نمونه کار طراحی سایت راه امن

شروع پروژه

خرداد 1399

مدت پروژه

4 ماه

نام کارفرما

محمد قنبری

پروژه Securepath (راه امن) بستری برای دسترسی به مجموعه الگوریتم های SIEM و EDR به جهت شناسایی تهدیدهای امنیتی و سایبری را برای کسب و کارها فراهم آورده و همچنین با ارائه سرویس های مدیریت شده، اطمینان و اعتماد به امنیت و اسپلانک را به یک واقعیت برای کسب و کارها تبدیل می کند. راه امن ، ابزارها، فناوری ها و راه حل های تخصصی را برای کمک به امنیت دارایی های اطلاعاتی با صرف کمترین هزینه و زمان برای سازمان ها ارائه می دهد.
به کمک قوانین و اپلیکیشن های منتشر شده در Securepath، در وقت گرانبهای هر تیم امنیتی صرفه جویی شده و به بالا بردن امنیت سایبری آنها کمک میشود.

درباره مشتری

پروژه راه امن به سفارش آقای محمد قنبری از استان تهران پیاده‌سازی شده است.
آقای قنبری خود از متخصصین امنیت شبکه و دارای چندین سال سابقه در حوزه امنیت سایبری میباشد.
وی نویسنده تعدادی مقاله در زمینه‌های att&ck ، threat intelligence و Security Operations Center as a Service میباشد. آقای قنبری پس از بررسی نمونه مشابه خارجی، کمبود نسخه‌ی داخلی این نوع سرویس را احساس کرده و تصمیم به پیاده‌سازی این پروژه گرفت.

چالش ها و نیازهای مشتری قبل از همکاری با ویستا

کارفرمای پروژه پس از بررسی نمونه های مشابه خارجی، برای کمک به ارتقای سطوح امنیتی در سرویس های ارائه شده در کشور، تصمیم به ایجاد شبکه‌ای برای انتشار محتواهای امنیتی (قوانین و اپلیکیشن ها) گرفت.
از نیازهای اصلی کارفرما، ایجاد سطوح دسترسی گوناگون برای انواع محتواها برای کاربران و همچنین کاربر پسند بودن محیط سایت بود.

ریز قابلیت های وب سایت راه امن

تکنولوژی های به کار رفته در پروژه

طراحی رابط کاربری

Sketch, Invision, Zeplin

فریم ورک فرانت اند

Vue.js, Vuex

سیستم احراز هویت

Passport

پالت رنگی استفاده شده

زبان برنامه نویسی و فریم ورک بک اند

Laravel 8 | PHP 7.4

وب سرور

Apache 2.4

دیتابیس

MySQL

فرآیند و تکنولوژی‌های استفاده شده برای پیاده‌سازی

– پروژه‌ی راه امن توسط تیم ۵ نفره‌ای از افراد تیم ویستا شامل یک طراح رابط و تجربه کاربری، ۲ برنامه‌نویس بک اند و ۲ برنامه‌نویس فرانت اند پیاده‌سازی و انجام شده است.
در مرحله ابتدایی، طراح رابط و تجربه کاربری با کارفرما ارتباط گرفته و پس از درک نوع بیزنس ، فرآیندها و نیازمندی‌های آن، اقدام به طراحی اپلیکیشن کرده است. در هر مرحله صفحات و فرآیند ها با کارفرما بررسی شده و درصورت نیاز ویرایش های لازم انجام شده و پس از نهایی شدن طراحی رابط کاربری سایت و تأیید کارفرما، پروژه به برنامه نویس‌های فرانت اد برای پیاده‌سازی تحویل داده شده و در این حین ‌‌ پیاده‌سازی بک‌اند آن آغاز میشود.
در ادامه تیم فرانت‌اند با بک‌اند وارد مرحله تنظیم ‌API ها میشوند و بعد از انجام تست های مختلف نرم‌افزاری و اطمینان از عدم وجود باگ، برنامه‌نویس‌های فرانت‌اند و بک‌اند پنل مدیریت پروژه را مطابق با نیازمندی‌های پروژه طراحی کرده و پروژه تحویل کارفرما داده شد.

دستاوردها

پروژه راه امن به عنوان اولین شبکه‌ی داخلی با هدف ارتقای سطوح امنیتی توانسته بستری را برای متخصصین امنیتی فراهم آورد تا با استفاده از مطالب موجود در سایت، امنیت سرویس های خود را بالا برده و یا با منتشر سازی کد های خود، کمک به بالا بردن سرویس های سایر متخصصین کنند.

نظر مشتری

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما برای طراحی سایت توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

مشاوره برای نمونه کار طراحی سایت