بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران

فهرست مطالب

سال 1398 بود که کرونا به ایران رسید و بسیاری از مردم را درگیر کرد. اگر یادتان باشد همان زمان بود که اکثر افراد برای انجام کار های ضروری نیز به خارج از خانه ها نمی رفتند. همین امر باعث شد تا بسیاری از کسب و کار‌های سنتی با مشکلات جدی روبرو شوند و مردم نیاز خود را از طریق کسب و کار های اینترنتی رفع کنند. تعداد بسیار زیادی از کسب و کار ها به سمت شبکه های اجتماعی روی آوردند و دسته دیگر کسب و کار هایی بودند که به دنبال داشتن یک سایت بودند.

کمتر از یک سال بعد هر دو دسته برای گسترش حوزه کاری خود، به دنبال مسیر دیگری رفتند. وب سایت ها از شبکه های اجتماعی به عنوان یک اهرم استفاده کردند و کسب وکارهایی که وارد شبکه های اجتماعی شده بودند برای خود وب سایت طراحی کردند. در این میان بسیاری از کسب و کار ها با شکست روبرو شدند. به این دلیل که وب سایت مناسبی نداشتند و وب سایتشان نیازی از کاربر رفع نمی کرد. یکی از عمده ترین دلایل این شکست ها، خود شرکت های طراحی سایت بودند که نمی توانستد نیاز کاربر را به درستی شناسایی کنند.

در مقابل شرکت هایی وجود داشتند که با دانش و تخصص خود باعث شدند تا کسب و کار ها در سطح کلان مطرح شوند. ما در این مقاله به این دسته از شرکت ها، نام بهترین شرکت های طراحی سایت را می دهیم. در ادامه به ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت خواهیم پرداخت.

ویژگی های شرکت طراحی سایت

برای اینکه بتوانید ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت را بشناسید باید مسیرهای مختلفی را مورد ارزیابی قرار دهید. بدون شک عدم توجه به ویژگی هایی که در ادامه به آن ها می پردازیم، ممکن است باعث شکست شما نیز شود. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا با دقت نکاتی که در ادامه ذکر می شود را مطالعه کنید و در صورت نیاز، آن ها را یادداشت کنید. چون تمام این نکات مهم هستند و باید برای هر شرکت با دقت و وسواس بررسی شوند.
بهترین شرکت برنامه نویسی وب سایت در ایران

ظاهر سایت

اولین موردی که با آن برخورد می کنید وب سایت خود شرکت است. آیا همه چیز را به درستی مشاهده می کنید؟ وب سایت در دستگاه های همراه کاملا درست نمایش داده می شود؟ به راحتی می توانید به مطلبی که در ذهن دارید دست پیدا کنید؟ آدرس شرکت مشخص است؟ وب سایت به سرعت بارگذاری می شود یا اینکه اینکار زمانبر است؟ می توانید شبکه های اجتماعی و شماره تماس را کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید و از همه مهم تر، هنگام ورود حس گیجی به شما دست نمی دهد؟

تمام این نکات، مواردی هستند که باید به آن ها دقت کنید. چون در آینده وب سایت شما هم به همین شکل طراحی خواهد شد و اگر نتوانید این موارد را به راحتی پیدا کنید، کاربرانی که در آینده وارد سایت شما می شوند نیز برای استفاده از سایت شما دچار سردرگمی می شوند.

نمونه کار

دومین موضوعی که باید بررسی کنید نمونه کار های شرکت طراح در حوزه تخصصی شما است. پیشنهاد می کنیم اگر شرکت طراح در زمینه کاری شما نمونه کاری ندارد، از درخواست طراحی به این شرکت صرف نظر کنید. به این دلیل که شما می شوید اولین وب سایت و بسیاری از آزمون و خطاها هنگام طراحی روی وب سایت شما پیاده سازی شود. حتی اگر شرکت طراح تعداد زیادی نمونه کار طراحی سایت در زمینه کاری شما داشت با صبرو حوصله فراوان تمام این موارد را چک کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی بحث دیگری است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. اگر شرکت طراح در دو مورد قبلی فوق العاده بود اما پشتیبانی ضعیف داشت، فکر همکاری با این شرکت را از سر خود بیرون کنید. بیشتر وب سایت به زیبایی طراحی می شوند، اما به این دلیل که شرکت طراح از آن ها پشتیبانی نمی کند، در نهایت با شکست روبرو می شوند. اگر جایی از وب سایت دیدی که در مورد پشتیبانی صحبت شده، به آن اعتماد نکنید. از شرکت مورد نظر بخواهید تا پل ارتباطی میان شما و کارفرمایان پروژه های قبلی باشند. حداقل با 5 کارفرمای شرکت صحبت کنید و اگر یک مورد از شرکت رضایت نداشت به همکاری خود با شرکت لطمه وارد نکنید. چون همیشه احتمال خطا وجود دارد. از طرفی شخصا می توانید از طریق نمونه کار ها با سایر کارفرمایان صحبت کنید و از پشتیبانی شرکت مطلع شوید.
قیمت ساخت وب سایت در بهترین شرکت های طراحی سایت ایران

