جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویلن

طراحی اپلیکیشن آموزشی ویلن ، برنامه ای برای آموزش زبان می باشد. این اپلیکیشن آموزش فلش کارت زبان و لغات زبان را دارا می باشد و طراحی زیبا و منحصربه فرد آن باعث شده تا کاربران زیادی را به خود جذب نماید.

طراحی-اپ-آموزشی-ویلن

آموزش با طعم بازی و سرگرمی

یکی از استارتاپ های موفق تیم ویستا در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی ، می توان به طراحی اپلیکیشن ویلن اشاره کرد . این اپلیکیشن موبایل مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت . ویلن یک اپلیکیشن آموزش محور است که به منظور یادگیری زبان طراحی شده است اما فضای آن با اپلیکیشن های آموزشی دیگر تفاوت بسیار زیادی دارد. تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که در چه شرایطی امکان یادگیری بیشتر برای ما وجود خواهد داشت؟! اگر شما تصمیم به یادگیری زبان بگیرید ، چه نوع  آموزش برایتان جذاب تر است و باعث خواهد شد که فرایند یادگیری شما با سرعت بیشتری دنبال شود ؟!

شیوه و نحوه آموزش تاثیر فوق العاده ای در کیفیت و همینطور سرعت یادگیری ما دارد . نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویلن به کیفیت و لذت بخش بودن امر یادگیری توجه ویژه ای داشته است . زمانی که محیط آموزش برای ما جذاب و پویا باشد می تواند علاقه ما را نسبت به آموختن دوچندان کند . در طراحی اپلیکیشن ویلن مواردی همچون دارا بودن رابطی کاربر پسند، گرافیک جذاب و پویا ، سهولت در استفاده و مواردی از این قبیل در کنار هم جمع شده اند که برای شما یادگیری زبان را با طعم بازی و سرگرمی آسان تر نماید.

ویژگی های عمومی طراحی اپلیکیشن ویلن

همانطور که در تصاویر مشخص شده در قسمت تنظیمات طراحی اپلیکیشن آموزشی زبان ویلن می توانید نام و نام خانوادگی و رمز عبور برای خود تعیین کنید و حساب  کاربری بسازید. حتی ارسال نوتیفیکیشن و صدای کلیک و صدای پس زمینه را می توانید فعال و یا غیرفعال نمایید .همچنین در قسمت پروفایل نیز اطلاعات کلی شما نمایش داده می شود. در قسمت پشتیبانی نیز سوالات شما پاسخ داده می شود و بعد از آن از شما پرسیده می شود که آیا پاسخ خود را دریافت کرده اید یا خیر

blank
blank
blank

ویژگی های اختصاصی طراحی اپلیکیشن ویلن

قابلیت هایی که در حال حاضر در اپلیکیشن ویلن گنجانده شده است شامل موراد زیر می شود:

  • لایتنر (مرور کارت های زبان انگلیسی)
  • داستان های زبان انگلیسی  
  • امکان دسته بندی برای مرور و اضافه کردن کارت
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ویلن کاملا رایگان می باشد.
blank
طراحی-اپلیکیشن-آموزشی-ویلن
blank
ساخت-اپ-آموزشی
اپلیکیشن-ویلن
blank

تکنولوژی های استفاده شده

پالت های رنگی استفاده شده

blank
ویلن

نمای کلی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ویلن

چالش های طراحی اپلیکیشن ویلن

تیم ویستا در ابتدا با دو چالش اساسی درگیر بود. 1- ایجاد یک فضای کاربر پسند و دلنشین 2- پشتیبانی فنی و تخصصی . در ابتدا تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت یک وایرفریم و رابط کاربری حرفه ای کردند . پس از تکمیل رابط کاربری و ایجاد نمونه اولیه ( prototype ) ، اپلیکیشن آزمایشی در اختیار چندین آموزشگاه تخصصی زبان انگلیسی قرار گرفت . هدف این بود که از طریق آن ها بتوانیم بازخورد های مختلفی از کیفیت محتوایی و فنی آن بدست آوریم . همچنین این اپلیکشن در اختیار چندین آموزشگاه زبان خارج از کشور نیز قرار گرفت تا تمامی نظرات ممکن در مورد اپلیکیشن ویلن را جمع آوری نماییم .

چالشها
blank

این آزمایش بصورت تقریبی 2 ماه بطول انجامید و پس از آن تیم ویستا شروع به تحلیل و تفسیر نتایج بدست آمده کرد . در این آزمایش 70% افرادی که از اپ آزمایشی استفاده کرده بودند ، از فضای جذاب و بازی محور اپ استقبال کردند . از بین افراد دیگر ، عده ای بر روی مسائل آموزشی ایراداتی را گرفته بودند که پس از بررسی توسط تیم ویستا ، رفع شد . پس از گذراندن مراحل آزمایشی دور نخست ، تبم ویستا اقدام به فاز تولید و ساخت اپلیکیشن موبایل کرد . در این مرحله نحوه طراحی اپلیکیشن و همینطور توجه به اصول آموزشی و فنی اپلیکیشن بسیار مورد توجه قرار گرفت. ما باید اپلیکیشنی می ساختیم که جنبه های گوناگونی را در خود جای می داد. ضمن رعایت مباحث آموزشی زبان، باید به مسائل فنی و تخصصی در طراحی اپلیکیشن آموزشی نیز توجه می کردیم.

چرا آموزش زبان

برای اینکه بتوانیم از جدیدترین علوم روز دنیا و همینطور ابزار پیشرفته ارتباطی استفاده درست نماییم ، نیاز داریم که آشنایی مفیدی با زبان داشته باشیم . مقاله های علمی روز دنیا و همینطور جدیدترین تکنولوژی های ابداع شده ، به زبان انگلیسی گرد آوری شده اند . اگر بخواهیم که استفاده ساده و روز مره ای از کامپیوتر و یا گوشی هوشمند خود داشته باشیم ، نیاز به پیش زمینه و آگاهی نسبی از زبان را می طلبد . برای داشتن یک ارتباط موثر جهانی و کمک به بومی سازی علوم مختلف ، می توان با آموختن زبان این امور را تسهیل کرد . کودکان و نوجوانان بخاطر شرایط سنی خود استعداد بسیار بیشتری در آموختن از خود نشان می دهد . طراحی اپلیکیشن ویلن این فرصت را برای آنها ایجاد می نماید که زبان را با طعم بازی و سرگرمی به بهترین شکل فرا گیرند .

آپلیکیشن-آموزشی-زبان-ویلن
نتیجه-کار-طراحی-اپلیکیشن-ماهرخ

نتیجه نهایی

پس از تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل ، دو تیم تخصصی برای آن در نظر گرفته شد . 1-تیم تخصصی فنی مربوط به اپلیکیشن و سرور 2-تیم تخصصی آموزش . اپلیکیشن ویلن در play store بارگذاری شد و در مدت زمانی دو ماه امتیار 4.6 از 5 را از کاربران به خود اختصاص داد و همینطور بازخوردهای های بسیار مثبتی را از اقصی نقاط جهان دریافت کرد. این اتفاقات به خوبی بیانگر موفقیت طراحی اپلیکیشن ویلن توسط تیم ویستا بود . پس از آن مجموعه ویستا با چندین آموزشگاه زبان قرارداد همکاری امضا کرد که آنها بتوانند بصورت موقت ، اپلیکیشن ویلن را در اختیار کاربران خود قرار دهند .

blank

مشاوره رایگان و هدفمند بگیرید

برای مشاوره با تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا جهت طراحی اپلیکیشن مشابه ویلن ، طراحی سایت حرفه ای  و سئو و بهینه سازی سایت می توانید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و یا می توانید از طریق شماره تلفن ها تماس مستقیم با ویستا برقرار نمایید.

ویســـتا

ترکیبی از دانش و تجربه

مشتریان-متنوع

500+ تجربه کسب و کاری

کارکنانی-متعهد

30+ کارکنان متعهد

تجربه-کاری-ویستا

10+ خدمات حرفه ای

تجربه-بزرگ

10+ تجربه با کشورهای بزرگ

مراحل ساخت طراحی اپلیکیشن مشابه ویلن

طراحی-اپلیکیشن-آموزشی-ویلن

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن در ویستا

دیگر نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن در شرکت ویستا

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن ویلن

طراحی اپلیکیشن ویلن

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن

پرسش و پاسخ در مورد ساخت اپلیکشن ویستا

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، پس از سفارش ساخت اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی اپلیکیشن به مشتری محترم تحویل داده خواهد شد.

گوشی‌های هوشمند جایگاه ویژه‌ای در جهان امروز پیدا کرده‌ و اپلیکیشن‌های مختلف تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ کاربران شده‌اند. بنابراین یک فرصت استثنایی در اختیار شما است. با ساخت یک برنامۀ زیبا و کاربردی می‌توانید خدمات خود را مستقیماً از طریق گوشی در اختیار مشتریان قرار دهید و به این ترتیب یک رابطه بهتر را با آنها رقم بزنید.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شما می‌توانید قابلیت‌های مختلفی را در برنامۀ خود به کاربران ارائه دهید. برای مثال آنها می‌توانند از طریق برنامه مستقیماً به حساب کاربری خود در سایت شما متصل شوند و از امکانات آن استفاده نمایند. یا آنکه محصولات شما را مشاهده کنند و خرید خود را انجام دهند. البته ایجاد یک فضای کاربری خوب در موفقیت برنامۀ شما اهمیت بسیاری دارد.

طبق قوانین ویستا، 30 درصد مبلغ از قیمت طراحی سایت پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد و مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.