سئو سايت شرکتی

با افزایش روز افزون کسب و کار های اینترنتی ،طراحی سایت شرکتی و بعد از آن  سئو و بهینه سازی سایت شرکتی و بهینه سازی آن یکی از عوامل مهم در جلب رضایت و اعتماد مشتری به حساب می آید . امروزه با پیشرفته شدن الگوریتم های  سئو در موتور های جستجو به خصوص گوگل ، بحث سئو و بهینه سازی سایت بسیار تخصصی تر شده است. در این حوزه از کار با بهره گیری از سئو و تولید محتوای اصولی ، شرکت ها میتوانند خدمات خودشان را به مخاطبان بیشتری ارائه دهند .با بهره گیری از سئو و الگوریتم های آن در این زمینه بازدید شما از موتور جستوجوگر گوگل بیشتر خواهد شدو این به معنی مخاطبان و مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما خواهد بود .

سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهنیه سازی سایت و یا طراحی اپلیکیشن موبایل برای موتور های جستجو می باشد.اما اصولا سئو و بهینه سازی چه مفهومی دارد و چرا برای موتور های جستجو بسیار حائز اهمیت است.امروزه باتوجه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی،کسب و کار ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته اند و برای توسعه فضای بازاریابی اینترنتی،به درک مفهوم سئو بسیار نیاز داریم.

یکی از اهداف اساسی سئو و بهینه سازی سایت ها در کلمات کلیدی تعریف شده میباشد. امروزه قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه های بالا و برتر گوگل بسیار ارزشمند است چرا که یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان به شمار می آید.این فرایند باعث می شود حجم عظیمی از ترافیک های رایگان و طبیعی از سمت موتور های جستجو مانند گوگل به سایت شما هدایت شوند.در این مقاله سعی داریم نگاه کاملی داشته باشیم به تاریخچه سئو از زمان شروع اولین موتور های جستجو تا به امروز.

سئو-بهینه-سازی
آمار کلیک در گوگل
95% از کلیلک ها در صفحه اول گوگل انجام میشود 95%
که 60% الی 70% آن مختص به 4 لینک اول است
سئو-و-بهینه-سازی

طبق آمار و ارقام بدست آمده توسط گوگل 95% از کیلیک ها بر روی صفحه اول گوگل انجام می شود که 60% الی 70% این کلیک ها مختص به 4 لینک برتر جستجو است . به همین دلیل فرآیند سئو و بهینه سازی به هزینه ، زمان زیاد و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد .
پس برای رونق در کسب و کار خود و نشان دادن خدمات و معرفی بهتر آن ها شما به مخاطب های بیشتر احتیاج دارین و طبق آمار ذکر شده مخاطب از لینک های اول تا چهارم بیشتر استفاده میکند .
در اینجاست که تاثیر سئو سايت شرکتی و بهینه سازی سایت در کسب و کار اینترنتی اهمیت پیدا میکند.
با بهره گیری از اصول سئو سایت شرکتی و بهبود کیفیت محتوا ، میزان بازدید از سایت خود را افزایش دهید و ذهن مخاطبان را به خدمات خود جلب کنید .

با یک مثال ساده شروع میکنیم : ما به عنوان یک مشتری حتی برای خرید اقلام روزانه مورد نیاز خود سعی میکنیم از برند های اسم و رسم دار در خرید خود استفاده کنیم .
خب چرا ؟؟؟؟ دلیل آن اعتماد ما به آن برند است
حال این برند ها و شرکت ها چگونه خود را در ذهن ما جا داده اند و اعتماد مشتری رو جلب کرده اند . با انجام تبلیغات ، معرفی های خدمات ، ارایه محصول با کیفیت و…
حال اگر با دقت به این روند نگاه کنیم در کسب و کار اینترنتی بهینه سازی محتوا و سئو ، همان معرفی بهتر خدمات و کیفیت محصولات در شرکت ها به حساب می آید که اهمیت سئو سایت شرکتی در جلب اعتماد مشتری را بیان میکند . پس برند سازی و بهینه سازی یکی از نیاز های مهم برای جلب مشتری به حساب می آید .
تولید محتوا اصولی و سئو سایت شرکتی باعث بالا رفتن میزان بازدید از موتور جستجوگر گوگل میشود و طبیعتا با ادامه این روند جلب اعتماد مشتری پدیدار میشود .

سئو-سایت-شرکتی
تعرفه-سئو

متناسب با ارائه خدمات و کیفیت مطلوب ویستا ،شما بهترین تعرفه و قیمت در محصولات سئو را نیز دریافت خواهید کرد و شاهد رشد سایت خود هستید.

