نمونه کار وب اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

شروع پروژه

شهریور 1399

مدت پروژه

6 ماه

نام کارفرما

آقای نصیری

پروژه نوردانتیا (Nordantia) وب اپلیکیشنی برای استفاده در فضای داخلی رستوران و کافه‌ها با هدف آسان سازی فرآیند ثبت سفارش و پرداخت در این مکان‌ها می‌باشد.
این پروژه دارای ۲ سمت کاربر و رستوران بوده و به زیان های انگلیسی و فنلاندی طراحی شده است. در سمت کاربر، امکان مشاهده منو، اطلاعات رستوران، صدا زدن پیش‌خدمت، ثبت سفارش و مشاهده مراحل آماده سازی سفارش و … برای کاربران فراهم شده است.
در سمت رستوران، امکان افزودن اطلاعات غذاها و دسته‌بندی‌ها، مشاهده سفارشات و … فراهم شده است.

نوردانتیا۱
لوگو نوردانتیا

درباره مشتری

نمونه کار اپلیکیشن نوردانتیا به سفارش آقای بابک نصیری از کشور فنلاند پیاده سازی شده است.
این پروژه متعلق به شرکت نوردانتیا بوده و به ۲ زبان انگلیسی و فنلاندی اجرا شده است.

چالش ها و نیازهای مشتری
قبل از همکاری با ویستا

کارفرمای پروژه با هدف آسان‌سازی فرآیند مشاهده منو و ثبت سفارش برای مشتریان و همچنین امکان مدیریت حرفه‌ای سفارشات و امتیازات داده شده به غذاها توسط کاربران برای رستوران‌ها و کافه‌ها، اقدام به سفارش و پیاده‌سازی این پروژه نمود.

نوردانتیا۳
نوردانتیا۲

ریز قابلیت های وب اپلیکیشن نوردانتیا

تکنولوژی های به کار رفته در پروژه نوردانتیا

طراحی رابط کاربری

Figma

لوگو laravel

فریم ورک بک‌اند

Laravel 8

زبان برنامه نویسی فرانت‌اند

Vue js, Vuex, Pwa

logo passport

سیستم احراز هویت

Passport

زبان برنامه نویسی بک‌اند

PHP 7.4

وب سرور | دیتابیس

MySQL | Apache 2.4

پالت رنگی پروژه:

فرآیند و تکنولوژی‌های استفاده شده برای پیاده‌سازی

– پروژه‌ی نوردانتیا توسط تیم ۳ نفره‌ای از افراد تیم ویستا شامل یک طراح رابط و تجربه کاربری، ۱ برنامه‌نویس بک اند و ۱ برنامه‌نویس فرانت اند پیاده‌سازی و انجام شده است.
در مرحله ابتدایی، طراح رابط و تجربه کاربری با کارفرما ارتباط گرفته و پس از درک نوع بیزنس ، فرآیندها و نیازمندی‌های آن، اقدام به طراحی وب اپلیکیشن کرده است. در هر مرحله صفحات و فرآیند ها با کارفرما بررسی شده و درصورت نیاز ویرایش های لازم انجام شده و پس از نهایی شدن طراحی رابط کاربری سایت و تأیید کارفرما، پروژه به برنامه نویس‌ فرانت اند برای پیاده‌سازی تحویل داده شده و در این حین ‌‌ پیاده‌سازی بک‌اند آن آغاز میشود.
در ادامه توسعه‌دهنده‌ی فرانت‌اند با بک‌اند وارد مرحله تنظیم ‌API ها شده و بعد از انجام تست های مختلف نرم‌افزاری و اطمینان از عدم وجود باگ، برنامه‌نویس‌‌های فرانت‌اند و بک‌اند پنل مدیریت پروژه را مطابق با نیازمندی‌های پروژه طراحی کرده و پروژه تحویل کارفرما داده میشود.

نوردانتیا۵

دستاوردها

پروژه نوردانتیا با هدف خودکارسازی فرآیند دریافت سفارشات توسط رستوران و همچنین امکان بررسی بازخورد مشتریان نسبت به رستوران، توانسته روند رسیدگی به مشتریان را تسریع بخشیده و همچنین ابزاری برای کمک به مدیریت رستوران ها و کافه ها باشد.

خروجی اپلیکیشن نوردانتیا (سمت رستوران و کاربر)

نظر مشتری

مشاهده دمو

برای مشاهده وب اپلیکیشن نوردانتیا می‌توانید با استفاده از لینک زیر اقدام به دانلود مستقیم و نصب اپلیکیشن در تلفن همراه خود کنید. همچنین اگر تمایل به مشاوره آنلاین دارید و یا اپلیکیشن مشابه نوردانتیا می‌خواهید از بخش زیر با ما در ارتباط باشید. کارشناسان مجرب ما در خدمت شما هستند تا نیازهای شما را مرتفع سازند. برای اطلاع از هزینه ساخت اپلیکیشن نوردانتیا و سایر اپلیکیشن‌های مربوطه با ما تماس بگیرید. 

نوردانتیا۸

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما برای طراحی اپلیکیشن  توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:
مشاوره برای نمونه کار طراحی سایت

سایر نمونه کارهای ویستا

اپلیکیشن رمزباز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن خدماتی پیک آف