جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ثامن مارک

شرکت ثامن مارک در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه در زمینه طراحی و تولید لیبل های صنعتی، لیبل های پلی کربنات، چاپ بر روی سطوح فلزی و همینطور تولید انواع مارک های گوناگون فعالیت می کند. ثامن مارک با داشتن پرسنلی متخصص و همینطور بکارگیری جدیدترین ابزار الات به دنبال این بود که بتواند سهم بیشتری از فروش محصولات و ارائه خدمات در بازار داشته باشد. این اتفاق شروع همکاری تیم ویستا با مجموعه ثامن مارک بود. امروزه با توجه به افزایش کاربران استفاده کننده از فضای اینترنت، موقعیت چشمگیری برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم گشته است که بتوانند خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل معرفی نمایند. پیشنهاد تیم ویستا، نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ثامن مارک بود. این مجموعه قادر بود که با داشتن طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب به فروش بیشتر و موقعیت بهتری دست پیدا کند.

فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی ثامن مارک

جلساتی بین شرکت ثامن مارک و تیم ویستا در ابتدا برگزار شد. هدف از اینکار بیان نیازها و همینطور ارائه پیشنهادات بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی همچون شکل ارائه خدمات و هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و توسعه مجموعه ثامن مارک، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که ثامن مارک ارائه می کرد و همینطور برطرف کردن نیازهای کاربران گرفته شد.

پیش از هرگونه اقدام یک تحلیل جامع و دقیقی از شرایط این مجموعه انجام دادیم. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که چه طیفی از کاربران تمایل دارند از اینگونه خدمات استفاده نمایند و درخواست هایشان به چه صورت است. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی ثامن مارک، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران به استفاده از آن ترغیب می شدند. با حفظ رعایت اصول گرافیک و چشم نوازی، اصل سهولت استفاده کاربر و شلوغ نبودن محیط سایت باید مورد توجه قرار می گرفت. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی از قبیل سرعت بارگذاری با توجه به ساختار اطلاعاتی این سایت می شد.

با توجه به ارزیابی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی ، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ثامن مارک همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت ثامن مارک قادر بود که بتواند به راحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات خود را به کاربران ارائه دهد. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش سودآوری ثامن مارک شد.

blank

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-سایت-فروشگاهی-ثامن-مارک
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی صنعت تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است.…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای رشد کسب و کار، دیگر نیازی به سرمایه گذاری اولیه…
5/5 (2 Reviews)