هزینه متعارف

یک شرکت طراحی سایت قطعا به شما کمک می کند تا وب سایتی کارآمد با مبلغ مناسب بدست آورید. قطعا دوست ندارید که بابت محصول ده هزارتومانی، صد هزارتومان پرداخت کنید و یا بالعکس. به این مورد دقت کنید که هزینه مورد نظر شرکت نزدیک به سایر شرکت ها باید باشد. نه بسیار کمتر باشد و نه بیش از حد گران. البته استثنا هم وجود دارد که شرکت به این دلیل که دارای تیم قدرتمند در زمینه ای خاص از طراحی سایت است ممکن است خدمات خود را مقداری گران تر ارائه دهد که منطقی است. با این حال اگر نیاز دارید تا قیمت طراحی وب سایت در شرکت ویستا را بدانید، کافیست از لینکی که قرار داده ایم استفاده کنید.

گوگل

بدون شک گوگل برای هر شخصی مهم ترین معیار خواهد بود. اما پیشنهاد میکنم تا چشم بسته به گوگل اعتماد نکنید. بسیاری از شرکت ها هیچ گونه ایده، خلاقیت، پشتیبانی ندارند اما در بالاترین نتایج جستجو قرار دارند که به لطف سئو این کار امکان پذیر است. اگر نمیدانید سئو چیست مقاله ما در این زمینه را مطالعه کنید. چون در نهایت شما هم بعد از طراحی سایت نیاز به سئو خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم این گوگل الویت آخر شما باشد و از طریق گوگل فقط به یافتن شرکت های طراح بپردازید.

بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران

نکاتی که در بالا ذکر کردیم به شما دید کلی در این زمینه خواهد داد. اما برای اینکه کار شما ساده تر شود ما با توجه به نکاتی که در بالا ارائه کردیم تعدادی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران را بررسی کردیم. یافتن وب سایت هایی که در ادامه قرار دارند حاصل تلاش چند روزه تیم ما بوده و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
آژانس خلاقیت وبسیما

آژانس خلاقیت وبسیما

بدون شک آژانس خلاقیت وبسیما را می توان جز بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران دانست. آژانس خلاقیت وبسیما در سال 1390 متولد شد و به سرعت خود را در میان شرکت های مطرح قرار داد و در حال حاضر می توان گفت که سبک منحصر به فرد خود را در طراحی سایت دارد. بزرگترین مزیت وبسیما را می توان از نام آنها برداشت کرد. اگر وارد سایت این شرکت شوید تفاوت آنها را با دیگران به راحتی حس می کنید و این به معنی خلاقیت  این تیم است. از جمله نمونه کار های طراحی شده توسط وبسیما می توان به طرفه نگار، تک ماکارون و آواتک اشاره کرد.
شرکت نرم افزاری ویستا اپ

شرکت نرم افزاری ویستا اپ

شرکت نرم افزاری ویستا در سال 1394 با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند. یکی از مهم ترین مواردی که نقطه قوت ویستا نیز به حساب می آید، تیم طراحی سایت اختصاصی و تیم طراحی سایت وردپرسی آن است. شرکت ویستا به شما کمک می کند تا با کم ترین هزینه بتوانید یک سایت کامل داشته باشید و از هزینه های اضافه جلوگیری کنید.
شرکت طراحی سایت ایران سایت

شرکت طراحی ایران سایت

ایران سایت را می توان قدیمی ترین شرکت طراحی سایت ایران دانست. این شرکت فعالیت خود را در سال 1379 و همزمان باگوگل شروع کرد. به همین دلیل نباید تعجب کرد از اینکه نام ایران سایت در میان بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران قرار دارد. حوزه طراحی ایران سایت بسیار گسترده است و می توان در هر زمینه روی آن ها حساب کرد. از جمله نمونه کار های شرکت ایران سایت می توان به آمیتیس، آریا سپنتا و شهاب توشه اشاره کرد.

