جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پرشین استار

مجموعه استار مبل فعالیت خود را از سال 1382 با انجام خدماتی نظیر تولید و فروش مبل های ریلکسی آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی و تلاش خود را جهت نوآوری در تولید محصولات و جلب رضایت مشتریان خود انجام داده است. تخصص استار مبل در زمینه مبلهای ریلکسی می باشد و یکی از برترین تولید کنندگان این محصول در سطح کشور است. استار مبل با هدف ارتقا خدمات دهی و جذب مشتریان بیشتر درخواست خود جهت طراحی سایت فروشگاهی را به تیم ویستا ارائه نمود. شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن نمونه طراحی سایت فروشگاهی موفق، این افتخار را داشت که طراحی سایت این مجموعه را انجام دهد. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پرشین استار با بهترین متد طراحی و کدنویسی ایجاد شده است. از شما دعوت می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-پرشین-استار
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی پرشین استار

برای بیان درخواست ها و همینطور ارائه پیشنهادات مناسب، جلساتی مابین مجموعه استار مبل و تیم ویستا برگزار شد. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون دلایل نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور قیمت طراحی سایت فروشگاهی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و جذب مشتریان بیشتر، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با بررسی تمامی جوانب بدست آمد.

پیش از هرگونه اقدام یک تحلیل کاملی از شرایط این مجموعه و همینطور رقبای آن انجام دادیم. با استفاده از این تحلیل توانستیم به نقاط قوت و ضعف استار مبل و رقیبان موجود در بازار پی ببریم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی استار مبل، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران به استفاده از آن تمایل پیدا میکردند. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی از قبیل اجرای درست و بدون نقص دستورات کاربران و سرعت بارگذاری صفحات وبسایت می شد.

با توجه به ارزیابی های انجام شده و برنامه ریزی دقیقی که توسط تیم ویستا پیش از طراحی فروشگاه اینترنتی انجام گرفت، همینطور دقت و رعایت نکات کلیدی در طی انجام مراحل نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پرشین استار ، نتیجه نهایی همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. از این پس شرکت استار مبل میتوانست به راحتی محصولات خود را به مشتریان ارائه دهد. این اتفاق توسعه کسب و کار، همینطور افزایش درآمد این مجموعه را بدنبال داشت.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-پرشین-استار

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی حرفه ای

از ویژگی های شاخص تیم ویستا ، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
4.5/5 (2 Reviews)