نمونه کار طراحی اپلیکیشن

یکی از مهمترین موارد برای انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن، مشاهده نمونه کارهای آن شرکت است. نمونه طراحی اپلیکیشن، نشان دهنده مهارت و تجربه طراحان هر شرکت است. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کار اپلیکیشن شرکت ویستا را مشاهده کنید. فراموش نکنید که ما از هر ایده شما برای طراحی اپ استفاده می‌کنیم و به شما کمک خواهیم کرد تا ایده خود را محقق سازید.  شرکت نرم افزاری ویستا با ارائه بروزترین نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن، سعی دارد که گامی در جهت افزایش رضایت کاربران و همینطور رضایت خدمات دهندگان همه کسب و کارها بردارد.

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

نمونه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن ارز آی‌تی

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

اپلیکیشن شبکه خیر

اپلیکیشن خدماتی پیک آف

اپلیکیشن پزشکی تی کد

ویســـتا

ترکیبی از دانش و تجربه

500+ تجربه کسب و کاری

30+ کارکنان متعهد

10+ خدمات حرفه ای

10+ تجربه با کشورهای بزرگ

اهمیت نمونه کار طراحی اپلیکیشن

یکی از مهمترین راه‌ها برای شناخت شرکت طراحی اپلیکیشن، نمونه کارهای آنهاست. از آنجایی که قیمت طراحی اپلیکیشن تقریبا گران است توصیه می‌کنیم که قبل از همکاری با یک شرکت، نمونه کارهای آنها را به خوبی بررسی کنید. نمونه کار طراحی، می‌تواند دارایی مهم همه شغل‌ها باشد. مجموعه‌ای که از افراد حرفه ای و با مهارت تشکیل شده است، از گذاشتن نمونه کارهای خود ابایی ندارد. می‌توان گفت نمونه طراحی اپلیکیشن، اخلاق کاری و شخصیت شغلی شما را نشان می‌دهد. به طور کلی، می‌توان گفت که نمونه کارهای اپلیکیشن، نماینده هر شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل است. 

نمونه طراحی اپلیکیشن

نمونه کارهای موفق ارائه دهید

به دلیل افزایش تقاضای ساخت اپلیکیشن و همچنین افزایش تعداد شرکت‌های طراح، طراحان باید دانش خود را در زمینه‌های تخصصی طراحی بالا ببرند و بتوانند اپلیکیشن‌های خلاق و بصری طراحی کنند. هرچه دانش و تجربه شما بیشتر باشد، می‌توانید بیشتر در زمینه طراحی اپلیکیشن موفق باشید. مشتریان شما با دیدن نمونه کار‌های شما، تصمیم به همکاری با شما می‌گیرند پس بهتر است در هر نمونه کاری که قرار است ارائه دهید، بهترین ابزارها و بروزترین طراحی‌ها را مد نظر قرار دهید. 

اپلیکیشن خود را سفارش دهید…

برای درخواست طراحی اپلیکیشن اندروید و ios  می‌توانید با شماره تلفن 88551470-021 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین موجود در وب‌سایت و یا فرم مشاوره شماره تلفن خود را قرار دهید تا در اسرع وقت تیم بازاریابی شرکت ویستا با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید برای اطلاع از هزینه ساخت اپلیکیشن با ما تماس بگیرید. 

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

سوالات متداول

بله. باتوجه به کسب و کار شما، مخاطبان شما و نیازهای شما امکان سفارشی سازی هر اپلیکیشن وجود دارد. 

برای دریافت پاسخ این سوال به صفحه هزینه طراحی اپلیکیشن مراجعه فرمایید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. هزینه هر اپلیکیشن باتوجه به نیازهای شما متفاوت است. 

تیم حرفه ای، قیمت متناسب با کیفیت، یکسال پشتیبانی رایگان، ui/ux حرفه ای و بروز، مشاوره رایگان و دلسوزانه، تکنولوژی به روز، اجرای اپلیکیشن در هردو پلتفرم اندروید و ios، تحویل به موقع اپلیکیشن، امکان توسعه اپلیکیشن در هر زمان و… از مزایای طراحی اپلیکیشن ویستا نسبت به شرکت های رقیب است.

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و رایگان می‌باشد. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *