نمونه کار طراحی سایت و اپلیکیشن رمزباز

شروع پروژه

شهریور ماه 1399

مدت پروژه

6 ماه

نام کارفرما

آقای صادقی

رمزباز یک سامانه ی مبادلاتی آنلاین در حوزه ی کریپتوکارنسی است که با ایجاد بستری بی واسطه و معاملات PEER TO PEER قیمتی شفاف بر اساس پول ملی کشور ایران برای کاربران مهیا می‌نماید. به زبان ساده برای خرید یا فروش ارز های دیجیتال (مثلا بیت کوین ) کافی است در رمزباز ثبت نام کنید و سفارش خرید یا فروش ثبت کنید؛ به این ترتیب خواهید توانست در لحظه و با قیمتی رقابتی به فروشنده یا خریدار حقیقی معامله خواهید کرد. برای مشاهده هزینه ساخت اپلیکیشن رمزباز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

درباره مشتری

پروژه رمزباز به سفارش آقای صادقی از استان آذربایجان شرقی تولید شده است. 

ولی از فعالان و معامله گران حرفه ای ارزهای دیجیتال می باشد و سالهای بسیاری است که در این زمینه فعالیت دارد. پس از سالها انجام معامله های حرفه ای، او متوجه کمبود برخی امکانات مهم از جمله نبود اپلیکیشن های صرافی مناسب در صرافی های ایرانی شده و همین امر باعث شد که او اقدام به راه اندازی صرافی‌ای داخلی با امکانات مد نظر خویش کند. 

چالش ها و نیازهای مشتری قبل از همکاری با ویستا

اصلی ترین مشکل آقای صادقی، نبود اپلیکیشن های صرافی ایرانی برای انجام معاملات و خرید و فروش ها و همچنین نبود تنوع در رمزارزهایی که سایت های داخلی پشتیبانی میکردند بود که به همین دلایل وی تصمیم به پیاده سازی صرافی ای داخلی با پشتیبانی از رمزارزهای پر معامله و همچنین دارا بودن اپلیکیشن برای راحتی و دسترسی و معامله آسان تر کاربر گرفت. 

ریز قابلیت های اپلیکیشن و سایت رمزباز

تکنولوژی های به کار رفته در پروژه رمزباز

لوگو Sketch

طراحی رابط کاربری

Sketch, Invision, Zeplin

فریم ورک فرانت اند | بک اند

Vue.js, Vue-trading-view | Spring Boot & Security & Data & MVC

زبان برنامه نویسی |فرانت اند

Java | ReactNative, Redux

درگاه پرداخت | سرویس پیامک

Kavehnegar | Vandar

وب سوکت | سیستم احراز هویت

Finnotech | Pusher

وب سرور | دیتابیس

Apache Tomcat, Apache | MySQL

پالت رنگی پروژه:

فرآیند و تکنولوژی‌های استفاده شده برای پیاده‌سازی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن رمزباز توسط تیم ۱۱ نفره‌ای از افراد تیم ویستا شامل ۳ طراح رابط و تجربه کاربری، ۳ برنامه‌نویس فرانت‌اند و موبایل، ۴ برنامه‌نویس بک‌اند و ۱ نفر معمار و تحلیلگر سیستم پیاده‌سازی و انجام شده است.
در مرحله ابتدایی، طراح رابط و تجربه کاربری با کارفرما ارتباط گرفته و پس از درک نوع بیزنس ، فرآیندها و نیازمندی‌های آن، اقدام به طراحی سایت مینماید. در هر مرحله صفحات و فرآیند ها با کارفرما بررسی شده و درصورت نیاز ویرایش ها انجام میشود. پس از نهایی شدن طراحی رابط کاربری سایت و تأیید کارفرما، در طی جلسه‌ای،طراح پروژه را به تیم توسعه‌دهندگان ارائه داده و سپس برنامه‌نویسان، لیستی از تمام مواردی که باید به محصول اضافه شوند را تهیه کرده و اسپرینت برای پیش‌برد پروژه تعریف میشود.
اسپرینت در طی یک ماه توسط تیم توسعه اسکرام توسعه می‌یابد. قبل از شروع اسپرینت ، اسکرام مستر یک جلسه برنامه ریزی اسپرینت را ترتیب می‌دهد که در آن تحلیلگر سیستم مهمترین موارد باقیمانده محصول را توضیح می‌دهد. تیم توسعه تصمیم می‌گیرد که چه مواردی را می‌توان در یک اسپرینت تولید کرد و بر این اساس ، یک بک لاگ اسپرینت تشکیل می‌شود.
در طی فرآیند تولید، تیم توسعه دهنده با برگزاری جلسات استندآپ روزانه، میزان پیشرفت پروژه را با یکدیگر بررسی کرده و سایر برنامه ریزی ها را برای ادامه‌ی پروژه انجام میدهند.
در این حین طراحی اپلیکیشن توسط طراح شروع شده و پس از طی مراحل ذکر شده و نهایی شدن آن، تحویل برنامه‌نویس های موبایل داده میشود.‌‌‌‌ در ادامه برنامه‌نویس‌های فرانت‌اند و موبایل با بک‌اند وارد مرحله تنظیم ‌API ها میشوند و بعد از انجام تست های مختلف نرم‌افزاری و اطمینان از عدم وجود باگ، برنامه‌نویس‌های فرانت‌اند و بک‌اند پنل مدیریت پروژه را مطابق با نیازمندی‌های پروژه طراحی کرده پروژه تحویل کارفرما داده میشود.

دستاوردها

وب سایت و اپلیکیشن صرافی رمزباز با طراحی متفاوت و پشتیبانی از رمزارزهای گوناگون بستری مناسب و امن برای انجام معاملات کاربران ایرانی می باشد و به دلیل استفاده از چیدمان حرفه ای در صفحه معامله ی ارزها  و همچنین تم تیره، محیطی کاربر پسند را برای معامله گران حرفه ای ایجاد کرده است. 

خروجی اپلیکیشن رمزباز

نظر مشتری

نظر مشتری اپ رمزباز

دانلود اپلیکیشن و مشاهده سایت

برای مشاهده اپلیکیشن رمزباز می‌توانید با استفاده از لینک زیر اقدام به دانلود مستقیم و نصب اپلیکیشن در تلفن همراه خود کنید. همچنین اگر تمایل به مشاهده سایت رمزباز دارید می‌توانید از از لینک زیر وارد صفحه مربوطه شوید و تمامی بخش های سایت را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما برای طراحی اپلیکیشن موبایل  توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:
مشاوره برای نمونه کار طراحی سایت

سایر نمونه کارهای ویستا

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن خدماتی پیک آف