جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن واش من

بطور معمول برای اینکه بخواهیم ماشین خود را تمیز کنیم به کارواش مراجعه می کنیم. برای این کار لازم است که زمان و هزینه ای را صرف نماییم، در شلوغی و ترافیک شهر منتظر بمانیم و در آخر نیز در صف نوبت دهی کارواش قرار بگیریم. مجموعه واش من با یک ایده کاملا جدید در بازار کسب و کار شروع به فعالیت نمود. ایده آنها به این شکل بود که نیازی نیست مشتریان برای انجام کارهایشان پیش ارائه دهندگان خدمات بروند، بلکه خود خدمات دهندگان هستند که برای راحتی و جلب رضایت کاربران به نزد آنها مراجعه می کنند. هدف واش من ایجاد بستری برای ارائه دادن خدمات شست و شوی ماشین به صورت سیار و کاملا آنلاین بود. گزینه ای که توانایی تحقق این هدف را داشت، طراحی اپلیکیشن واش من بود . این اتفاق سر آغازی برای همکاری تیم ویستا با مجموعه واش من شد.

طراحی-اپلیکیشن-واش-من
ویستا

چالش ها

مجموعه واش من مجهز به جدیدترین دستگاه های شست و شوی سیار بود. آنها از نظر سخت افزاری در کیفیت بالایی قرار داشتند اما مشکل و چالش اصلی اینجا بود که چگونه می توانستند خدمات خود را به مردم ارائه کنند! با وجود کارواش های پر تعداد در سطح شهر، چه دلیلی داشت که مردم از این خدمات آنلاین استفاده نمایند. همینطور چه ویژگی های و امکاناتی می بایست در  نمونه طراحی اپلیکیشن رعایت می کردیم که کاربران جذب استفاده از آن بشوند. این موارد بخشی از چالش های پیش روی ما بود. ما باید در نحوه طراحی اپلیکیشن خود اصولی را رعایت می کردیم که طیف وسیعی از نیاز های مشتریان را پاسخگو می بود.

در بحث تخصصی طراحی اپلیکیشن واش من دو موضوع برای ما بسیار اهمیت داشت. اول آنکه بتوانیم یک ضاحر دلنشین و رابط کاربری مناسب را طراحی نماییم . این موضوع برای کاربران بسیار حائز اهمیت است که در اولین بار استفاده از اپلیکیشن، نظر آنان جلب شود و از کار کردن با آن لذت ببرند. موضوع سهولت در استفاده از اپلیکیشن نیز مهم بود. اگر این موارد در طراحی رعایت نمی شد، یقینا کاربران تمایلی به استفاده مجدد از اپلیکیشن را نداشتند! موضوع دوم هم مربوط به پشتیبانی فنی و تخصصی از ساخت اپلیکیشن موبایل بود. چون این اپلیکیشن کاملا بصورت آنلاین خدمات رسانی می کرد، باید دارای یک پشتیبانی بسیار قوی می بود که بتواند به حجم بسیاری از درخواست های مشتریان پاسخگو باشد.

شرکت-نرم-افزاری-ویستا

مراحل انجام کار

در ابتدا جلساتی بین مجموعه واش من و تیم ویستا برگزار شد. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی این مجموعه و خدمات آن، طراحی اپلیکیشن متناسب با نوع فعالیت و همینطور رفع نیاز های کاربران می باشد. برنامه کاربردی که ما قصد طراحی و ساخت آن را داشتیم در دسته طراحی اپلیکیشن خدماتی قرار می گرفت. پیش از آنکه کار خود را شروع نماییم، یک آنالیز دقیق از شرایط واش من و ایده هایی که در نظر دارد انجام دادیم. سپس یک هدف گذاری معین بر روی مخاطبان این برنامه کردیم و نیازهایی که از یک اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات کارواش دارند را معین نمودیم. در طی این مراحل تمام حالت هایی که امکان داشت تا کاربران با آن روبرو شوند مدل سازی شد. سپس تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ویستا یک وایرفریم و رابط کاربری متناسب با درخواست کارفرما و همینطور نیازهای کاربران طراحی نمود.

در ساخت نمونه اولیه، جزئیات و امکانات گسترده ای گنجانده شد. این امکانات در نتیجه همفکری و درک متقابلی که بین مجموعه واش من و تیم ویستا حاصل شده بود شکل گرفت. در این prototype ویژگی های نظیرانتخاب نوع ماشین، انواع خدمات ( نظیر موتورشویی، نظافت داخل ماشین، روشویی، پرمیوم واکس و… ) ، امکان رزرو کردن خدمات بصورت آنلاین، تعیین محل برای ارائه خدمات نظافت خودرو، قابلیت ساختن حساب کاربری برای مشتریان و همینطور پنل مدیریت بسیار حرفه ای گنجانده شده بود. در نمونه کار طراحی اپلیکیشن این موضوع بسیار اهمیت داشت که تمامی این خدمات بصورت کاملا سیار و آنلاین صورت می گرفت!!! به این شکل که خود کارکنان شرکت واش من به محل تعیین شده توسط کاربر مراجعه کرده و اقدام به نظافت خودرو می نمودند.

تم-واش-من
طراحی-سایت-حرفه-ای

نتیجه

نتیجه کار همان گونه که پیش بینی می شد بسیار رضایت بخش بود. از دلایل اصلی این موفقیت می توان به ایده بسیار جدید و خلاقانه شرکت واش من اشاره کرد. وجود یک کارواش سیار!!! دلیل دیگر نیز همکاری واش من با تیم ویستا بود. شرکت نرم افزاری ویستا با نمونه کارهای موفق و تجربه ای بالا در زمینه طراحی اپلیکیشن ، تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر شدن این اپلیکیشن انجام داد. از این پس کاربران به جای مراجعه به کارواش و تلف شدن هزینه و وقتشان، قادر بودن که با استفاده از اپلیکیشن واش من بصورت اینترنتی درخواست نظافت ماشین خود را در مکان و زمان دلخواه ثبت نمایند و کارکنان آن شرکت به محل درخواست مشتری مراجعه کرده و خدمات خود را ارائه دهند. همچنین این توانایی را داشتند که نوع خدماتی را که می خواهند مشخص کنند، پرداخت اینترنتی داشته باشند و …

طراحی اپلیکیشن واش من این فرصت را برای این شرکت به همراه آورد که بتوانند به صورت آنلاین و 24 ساعته ، در جهت جلب رضایت مشتریان خدمات رسانی کنند و همینطور این نتیجه را به دنبال داشت که کسب و کار خود را گسترش داده و به سودآوری بیشتری دست یابند.

 

تصاویر اپلیکیشن واش من

رابط-کاربری-واش-من
ساخت-اپ-واش-من

اپلیکیشن و سایت خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با شماره 88551470-021 و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای طراحی سایت خودرو نیز می توانید به صفحه مربوط به آن رفته و سایت خود را سفارش دهید.

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

4.8/5 (5 Reviews)