جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی نمونه اولیه اپلیکیشن پالادیوم

کمتر کسی پیدا می شود که نام مرکز خرید پالادیوم را نشینیده باشد و برای یک بار هم به قصد خرید و استفاده از فضای بسیار زیبا و با آرامش آنجا، پا به این مکان نگذاشته باشد. پالادیوم یکی از مجلل ترین و در عین حال کامل ترین مراکز خرید و تجاری حاضر در تهران می باشد. این مجتمع در محله زعفرانیه تهران واقع شده است. تنوع در برندهای تجاری شاخص و گستردگی محصولات، همینطور داشتن محیطی بسیار جذاب و با آرامش از ویژگی های شاخص این مجموعه می باشد. پالادیوم برای اینکه بتواند با مشتریان خود تعامل بهتری داشته باشد و خدمات متنوع خود را به راحتی و با ابزاری کارآمد ارائه کند، با تیم ویستا به منظور طرح کردن راه حلی مناسب ارتباط برقرار کرد. راهکار ما طراحی اپلیکیشن خدماتی بود. به همین شکل مراحل طراحی نمونه اولیه اپلیکیشن پالادیوم آغاز شد.

طراحی-نمونه-اولیه-اپلیکیشن-پالادیوم
ویستا

چالش ها

خدمات و امکانات در مرکز خرید پالادیوم به صورت گسترده و با جدیدترین متد روز برای لذت بخش تر کردن یک خرید فراهم گشسته است. با این حال اکثر خریداران و بازدیدکنندگان از تمامی این ظرفیت ها و امکانات اطلاع کافی نداشتند. زمانی که ما نتوانیم تمام قابلیت ها و ویژگی های مثبت خود را بیان کنیم و در معرض نمایش قرار دهیم، بطور حتم در مرور زمان متضرر خواهیم شد. چالش اصلی پالادیوم نیز همین موضوع بود. بسیاری از افراد که به این مرکز خرید مراجعه می کردند از حضور بسیاری از برندها در این مکان اطلاع نداشتند و یا اینکه محل دقیق فروشگاه را نمی دانستند و پس از طی مسافت بسیار و گذشت زمان، از تصمیم خود منصرف می شدند. در پالادیوم رستوران و همینطور کافه هایی بسیار متنوع و جذابی حضور دارند اما بازدیدکنندگان اطلاعات کافی از آنها را نداشتند.

ویژگی اطلاع از قیمت ها و تخفیف های متنوع در فروشگاه های مختلف برای خریداران امکان پذیر نبود و یا اینکه از جدیدترین اخبار و رویدادهای این مرکز با خبر نمی شدند. این موارد نمونه ای از دغدغه های مرکز خرید پالادیوم بود. این مجموعه یک وبسایت داشت اما این قابلیت را دارا نبود که بتواند تمامی این ویژگی ها را در سایت خود به بهترین شکل بازگو کند. کاربران امروزی تمایل بسیار دارند که بتوانند کارهای روزمره خود را با گوشی هوشمند خود انجام دهند. رابط کاربری زیبا و سهولت در استفاده و همینطور ارائه خدمات متنوع از دلایل موفقیت طراحی اپلیکیشن شده است. به همین خاطر این مجموعه نیاز داشت که در این فرصت به وجود آمده، اقدام به درخواست طراحی نمونه اولیه اپلیکیشن پالادیوم نماید.

شرکت-نرم-افزاری-ویستا

مراحل انجام کار

طی بررسی های اولیه و جلساتی که با مجموعه پالادیوم داشتیم، دریافتیم که بهترین روش برای معرفی هرچه بهتر خدمات و امکانات این مرکز خرید بزرگ به مشتریان خود، ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد. پیش از شروع کار یک تحلیل کامل از شرایط این مجموعه و مخاطبانی که به این مرکز مراجعه می کنند، انجام دادیم. سپس با هدف گذاری مشخص و بررسی تمام حالات ممکن، تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ویستا اقدام به ساخت یک وایرفریم و رابط کاربری منحصر به فرد نمود. کارفرما برای طراحی و ضاحر اپلیکیشن موبایل خود درخواست هایی داشت. این درخواست ها شامل مواردی همچون ضاحر بسیار زیبا، رابط کاربر پسند و سهولت در استفاده، قابلیت رزرو رستوران و کافه، مشاهده قیمت ها و تخفیف های فروشگاه ها و همینطور مسیریابی 3بعدی برای راحتی کاربران می شد.

تیم ویستا با توجه به جلسات هماهنگی که بین خود و مجموعه پالادیوم برگزار شده بود، به یک درک متقابل بسیار بالا از نیاز ها و شرایط درخواستی این مجموعه دست یافته بود. با نظر به درخواست ها و همینطور پیشنهادات مطرح شده، یک prototype یا در واقع همان نمونه اولیه ساخته شد. این نمونه اولیه شامل تمام موارد مطرح شده و مورد نیاز کاربران بود. موضوع وایرفریم و نمونه اولیه در فرایند نحوه طراحی اپلیکیشن بسیار اهمیت دارد. برای محاسبه تقریبی هزینه های پروژه و همینطور قراردادی که برای ساخت اپلیکیشن موبایل بسته می شود، می توان به آن استناد کرد. از دیگر مزایای نمونه اولیه می توان به نمایش ضاحر گرافیکی، رنگ های بکار رفته در تم اپلیکیشن و مواردی که به نمای دیداری برنامه مربوط می شود اشاره کرد.

ویستا-اطلاعات-اپ-پالادیوم
طراحی-سایت-حرفه-ای

نتیجه

نتیجه طراحی نمونه اولیه اپلیکیشن پالادیوم بسیار رضایت بخش بود. با توجه به درخواست هایی که مجموعه پالادیوم داشت و همینطور پیشنهادات تیم ویستا، یک نمونه کار با ویژگی های بسیار کاربردی طراحی شد. این prototype به عنوان زیر مجموعه ای از طراحی اپلیکیشن خدماتی قرار می گرفت. تمام نیازها و درخواست هایی که کاربران در هنگام استفاده از یک اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات لازم داشتند، بطور کامل لحاظ شده بود. مواردی نظیر زیبایی ضاحری اپلیکیشن، امکان مشاهده فروشگاه ها و همینطور قیمت اجناس، رزرو نمودن رستوران و کافه، اخبار و رویداد ها، قابلیت مسیر یابی 3بعدی برای جابه جایی راحتتر و ویژگی های دیگری از این قبیل در نمونه کار ارائه شده توسط تیم ویستا طراحی گردید. با این نمونه کار مشتریان قادر بودند با اطلاع کافی از امکانات و ظرفیت های پالادیوم، تجربه ای دلپذیر از خرید کردن و گذراندن وقتشان در این مجموعه را بدست آورند.

تصاویر نمونه اولیه اپلیکیشن پالادیوم

پالادیوم-رستوران
blank
پروفایل-طراحی-اپلیکیشن
طراحی-اپلیکیشن-پالادیوم
blank
blank
تماس-طراحی-اپلیکیشن
رزرو-میز-اپ-ویستا
blank

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با شماره 88551470-021 و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن