نمونه کار طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه پذیر

شروع پروژه

آذر ۱۳۹۹

مدت پروژه

۴ ماه

نام کارفرما

آقای جلال حمزه ای

بیمه‌پذیر، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک آن می‌توان تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه و آگاهانه خرید کرد. بیمه‌پذیر برای ارائه خدمات بیمه‌ای با شرکت‌های بیمه مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تأیید عاملان رسمی بیمه است. همچنین به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر بیمه‌های خود را مدیریت کنید. می‌توانی با استفاده از سیستم مدیریت بیمه آن از زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه‌ها و… مطلع شوید و در هر لحظه و در هر مکان به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشید. در نهایت، کارشناسان بیمه‌پذیر همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه‌ای می‌باشند.

نمونه کار بیمه8
لوگو بیمه پذیر

درباره مشتری

نمونه کار اپلیکیشن بیمه‌پذیر به سفارش آقای جلال حمزه‌ای تولید شده است.
آقای جلال حمزه‌ای خود نماینده بیمه پارسیان در شهر همدان بوده و دارای چندین سال سابقه‌ در زمینه فروش بیمه‌های گوناگون اعم از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر و زندگی، بیمه آسانسور، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه پزشکان و … می‌باشد. هدف وی ایجاد کسب و کاری برای تسریع فرآیند خرید بیمه و همچنین پلتفرمی برای دسترسی آسان کاربران، بازاریابان و نمایندگان بیمه هم از طریق سایت و هم اپلیکیشن می‌باشد.

چالش ها و نیازهای مشتری قبل از همکاری با ویستا

دنیای بیمه تا چند سال اخیر برای مردم پیچیده و مبهم بود، به‌طوری‌که اگر کسی تصمیم داشت دارایی‌هایش را بیمه کند، می‌بایست پروسه‌ی وقت‌گیر و پردردسری را طی می‌کرد.
اپلیکیشن و وبسایت بیمه‌پذیر قابلیت مقایسه و استعلام قیمت بیمه بیمه‌ها را برای کاربران فراهم آورده است و همچنین‌ تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه شرکت‌های مختلف بیمه را میتوان مقایسه کرد و ازاین طریق آگاهانه اقدام به خرید کرد.

ریز قابلیت های اپلیکیشن و سایت بیمه پذیر

تکنولوژی های به کار رفته در پروژه بیمه پذیر

طراحی رابط کاربری

Figma

لوگو leaflet

نقشه

Leaflet (OSM)

لوگو laravel

فریم ورک فرانت‌اند و بک اند

Vue.js , Vuex | Laravel 8

لوگو reactnative

فرانت‌اند موبایل و زبان بک اند

ReactNative | PHP 7.4

وب سوکت | سیستم احراز هویت

Pusher | Passport

وب سرور | دیتابیس

Apache 2.4 | MySQL/NoSQL

پالت رنگی پروژه:

فرآیند و تکنولوژی‌های استفاده شده برای پیاده‌سازی

پروژه‌ی بیمه‌پذیر توسط تیم ۵ نفره‌ای از افراد تیم ویستا شامل یک طراح رابط و تجربه کاربری، ۲ برنامه‌نویس فرانت‌اند و موبایل و ۲ برنامه‌نویس بک‌اند پیاده‌سازی و انجام شده است.
در مرحله ابتدایی، طراح رابط و تجربه کاربری با کارفرما ارتباط گرفته و پس از درک نوع بیزنس ، فرآیندها و نیازمندی‌های آن، اقدام به طراحی سایت مینماید. در هر مرحله صفحات و فرآیند ها با کارفرما بررسی شده و درصورت نیاز ویرایش ها انجام میشود. پس از نهایی شدن طراحی رابط کاربری سایت و تأیید کارفرما، در طی جلسه‌ای،طراح ،پروژه را به تیم توسعه‌دهندگان ارائه داده و سپس برنامه‌نویسان، لیستی از تمام مواردی که باید به محصول اضافه شوند را تهیه کرده و اسپرینت برای پیش‌برد پروژه تعریف میشود.
اسپرینت در طی یک ماه توسط تیم توسعه اسکرام توسعه می‌یابد. قبل از شروع اسپرینت ، اسکرام مستر یک جلسه برنامه ریزی اسپرینت را ترتیب می‌دهد که در آن تحلیلگر سیستم مهمترین موارد باقیمانده محصول را توضیح می‌دهد. تیم توسعه تصمیم می‌گیرد که چه مواردی را می‌توان در یک اسپرینت تولید کرد و بر این اساس ، یک بک لاگ اسپرینت تشکیل می‌شود.
در طی فرآیند تولید، تیم توسعه دهنده با برگزاری جلسات استندآپ روزانه، میزان پیشرفت پروژه را با یکدیگر بررسی کرده و سایر برنامه ریزی ها را برای ادامه‌ی پروژه انجام میدهند.
در این حین طراحی اپلیکیشن توسط طراح شروع شده و پس از طی مراحل ذکر شده و نهایی شدن آن، تحویل برنامه‌نویس موبایل داده میشود.‌‌‌‌ در ادامه برنامه‌نویس‌ فرانت‌اند و موبایل با بک‌اند وارد مرحله تنظیم ‌API ها میشوند و بعد از انجام تست های مختلف نرم‌افزاری و اطمینان از عدم وجود باگ، برنامه‌نویس‌های فرانت‌اند و بک‌اند پنل مدیریت پروژه را مطابق با نیازمندی‌های پروژه طراحی کرده پروژه تحویل کارفرما داده می شود.

نمونه کار بیمه12

دستاوردها

شرکت نرم افزاری ویستا یک نمونه کامل از اپلیکیشن بیمه را طراحی کرده است. هر نماینده بیمه می تواند با توجه به کسب و کار خود و نیازهای شرکت خود طراحی اپلیکیشن بیمه را بصورت کاملا اختصاصی از شرکت ویستا اپ تحویل بگیرد. با توجه به خروجی پروژه می توان نتیجه گرفت سرعت و پردازش خروجی پروژه از آنچه انتظار مشتری بود بیشتر شده است. تمامی بخش های مربوط به طراحی با توافق دو طرف انجام شده تا بتواند نیاز کارفرما را در تمامی بخش های مربوط به طراحی اپلیکیشن مرتفع نماید. به گفته کارفرمای بیمه پذیر، شرکت ویستا توانسته نیاز شرکت او را تا حد قابل قبولی برطرف نماید و حتی هدف های دیگر مانند توسعه اپلیکیشن به عنوان چشم انداز بعدی در نظر گرفته شده است.

پروژه بیمه‌پذیر امکان مقایسه و فروش آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه موتورسیکلت،بیمه آسانسور، بیمه مسئولیت پزشکان،بیمه مسافرتی،بیمه تجهیزات الکترونیک،بیمه انفرادی و سازمانی و بیمه عمر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران میتوانند‌ تنها با چند کلیک بیمه موردنظر خود را از شرکت‌های معتبری چون ایران، آسیا، سرمد، سامان، البرز، پارسیان، پاسارگاد، رازی، دانا، کارآفرین، نوین، سینا، کوثر و… تهیه کنند.
تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه، مشاوره تخصصی رایگان، ارائه خدمات به کل کشور، پاسخگویی سریع، پشتیبانی مناسب و تحویل به تمام نقاط کشور از دیگر مزیت‌های پروژه بیمه‌پذیر می‌باشد.

خروجی پروژه

نظر مشتری

نظر مشتری اپ بیمه پذیر

دانلود اپلیکیشن و مشاهده دمو سایت

برای مشاهده اپلیکیشن بیمه پذیر می‌توانید با استفاده از لینک زیر اقدام به دانلود مستقیم و نصب اپلیکیشن در تلفن همراه خود کنید. همچنین اگر تمایل به مشاهده دمو سایت بیمه پذیر دارید می‌توانید از از لینک زیر وارد صفحه مربوطه شوید و تمامی بخش های سایت را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. برای مشاهده هزینه ساخت اپلیکیشن این پروژه با ما تماس بگیرید.

نمونه کار بیمه10

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما برای طراحی اپلیکیشن موبایل  توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:
مشاوره برای نمونه کار طراحی سایت

سایر نمونه کارهای ویستا

اپلیکیشن رمزباز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن داروخانه

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن مشابه تخفیفان