جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن ویلن

آموزش با طعم بازی و سرگرمی

یکی از استارتاپ های موفق تیم ویستا در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی ، می توان به طراحی اپلیکیشن ویلن اشاره کرد . این اپلیکیشن موبایل مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت . ویلن یک اپلیکیشن آموزش محور است که به منظور یادگیری زبان طراحی شده است اما فضای آن با اپلیکیشن های آموزشی دیگر تفاوت بسیار زیادی دارد. تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که در چه شرایطی امکان یادگیری بیشتر برای ما وجود خواهد داشت؟! اگر شما تصمیم به یادگیری زبان بگیرید ، چه نوع  آموزش برایتان جذاب تر است و باعث خواهد شد که فرایند یادگیری شما با سرعت بیشتری دنبال شود ؟!

شیوه و نحوه آموزش تاثیر فوق العاده ای در کیفیت و همینطور سرعت یادگیری ما دارد . نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویلن به کیفیت و لذت بخش بودن امر یادگیری توجه ویژه ای داشته است . زمانی که محیط آموزش برای ما جذاب و پویا باشد می تواند علاقه ما را نسبت به آموختن دوچندان کند . در طراحی اپلیکیشن ویلن مواردی همچون دارا بودن رابطی کاربر پسند، گرافیک جذاب و پویا ، سهولت در استفاده و مواردی از این قبیل در کنار هم جمع شده اند که برای شما یادگیری زبان را با طعم بازی و سرگرمی آسان تر نماید.

طراحی-اپلیکیشن-آموزشی-ویلن
ویستا

چرا آموزش زبان ؟!

برای اینکه بتوانیم از جدیدترین علوم روز دنیا و همینطور ابزار پیشرفته ارتباطی استفاده درست نماییم ، نیاز داریم که آشنایی مفیدی با زبان داشته باشیم . مقاله های علمی روز دنیا و همینطور جدیدترین تکنولوژی های ابداع شده ، به زبان انگلیسی گرد آوری شده اند . اگر بخواهیم که استفاده ساده و روز مره ای از کامپیوتر و یا گوشی هوشمند خود داشته باشیم ، نیاز به پیش زمینه و آگاهی نسبی از زبان را می طلبد . برای داشتن یک ارتباط موثر جهانی و کمک به بومی سازی علوم مختلف ، می توان با آموختن زبان این امور را تسهیل کرد . کودکان و نوجوانان بخاطر شرایط سنی خود استعداد بسیار بیشتری در آموختن از خود نشان می دهد . طراحی اپلیکیشن ویلن این فرصت را برای آنها ایجاد می نماید که زبان را با طعم بازی و سرگرمی به بهترین شکل فرا گیرند .

شرکت-نرم-افزاری-ویستا

چالش های اپلیکیشن

تیم ویستا در ابتدا با دو چالش اساسی درگیر بود. 1- ایجاد یک فضای کاربر پسند و دلنشین 2- پشتیبانی فنی و تخصصی . در ابتدا تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت یک وایرفریم و رابط کاربری حرفه ای کردند . پس از تکمیل رابط کاربری و ایجاد نمونه اولیه ( prototype ) ، اپلیکیشن آزمایشی در اختیار چندین آموزشگاه تخصصی زبان انگلیسی قرار گرفت . هدف این بود که از طریق آن ها بتوانیم بازخورد های مختلفی از کیفیت محتوایی و فنی آن بدست آوریم . همچنین این اپلیکشن در اختیار چندین آموزشگاه زبان خارج از کشور نیز قرار گرفت تا تمامی نظرات ممکن در مورد اپلیکیشن ویلن را جمع آوری نماییم .

این آزمایش بصورت تقریبی 2 ماه بطول انجامید و پس از آن تیم ویستا شروع به تحلیل و تفسیر نتایج بدست آمده کرد . در این آزمایش 70% افرادی که از اپ آزمایشی استفاده کرده بودند ، از فضای جذاب و بازی محور اپ استقبال کردند . از بین افراد دیگر ، عده ای بر روی مسائل آموزشی ایراداتی را گرفته بودند که پس از بررسی توسط تیم ویستا ، رفع شد . پس از گذراندن مراحل آزمایشی دور نخست ، تبم ویستا اقدام به فاز تولید و ساخت اپلیکیشن موبایل کرد . در این مرحله نحوه طراحی اپلیکیشن و همینطور توجه به اصول آموزشی و فنی اپلیکیشن بسیار مورد توجه قرار گرفت. ما باید اپلیکیشنی می ساختیم که جنبه های گوناگونی را در خود جای می داد. ضمن رعایت مباحث آموزشی زبان، باید به مسائل فنی و تخصصی در طراحی اپلیکیشن آموزشی نیز توجه می کردیم.

طراحی-سایت-حرفه-ای

نتیجه نهایی

پس از تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل ، دو تیم تخصصی برای آن در نظر گرفته شد . 1-تیم تخصصی فنی مربوط به اپلیکیشن و سرور 2-تیم تخصصی آموزش . اپلیکیشن ویلن در play store بارگذاری شد و در مدت زمانی دو ماه امتیار 4.6 از 5 را از کاربران به خود اختصاص داد و همینطور بازخوردهای های بسیار مثبتی را از اقصی نقاط جهان دریافت کرد. این اتفاقات به خوبی بیانگر موفقیت طراحی اپلیکیشن ویلن توسط تیم ویستا بود . پس از آن مجموعه ویستا با چندین آموزشگاه زبان قرارداد همکاری امضا کرد که آنها بتوانند بصورت موقت ، اپلیکیشن ویلن را در اختیار کاربران خود قرار دهند .

تصاویر اپلیکیشن ویلن

ساخت-اپلیکیشن-ویلن
طراحی-اپلیکیشن-آموزشی-ویلن
طراحی-ویلن
ساخت-اپ-آموزشی
اپلیکیشن-ویلن
طراحی-اپ-آموزشی
ضاحر-ویلن

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با شماره 88551470-021 و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

3.7/5 (3 Reviews)