شرکت طراحی سایت ایران وب لایف

شرکت ایران وب لایف

مجموعه ایران وب لایف جزو شرکت هایی است که طی چند سال اخیر، افتخارات و نمونه کار های متعددی را در کارنامه کاری خود قرار داده است. از نمونه کار های این شرکت می توان به نمونه هایی از جمله شرکت پاکسان، بانک پاسارگاد ، گروه آرایشی و بهداشتی اکسیر ، مجتمع های چاپی کهن و مدرن و… اشاره کرد. همین امر سبب شده تا ایران وب لایف به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت اختصاصی در ایران شناخته شود. در کنار طراحی سایت اختصاصی شرکت ایران وب لایف خدمات خود را از زمینه طراحی سایت ودرپرسی نیز ارائه می کند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین

مجموعه نوین نیز از جمله شرکت هایی است که باید در این لیست قرار می گرفت. نوین دارای نمونه کار های موفق و حرفه ای طراحی سایت همچون سایت ملی پیامک، بخشی از طراحی سایت چاپ آقا و ژیکال است.  از مزایای طراحی سایت نوین می توان به تعامل موثر متخصصین و افراد خلاق و از جمله معایب نوین به هزینه بالای ارائه خدمات و فاصله گرفتن حدودی از فضای طراحی سایت اشاره داشت.
شرکت طراحی سایت آی وحید

شرکت طراحی سایت آی وحید

شرکت آی وحید یکی دیگر از شرکت های طراحی سایت است که اواخر سال 89 فعالیت خود را در این عرصه شروع کرد و به سمت طراحی سایت های مدرن و حرفه ای کشیده شد. از جمله خدمات شرکت آی وحید علاوه بر طراحی سایت می توان به طراحی اپلیکیشن و بهینه سازی سایت اشاره کرد. شرکت آی وحید به عنوان طراح سایت پروژه هایی مانند گجت نیوز، فارسروید و طراح گرافیک شاپفا بوده است.

شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان

حامد پردازش اطلاعات ایرانیان

شرکت طراحی سایت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان که به اختصار حامد نامیده می شود، یکی دیگر شرکت های طراح سایت حرفه ای است. شرکت حامد را می توان از جمله شرکت های طراح سایت ایرانی در سطح بین اللمل دانست. این شرکت پروژه های داخلی و بین اللملی بسیاری را به سر انجام رسانده است. از جمله این پروژه ها می توان به اپلیکیشن همراه اول، نفت بهران، نفت ایرانول و سایت فروشگاهی شهروند اشاره کرد.
شرکت طراحی سایت همیار توسعه

همیار توسعه

شرکت همیار توسعه یکی دیگر از شرکت های طراحی سایت است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است. همیار توسعه در ابتدا با طراحی سایت های وردپرسی فعالیت خود را آغاز کرد و به مرور زمان کیفیت طراحی سایت خود را افزایش داد. باید این نکته را ذکر کرد که همیار توسعه متفاوت از همیار وردپرس است و زیر مجموعه یک دیگر نیستند. از نمونه کار های طراحی سایت همیار توسعه می توان به انتشارات مدرسه، کتابیسم و مدیر سبز اشاره کرد.
آژانس طراحی سایت اسپیناس وب

شرکت اسپیناس وب

شرکت طراحی سایت اسپیناس وب را می توان به عنوان یکی دیگر از شرکت های طراحی سایت در این لیست قرار داد. این شرکت با ارائه خدمات به بیش از پنج هزار مشتری، سابقه درخسانی جمع آوری کرده است. از جمله خدمات طراحی سایت اسپیناس میتوان به سایت فروشگاهی، شرکتی و خبری اشاره کرد.

هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت شما باید به تمام نکاتی که در مقاله گفته شد، مانند پشتیبانی، نمونه‌کار، توانایی و … دقت کنید. شرکت مورد نظر باید تمام پارامتر‌های ذکر شده را دارا باشد و در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد.

مهم‌ترین ویژگی بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران را می‌توان مشتری مداری آن‌ها دانست. اینکه تمام تلاش خود را می‌کنند تا مشتری کاملا از همکاری با آن‌ها راضی باشد.

درخواست خود را ارسال کنید

فیس بوک
لینکدین
توییتر
ایمیل
تلگرام
واتس اپ
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا