جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی اپلیکیشن واش من

بطور معمول برای اینکه بخواهیم ماشین خود را تمیز کنیم به کارواش مراجعه می کنیم. برای این کار لازم است که زمان و هزینه ای را صرف نماییم، در شلوغی و ترافیک شهر منتظر بمانیم و در آخر نیز در صف نوبت دهی کارواش قرار بگیریم. مجموعه واش من با یک ایده کاملا جدید در بازار کسب و کار شروع به فعالیت نمود. ایده آنها به این شکل بود که نیازی نیست مشتریان برای انجام کارهایشان پیش ارائه دهندگان خدمات بروند، بلکه خود خدمات دهندگان هستند که برای راحتی و جلب رضایت کاربران به نزد آنها مراجعه می کنند. هدف واش من ایجاد بستری برای ارائه دادن خدمات شست و شوی ماشین به صورت سیار و کاملا آنلاین بود. گزینه ای که توانایی تحقق این هدف را داشت، طراحی اپلیکیشن واش من بود . این اتفاق سر آغازی برای همکاری تیم ویستا با مجموعه واش من شد.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی-واش-من

ویژگی های عمومی طراحی اپلیکیشن واش من

واش-من-1
واش-من-4
blank
واش-من-5

ویژگی های اختصاصی طراحی اپلیکیشن ویلن

قابلیت هایی که  در اپلیکیشن واش من گنجانده شده است شامل موراد زیر می شود:

  • بخش وبلاگ و مقالات
  • سرویس و خدمات صفرشویی که شامل انواع شستشو جرم گیری خودرو می باشد. 
  • بخش مشخص کردن نوع ماشین و نوع خدمت و زمان و مکان انجام خدمت
  • بخش جزئیات خدمات و آدرس روی نقشه
واش-من-2
blank
رابط-کاربری-واش-من
ساخت-اپ-واش-من

تکنولوژی های استفاده شده

پالت های رنگی استفاده شده

تم-واش-من
طراحی-رابط-کاربری-واش-من

نمای کلی اپلیکیشن خدماتی واش من

چالش های طراحی اپلیکیشن واش من

مجموعه واش من مجهز به جدیدترین دستگاه های شست و شوی سیار بود. آنها از نظر سخت افزاری در کیفیت بالایی قرار داشتند اما مشکل و چالش اصلی اینجا بود که چگونه می توانستند خدمات خود را به مردم ارائه کنند! با وجود کارواش های پر تعداد در سطح شهر، چه دلیلی داشت که مردم از این خدمات آنلاین استفاده نمایند. همینطور چه ویژگی های و امکاناتی می بایست در  نمونه طراحی اپلیکیشن رعایت می کردیم که کاربران جذب استفاده از آن بشوند. این موارد بخشی از چالش های پیش روی ما بود. ما باید در نحوه طراحی اپلیکیشن خود اصولی را رعایت می کردیم که طیف وسیعی از نیاز های مشتریان را پاسخگو می بود.

چالش-های-اپلیکیشن-واش-من
واش-من-چالش-ها

در بحث تخصصی طراحی اپلیکیشن واش من دو موضوع برای ما بسیار اهمیت داشت. اول آنکه بتوانیم یک ضاحر دلنشین و رابط کاربری مناسب را طراحی نماییم . این موضوع برای کاربران بسیار حائز اهمیت است که در اولین بار استفاده از اپلیکیشن، نظر آنان جلب شود و از کار کردن با آن لذت ببرند. موضوع سهولت در استفاده از اپلیکیشن نیز مهم بود. اگر این موارد در طراحی رعایت نمی شد، یقینا کاربران تمایلی به استفاده مجدد از اپلیکیشن را نداشتند! موضوع دوم هم مربوط به پشتیبانی فنی و تخصصی از ساخت اپلیکیشن موبایل بود. چون این اپلیکیشن کاملا بصورت آنلاین خدمات رسانی می کرد، باید دارای یک پشتیبانی بسیار قوی می بود که بتواند به حجم بسیاری از درخواست های مشتریان پاسخگو باشد.

مراحل انجام کار طراحی اپلیکیشن واش من

در ابتدا جلساتی بین مجموعه واش من و تیم ویستا برگزار شد. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی این مجموعه و خدمات آن، طراحی اپلیکیشن متناسب با نوع فعالیت و همینطور رفع نیاز های کاربران می باشد. برنامه کاربردی که ما قصد طراحی و ساخت آن را داشتیم در دسته طراحی اپلیکیشن خدماتی قرار می گرفت. پیش از آنکه کار خود را شروع نماییم، یک آنالیز دقیق از شرایط واش من و ایده هایی که در نظر دارد انجام دادیم. سپس یک هدف گذاری معین بر روی مخاطبان این برنامه کردیم و نیازهایی که از یک اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات کارواش دارند را معین نمودیم. در طی این مراحل تمام حالت هایی که امکان داشت تا کاربران با آن روبرو شوند مدل سازی شد. سپس تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ویستا یک وایرفریم و رابط کاربری متناسب با درخواست کارفرما و همینطور نیازهای کاربران طراحی نمود

مراحل-انجام-کار-اپلیکیشن-واش-من
اپلیکیشن-واشمن-شرکن-ویستا

در ساخت نمونه اولیه، جزئیات و امکانات گسترده ای گنجانده شد. این امکانات در نتیجه همفکری و درک متقابلی که بین مجموعه واش من و تیم ویستا حاصل شده بود شکل گرفت. در این prototype ویژگی های نظیرانتخاب نوع ماشین، انواع خدمات ( نظیر موتورشویی، نظافت داخل ماشین، روشویی، پرمیوم واکس و… ) ، امکان رزرو کردن خدمات بصورت آنلاین، تعیین محل برای ارائه خدمات نظافت خودرو، قابلیت ساختن حساب کاربری برای مشتریان و همینطور پنل مدیریت بسیار حرفه ای گنجانده شده بود. در نمونه کار طراحی اپلیکیشن این موضوع بسیار اهمیت داشت که تمامی این خدمات بصورت کاملا سیار و آنلاین صورت می گرفت!!! به این شکل که خود کارکنان شرکت واش من به محل تعیین شده توسط کاربر مراجعه کرده و اقدام به نظافت خودرو می نمودند.

نتیجه-کار-طراحی-اپلیکیشن-ماهرخ

نتیجه نهایی

نتیجه کار همان گونه که پیش بینی می شد بسیار رضایت بخش بود. از دلایل اصلی این موفقیت می توان به ایده بسیار جدید و خلاقانه شرکت واش من اشاره کرد. وجود یک کارواش سیار!!! دلیل دیگر نیز همکاری واش من با تیم ویستا بود. شرکت نرم افزاری ویستا با نمونه کارهای موفق و تجربه ای بالا در زمینه طراحی اپلیکیشن ، تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر شدن این اپلیکیشن انجام داد. از این پس کاربران به جای مراجعه به کارواش و تلف شدن هزینه و وقتشان، قادر بودن که با استفاده از اپلیکیشن واش من بصورت اینترنتی درخواست نظافت ماشین خود را در مکان و زمان دلخواه ثبت نمایند و کارکنان آن شرکت به محل درخواست مشتری مراجعه کرده و خدمات خود را ارائه دهند. همچنین این توانایی را داشتند که نوع خدماتی را که می خواهند مشخص کنند، پرداخت اینترنتی داشته باشند و …

طراحی اپلیکیشن واش من این فرصت را برای این شرکت به همراه آورد که بتوانند به صورت آنلاین و 24 ساعته ، در جهت جلب رضایت مشتریان خدمات رسانی کنند و همینطور این نتیجه را به دنبال داشت که کسب و کار خود را گسترش داده و به سودآوری بیشتری دست یابند.

blank

مشاوره رایگان و هدفمند بگیرید

برای مشاوره با تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا جهت طراحی اپلیکیشن مشابه واش من ، طراحی سایت حرفه ای  و سئو و بهینه سازی سایت می توانید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و یا می توانید از طریق شماره تلفن ها تماس مستقیم با ویستا برقرار نمایید.

ویســـتا

ترکیبی از دانش و تجربه

مشتریان-متنوع

500+ تجربه کسب و کاری

کارکنانی-متعهد

30+ کارکنان متعهد

تجربه-کاری-ویستا

10+ خدمات حرفه ای

تجربه-بزرگ

10+ تجربه با کشورهای بزرگ

مراحل ساخت طراحی اپلیکیشن مشابه واش من

طراحی-اپلیکیشن-واش-من

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن واش من در ویستا

دیگر نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن در شرکت ویستا

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن ویلن

طراحی اپلیکیشن ویلن

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن

پرسش و پاسخ در مورد ساخت اپلیکشن ویستا

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، پس از سفارش ساخت اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی اپلیکیشن به مشتری محترم تحویل داده خواهد شد.

گوشی‌های هوشمند جایگاه ویژه‌ای در جهان امروز پیدا کرده‌ و اپلیکیشن‌های مختلف تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ کاربران شده‌اند. بنابراین یک فرصت استثنایی در اختیار شما است. با ساخت یک برنامۀ زیبا و کاربردی می‌توانید خدمات خود را مستقیماً از طریق گوشی در اختیار مشتریان قرار دهید و به این ترتیب یک رابطه بهتر را با آنها رقم بزنید.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شما می‌توانید قابلیت‌های مختلفی را در برنامۀ خود به کاربران ارائه دهید. برای مثال آنها می‌توانند از طریق برنامه مستقیماً به حساب کاربری خود در سایت شما متصل شوند و از امکانات آن استفاده نمایند. یا آنکه محصولات شما را مشاهده کنند و خرید خود را انجام دهند. البته ایجاد یک فضای کاربری خوب در موفقیت برنامۀ شما اهمیت بسیاری دارد.

طبق قوانین ویستا، 30 درصد مبلغ از قیمت طراحی سایت پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد و مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.