جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

سئو سایت انگلیسی

سئو انگلیسی یا سئو سایت انگلیسی ، همان مجموعه کار هایی است که برای بهبود و بهینه سازی سایت انجام می شود ؛ ولی روی سایت های انگلیسی زبان. 

سایت های دو زبانه ، برای اینکه بتوانند علاوه بر داخل ، از خارج از کشور هم ورودی بگیرند باید اقدام به سئو سایت انگلیسی بکنند. حالا چرا انگلیسی ؟ به این دلیل که زبان انگلیسی زبان بین المللی است و با به کار گیری این زبان در سایت و بهینه سازی آن برای موتور های جستجو ، تمامی مردمان جهان می توانند مخاطب تو باشند. 

کسب و کار هایی که محصولات یا خدمات خود را علاوه بر ایران به کشور های دیگر هم ارائه می دهند از سایت های دو زبانه (multilingual website) استفاده می کنند. مثل صادر کنندگان پسته ، بادام ، زعفران و یا هر کسب و کاری قصد فروش محصولات خود به خارج از کشور داشته باشد.

قبل از هر چیز ، مشاوره سئو!

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر کاری از تیم مجرب ویستا مشاوره ای رایگان و بسیار کارآمد بگیرید  تا از روند سئو سایت انگلیسی و نحوه بهینه سازی سایتتان آگاهی لازم را بیابید. حتما می دانید که مرحله ی پس از طراحی سایت ، سئوی سایت است و بدون انجام این مرحله ، موتور های جستجو نظیر گوگل سایت شما را ، سایت با ارزشی نمی شمارد و در نتایج جستجو بالا نمی آورد. پس درنگ نکنید و شماره تلفن خود را در کادر زیر قرار دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نحوه انجام سئو سایت انگلیسی

همانطور که در پاراگراف اول گفته شد ، سئو سایت انگلیسی همان کار هایی است که برای بهبود سئو سایت های فارسی زبان خودمان انجام می دهیم ؛که شامل سئو درون صفحه ، سئو بیرون صفحه و سئو سبز یا تکنیکال است. برای آشنایی بیشتر می توانید به مقاله سئو سایت مراجعه کنید. 

منتها باید همه چیز را انگلیسی زبان کنیم . مثلا باید از کلیدواژه های انگلیسی زبان استفاده کنیم . باید کار تولید محتوای سایت را به زبان انگلیسی انجام دهیم. عنوان عکس ها ، alt تصاویر ، نام عکس ها همگی باید به زبان انگلیسی و مربوط به کاری باشند که انجام می دهیم. بهتر است که از سرور های کشور های انگلیسی زبان استفاده کنیم.

برای تولید محتوای انگلیسی یا هر زبان دیگری ، لازم است این زبان را به خوبی بشناسیم و قواعد آن را کاملا بلد باشیم ، با اصطلاحات رایج در آن آشنایی داشته باشیم و افعال درستی را در آن به کار ببندیم تا بتوانیم سطح محتوای بالایی ارائه کنیم که توان رقابت با سایت های انگلیسی زبان را داشته باشیم.