. سلام. یعنی شما تولید محتوا برای سایت رو انجام نمیدید؟تولید محتوا وظیفه کیه پس؟

  1. سلام دوست عزیز.
   همونطور که گفته شد تولید محتوا وظیفه شرکت طراحی سایت نیست. هیچکس بهتر از شما مخاطبینتون رو نمی شناسه. و از طرفی تولید محتوا مثل طراحی سایت یک تخصص محسوب میشه و بسیار هم سخت و پیچیدست و اگر شما محتوای اشتباه به کاربر ارائه بدید باعث از بین رفتن اعتماد کاربر میشه. به همین خاطر هیچ شرکت طراحی سایت معتبری این کار رو انجام نمیده.

 6. سلام. وبسایت من رو یه تیم طراحی سایت طراحی کردن. حالا میخوام عوض کنم. شرکت شما این کار رو انجام میدن؟؟؟؟

  1. سلام جناب تقی پور.
   بله شرکت ما وب سایت هایی رو که سایر شرکت های طراحی سایت، طراحی کردند رو باز طراحی می کنه. برای دریافت سایر اطلاعات می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 (19 Reviews)
شرکت داده ورزان ( Dadevarzan )

هسته فنی شرکت داده ورزان فعالیت تخصصی خود را در عرصه وب از اواسط سال 1381 آغاز نمود . این تیم با هدف یافتن تخصص در عرصه وب و تجربه کار گروهی , مطالعات گسترده ای را در وب شروع کرد . در خردادماه سال 1382 اولین نسخه پورتال و سیستم مدیریت محتوای داده ورزان, در واحد تحقیق و توسعه این شرکت پا به عرصه پر رقابت وب گذاشت . این محصول برای پاسخ گویی به نیاز وافر بازار وب ایران طراحی و اجرا گردید . تقاضای گسترده برای cms ای که بتواند با محیطی کاربرپسند و با کاربری خیلی ساده خود , امکان بروزرسانی وب سایت های بزرگ و پیچیده ارگان ها و موسسات دولتی و شرکت های خصوصی را بوجود آورد. در آن زمان تقریبا ، تمامی سیستم های مدیریت محتوای موجود نرم افزارهای خارجی بود که بعضی فارسی شده بود و کار با آنها برای متصدیان سایت که اکثرا کاربران مبتدی اینترنتی بودند مشکل و گاه ناممکن بود .عدم وجود راهنمای مناسب , پشتیبانی فنی واقعی و عدم توانایی شرکت های ارائه دهنده این سیستم ها در برنامه نویسی اضافه قابلیت هایی که مورد تقاضای مشتریان بود , به این نیاز روز افزون دامن می زد .

شرکت پیام آوا پردازش ( Payamava )

شرکت فناوری اطلاعات پیام آوا پردازش در سال ۸۸ با نام تجاری «میهن دیزاینر» با محوریت ارائه خدمات هاستینگ و طراح سایت شروع به کار کرد. با ادامه فعالیت این مجموعه اساتید صاحب نام عرصه برنامه نویسی و IT به این تیم ملحق شدند. با گذشت دو سال از ادامه فعالیت این مجموعه به منظور ارتقای تجارت شرکت ها ، خدمات بهینه سازی سایت و سئو را به خدمات این شرکت اضافه گردید .در سال ۹۴ بعد از گذشت ۶سال از تاسیس شرکت، با وجود رشد چشم گیر اینترنت در ایران اعضای اصلی شرکت خواستار تغییرات اساسی در استراتژی شرکت شدند. هم اکنون این شرکت با نام تجاری پیام آوا پردازش به شمار ثبت ۵۱۰۷۵۳ با نزدیک به یک دهه تجربه و داشتن متخصصینی فارغ التحصیل از برترین دانشگاههای ایران و با تجریبات کاربردی و کارآ به همراه حرفه ای گری و اشنایی با علم روز دنیا بستری مناسب برای پروژهای فوق تخصصی شما عزیزان فراهم آورده اند.

شرکت وب وان ( WebOne )

شرکت طراحی سایت وب وان در سال توسط مهندس بهنام شبرندی به وجود آمد. ایشان باتوجه به علاقه زیادی که در زمینه امنیت سیستم عامل و نرم افزار داشت، در سال 1387 توانست چندین پروژه در این زمینه با موفقیت به انجام برساند. با رشد اینترنت در ایران و به طبع آن افزایش وب سایت ها، چندین وب سایت با همکاری گروهی که با ایشان در حال انجام پروژه ها بودند ساخته شد و علاقه بسیاری در زمینه سامانه های تحت وب شکل گرفت.

از زمان فعالیت در زمینه برنامه های ویندوزی امکان بروز رسانی خودکار برنامه از اصولی بود که همیشه رعایت می شد و سهم زیادی در امکان موفقیت نرم افزار داشت. در زمینه وب سایت ها هم مشکل عدم به روز رسانی خودکار نیز وجود داشت، شرکت ها، سایت های مختلفی طراحی می کردند بدون اینکه امکان به روز رسانی خودکار داشته باشند، از طرفی دیگر بسیاری از متقاضیان از قبل وب سایت داشتند اما باتوجه به رشد سریع وب و مرورگرها و عدم امکان به روز رسانی خودکار، وب سایت ها پس از مدتی کوتاه قدیمی می شدند و از بسیاری از تکنولوژی ها و امکانات جدید محروم می ماندند.

این چالش ها منجر به این شد که ایده  به روز رسانی خودکار وب سایت های طراحی شده شکل بگیرد. طراحی فریم ورک مدیریت محتوای یکپارچه ای(CMF). وب وان در قالب شرکت ثبتی مهندسی نرم افزار هایا به فعالیت خود ادامه داد و پس از چندین سال توسعه و تکامل، فریم ورک کامل وب وان در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار گرفت. هم اکنون بیش از 4500 وب سایت با موضوعات مختلف در ایران و سایر کشورها از این فریم ورک استفاده می کنند که از جمله می توان به دانشکده علوم پزشکی تهران،شرکت دامداران،شرکت قاسم ایران(مینو)،فروشگاه کتاب دانشگاه ازاد تهران جنوب، فروشگاه اینترنتی تواضع نام برد.

شرکت ویستا اپ ( Vistaapp )

شرکت نرم افزاری ویستا در سال 1394 با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

شرکت نرم افزاری ویستا با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و … و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود. ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است.

شرکت آوینا پرداز ( Avinapardaz )

شرکت آوینا پرداز آریا به صورت گسترده ای در فعالیت های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مشغول به ارائه خدمات می باشد.این خدمات شامل ارائه راهکارهای نوین نرم افزاری برای انواع بیزنیس های کوچک و متوسط ، طراحی وب سایت های اختصاصی ، طراحی و اجرای پروژه های پیچیده فروشگاه های آنلاین مجازی ، خدمات مربوط به بهینه سازی و بهبود رتبه (SEO) انواع وب سایت ها ، خدمات آنلاین مارکتنیگ ، طراحی و تولید نرم افزارهای داخلی و..می باشد. شرکت آوینا پرداز با تکیه بر دانش بالا و سالها تجربه متخصصین خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با استفاده از آخرین تکنولوژی و علوم روز دنیا، هدف و رسالت خود را ارائه بهترین راهکارها جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار مشتریان خود می داند. یکی از دغدغه های اصلی این شرکت، تضمین کیفیت و امنیت تمامی پروژه ها و انطباق با آخرین استاندارد های روز دنیا است.همچنین شرکت آوینا پرداز، پشتیبانی کامل از محصولات و خدمات ارائه شده را از وظایف اصلی خود میداند و همواره تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان خود انجام داده است.