گزارش-سئو

تیم ویستا به منظور آگاهی و اطمینان خاطر مشتریان عزیزمان ، بصورت هفتگی یک گزارش کامل از فرآیند های سئو صورت گرفته بر روی فروشگاه اینترنتی ، ارائه میدهد.

مشاوره-سئو

شرکت ویستا با دارا بودن مشاوره رایگان فروش و مشاوره پس از فروش در زمینه های سئو و تولید محتوا همیشه در کنار مشتریان خود بوده و هست .

کارکنان-مجرب-سئو

تیم سئو ویستا همرا با کارکنان متخصص و مجرب با استفاده از بروزترین ابزار ها اقدام به سئو داخلی و خارجی سایت شما میکند همچنین در این بین به موراد مهم  تولید محتوا نیز پرداخته می شود.

برندینگ یا همان برندسازی یکی از بحث های مهم امروزه در بین شرکت ها ، مدیران و کارآفرینان است . همانطور که میدونید امروزه اشخاص زیادی در شبکه های اجتماعی با مبحث برندیگ و برندسازی شروع به جذب مشتری کردند و آموزش های خود را به فروش می رسانند ، زیرا افرادی زیادی در این دوره به دنبال کار آفرینی و راه اندازی شرکت و کسب و کار شخصی خود هستند .
حال اگر این کسب و کار در حوزه ی یک سایت و شرکت اینترنتی باشد شما باید به عوامل مهمی برای پیش برد هدفتان رعایت کنید. این عوامل مهم که در برند سازی باید به آن ها توجه داشت : خدمات مشتری ، تبلیغات ، تولیدمحتوا اصولی ، سئو و بهینه سازی سایت و به دنبال آن سئو سایت شرکتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی و بازاریابی و …
همانطور که از شواهد پیداست تمامی این عوامل در بستر یک شرکت اینترنتی به سئو و بهینه سازی شرکت شما بستگی دارد ، هرچه بیشتر دیده شوید بیشتر در ذهن مخاطبان جا باز خواهید کرد و خود را برای تبدیل کردن به یک برند آماده میکنید. طبیعتا در این راستادباید خدمات خودتان را به بهترین شکل به مشتریان نشان دهید تا بتوانبد نظر آن ها را به خود جالب کنید .

برندسازی

سئو و بهینه سازی مهد ابزار

سئو و بهینه سازی فرهاد کابل

سئو و بهینه سازی بانک صنعت

پس از بررسی شرکت اینترنتی شما توسط تیم فنی و مارکتینگ ویستا،یک بازه زمانی تقریبی به شما با جزئیات و اهداف برنامه ریزی شده ارائه خواهد شد.

سئو نه تنها برای زیبایی سایت شما مشکل ایجاد نمیکند بلکه استفاده از آن اطمینان بخش این است که سایت شما قطعا سایت مناسبی برای همه ی کاربران خواهد بود.

ز آنجا که الگوریتمها در موتور های جستوجو مختلف ، تقریبا  به یک شکل عمل میکنند ؛ تیم ویستا اپ باتوجه به محبوبیت گوگل تمرکز خود را در راستای بهینه سازی برای این موتور جست و جو قرار میدهد و  اقدامات اساسی لازم را در موتور های جست و جوی معروف مانند یاهو و بینگ انجام میدهد .

با توجه به اینکه تبلیغات و مارکتینگ برای سایت های شرکتی از ارکان اولیه و اصلی برای موفقیت میباشد و سئو با درنظر گرفتن آمارهای فوق العاده آن از بخش های مهم تبلیغات در سطح اینترنت میباشند پس جواب بله میباشد. 

این هزینه ها باتوجه به ترافیک کلمات کلیدی سایت شما محاسبه میشود .هر چقدر کلمات کلیدی متناسب با سایت شما پر ترافیک تر باشند و بیشتر جست و جو شوند هزینه ی بهینه سازی را افزایش میدهد.

برای آنکه اطمینان داشته باشید در مسیر درستی گام برداشته اید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی اصولی و دقیق آغاز کنید . تیم دیجیتال مارکتینگ ویستا این آمادگی را دارد که در زمینه طراحی انواع وبسایت  فعالیت شما برای توسعه و پیشرفت کسب و کارتان ، به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت مشاوره ای اختصاصی و همچنین سئو گوگل  ارائه دهد. برای این امر شما می توانید نمونه کار طراحی وبسایت ما را مشاهده نموده و پس از سفارش طراحی وبسایت خود را ثبت کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا