جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نرم افزار بایگانی اسناد ویداک

در عصر ارتباطات که همه چیز و به سرعت درحال پیشرفت و توسعه است،فضای کسب و کار و تجارت نیز جلو تازه ای به خود گرفته.با گسترش اینترنت و دنیای تکنولوژی،فضای کاری کسب و کار ها فقط محدود به مرز های داخلی آن کشور نمی شوند.به همین دلیل امروزه با وجود افزایش پراکندگی مدارک و اسناد شرکت و مجموعه ها در بستر های مختلف بیش از هر موردی لزوم وجود یک نرم افزار برای یکپارچه کردن تمام اسناد به چشم می خورد. اسناد جزء جدایی ناپذیر برای پیشبرد شرکت ها و تصمیم گیری برای بخش های مختلف و یا بررسی راندمان و کسب اطلاعات برای بخش های مختلف است. در همین راستا ویستا برای رفع نیاز های مجموعه های مختلف به نرم افزار آرشیو و مدیریت اسناد به تولید نرم افزار تحت وب ویداک پرداخت. پیش از آنکه  به توضیح نرم افزار ویداک بپردازیم به کاربردهایی که می تواند نرم افزار بایگانی اسناد (ویداک) داشته باشد می پردازیم.

نرم-افزار-بایگانی-اسناد-ویداک
شرکت-نرم-افزاری-ویستا

دلایل نیاز به نرم افزار بایگانی اسناد

مدیریت زمان

با استفاده از نرم افزار بایگانی اسناد شما می توانید بصورت کامل بر مدیریت زمان شرکت خود تسلط کامل داشته باشید و پروژه های مختلف را بصورت کامل بررسی  و نتایج را تحلیل کنید.

افزایش بهروری سازمان

طبق مطالعه ای که در کشور های اروپایی و آمریکا صورت گرفته،نرم افزار بایگانی اسناد 60 درصد بیشتر باعث افزایش بهروری سازمان می شود و پی آن چابکی سازمان بالا خواهد رفت.

نرم افزار موردنیاز شرکت ها

نرم افزار آرشیو اسناد در کنار نرم افزار حسابداری و مدیریت ،جزو نرم افزار های مورد نیاز یک سازمان حرفه ای است.طبق آمار بیش از 80 درصد سازمان های دنیا به این نرم افزار ها مجهز هستند.

رضایت کارکنان

طبق آمار،کارکنان یک شرکت 40 درصد از زمان های کاری خود را صرف طبقه بندی،جستوجو و گزارش نویسی پروژه ها می کنند.با نرم افزار بایگانی اسناد،شما می توانید این مقدار را حداقل کنید.

نرم-افزار-بایگانی-ویداک
ویستا

چرا ویداک؟!

ویداک به گونه ای طراحی شده است که می تواند پاسخگوی هر سه نیاز اساسی شما در یک سازمان برای آرشیو و بایگانی کردن اسناد باشد.رابطه کاربری نرم افزار بسیار ساده بوده و به علت تحت وب بودن نرم افزار شما به سیتسم خاصی برای اجرای نرم افزار بایگانی اسناد نیاز ندارید.همچنین می توانید با راه اندازی یک سرور و هاست قوی،تعداد زیادی اطلاعات را درون آن ذخیره کنید.ویداک با بروزترین متود طراحی و کدنویسی ساخته شده است و به صورت مداوم،آپدیت های منظمی را ارائه میدهد.

ویدئو معرفی نرم افزار ویداک

blank
طراحی-سایت-حرفه-ای

ویژگی های فوق العاده نرم افزار بایگانی اسناد ویداک

نرم افزار آرشیو مشتریان

آرشیو کردن مشتریان و اطلاعات هر کدام از آن ها به همراه توضیحات و دیگر ویژگی آن ها و ایجاد قابلیتی برای جستجوی هر کدام از آن ها بر اساس اطلاعات مختلف آن ها در نرم افزار آرشیو ویداک به راحتی میسر خواهد بود. هم چنین می توانید شما تعیین کنید که در هر مرحله فردی که وظیفه ارتباط با آن مشتری و انجام کارهای او را داشته چه فردی بوده است.

نرم افزار مدیریت اسناد

مدیریت اسناد مختلف هر شرکت و پوشه بندی آن و تعیین تاریخ و دیگر مشخصات آن و سطح دسترسی هر کاربر به هر سند و قابل دسترسی و جستجو بودن آن سند توسط فیلد های مختلف اطلاعات آن سند از دیگر ویژگی های نرم افزار بایگانی اسناد ویداک است. این موارد باعث می شود که استفاده از نرم افزار ویداک با راحتی و اطمینان خاطر بیشتر صورت گیرد.

نرم افزار اشتراک گذاری وظایف و کارها

در ویداک تلاش شده است عمده نیازهای شرکت ها و مجموعه ها مورد هدف قرار گیرد. نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده ویداک هم چنین می تواند در نقش یک نرم افزار به اشتراک گذاری وظایف و کار ها برای مجموعه شما عمل کند به گونه ای که شما کارها و وظایف را تعیین نمایید و اینکه چه فردی مسئولیت انجام آن را برعهده دارد تعیین شود.

تصاویر نرم افزار تحت وب ویداک

نرم افزار تحت وب خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی نرم افزار خود با شماره 88551470-021 و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

دیگر نمونه کارهای نرم افزار تحت وب

5/5 (1 Review)