جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن ماهرخ

از مهمترین نکات در زندگی هر شخص، آراسته بودن و پاکیزگی می باشد. زمانی که از شرایط ظاهری خود احساس خوشنودی داشته باشیم، یک حس اعتماد به نفس برایمان ایجاد خواهد شد. از این طریق می توانیم بر آدم ها و محیط اطراف خود تاثیر گذاری بیشتری داشته باشیم. در زندگی روزمره خود ارتباط بهتری با سایرین ایجاد نماییم همینطور در کارهای خود به موفقیت برسیم. تمامی این نکات در رعایت زیبایی و آراستگی نهفته شده است.مجموعه ماهرخ یک ایده جدید در ارائه اینگونه خدمات داشت. طراحی اپلیکیشن ماهرخ با هدف معرفی بهترین سالن های زیبایی، به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به کاربران و جلب رضایت آنان! برای تحقق این اهداف، مجموعه ماهرخ با تیم ویستا شروع به همکاری نمود. هدف یک نمونه کار طراحی اپلیکیشن بود که با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد بتواند به بهترین شکل پارامترهای یک اپلیکیشن خدماتی را پیاده سازی نماید.

طراحی-اپلیکیشن-ماهرخ
ویستا

چالش ها

در طی ساخت اپلیکیشن موبایل ماهرخ، تیم ویستا با چالش های گوناگونی روبرو بود. کاربران عادت داشتند به سالن هایی زیبایی که از طریق دوستانشان یا فردی معتمد به آنها معرفی شده بود مراجعه کنند و یا اینکه با کسب تجربه از مکان های مختلف، یک جا را انتخاب نمایند. خود این موضوع شاید در ابتدا برای ما به عنوان یک چالش به حساب می آمد که چه دلیلی دارد تا کاربران از طراحی اپلیکیشن ماهرخ استقبال نمایند اما با یک تحلیل درست و جامع از شرایط مختلف، به نقطه قوت ما تبدیل شد!!! به عنوان مثال زمانی که شما قصد استفاده از خدمات سالن های زیبایی را داشتید، در ابتدا می بایست با مکان مورد نظر تماس گرفته و یک وقتی را رزرو می کردید. اکثرا این اتفاق پیش می آمد که با بدقولی مواجه شده و زمان زیادی از شما هدر می رفت!

همینطور با سالن های زیبایی دیگری که در مکان های مختلف شهر حضور داشته اند آشنایی کاملی نداشتید و نمی توانستید نمونه کارها و همینطور انواع خدماتی را که ارائه می دهند ملاحظه کنید. قابلیت مقایسه قیمت ها برای کاربران فراهم نبود و امکان داشت یک مکان بابت ارائه خدماتی بسیار کوچک، مبلغ بسیار ناعادلانه ای را درخواست می کرد. بطور کلی قدرت انتخاب از میان گزینه های بسیار متعدد همینطور اطلاع از خدمات و نوع کیفیت آن برای کاربران فراهم نبود. طراحی اپلیکیشن این فرصت را فراهم ساخته بود که بتوان به این گونه نیازها پاسخ بسیار کاملی داد. چالش دیگر ما درباره کیفیت و نوع ساخت اپلیکیشن موبایل بود. اینکه چه امکانات و ویژگی های کاربردی و منحصر به فردی را در نمونه طراحی اپلیکیشن می بایست رعایت می کردیم تا مورد استقبال کاربران قرار گیرد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود.

 

شرکت-نرم-افزاری-ویستا

مراحل انجام کار

در ابتدا جلساتی بین مجموعه ماهرخ و تیم ویستا برگزار شد. در این جلسات مباحث گوناگونی مورد بحث قرار گرفت. با توجه به نوع درخواست مجموعه ماهرخ و همینطور نیازسنجی کاربران، تصمیم به طراحی اپلیکیشن متناسب با نوع کسب و کار و فعالیت این مجموعه گرفته شد. پیش از هرگونه اقدام یک آنالیز دقیق و گسترده از شرایط ماهرخ و همینطور مخاطبانی که قصد دارد به آنها خدمات رسانی کند، انجام دادیم. در طی این تحلیل و بررسی تمام پیشامدها و حالاتی که ممکن بود کاربران با آنها مواجه شوند مشخص گردید و یک مدل سازی معین از این شرایط بدست آمد. سپس تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ویستا اقدام به ساخت یک وایر فریم و رابط کاربری متناسب با شرایط مجموعه ماهرخ و همینطور نیازهای کاربران کرد.

در نمونه کار طراحی اپلیکیشن ، ویژگی های منحصر به فرد و همینطور امکانات گسترده ای گنجانده شد. در این نمونه کار امکاناتی از قبیل رزرو آنلاین سالن آرایشگاهی با توجه به مکان و ساعت درخواستی مشتری، ارائه انواع خدمات با ذکر کامل جزئیات، مشاهده نمونه کارهای مربوط به سالن های زیبایی مختلف، قابلیت ساخت پروفایل برای کاربران و ثبت نظراتشان، اطلاع از قیمت ها و همینطور تخفیف ها، بخش خبرنامه و همینطور بلاگ برای معرفی جدیدترین متدها و نکات کلیدی در زمینه آرایشی و بهداشتی و موارد بسیاری دیگر فراهم گردید. پس از تایید و بازخورد بسیار مناسب نمونه اولیه توسط کارفرما، تیم برنامه نویس ویستا با توجه کامل به اصول و نحوه طراحی اپلیکیشن اقدام به کدنویسی این برنامه کاربردی نمود.

ساخت-اپلیکیشن-ماهرخ
طراحی-سایت-حرفه-ای

نتیجه نهایی

همانطور که پیش بینی و انتظار می رفت طراحی اپلیکیشن ماهرخ به بهترین شکل انجام گرفت. از دلایل اصلی این اتفاق وجود جلسات کاربردی با کارفرما و درک کامل نیاز های آنان از یک طراحی اپلیکیشن خدماتی بود. همینطور تیم ویستا بصورت کامل تمام نیازسنجی ها و درخواست هایی که می توانست توسط یک کاربر به وجود آید را پیش بینی و برای آن یک راه حل ایجاد کرد. با برنامه ریزی اصولی و تحلیل دقیق شرایط، توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم.

دیگر نیازی نیست که هزینه ای بسیار پرداخت کنید و وقت با ارزشتان هدر رود، اپلیکیشن ماهرخ این امکان را برایتان فراهم میکند که در میان تعداد بسیاری از سالن های آرایشی و بهداشتی، گزینه ای که مناسب سلیقه شما است را انتخاب کنید. براحتی روز و ساعت مدنظر خود را رزرو کنید، هزینه انواع خدمات و همینطور نظرات کاربران دیگر را مشاهده کنید. اخبار و اطلاعات بروز در مورد نکات آرایشی و بهداشتی را دریافت نمایید و امکانات بسیاری دیگر از این قبیل به شما ارائه خواهد شد. طراحی اپلیکیشن آرایشی و بهداشتی ماهرخ نه تنها باعث سهولت و رضایت کاربران گشته است، بلکه این امکان را برای مجموعه ماهرخ فراهم نمود که به خدمات رسانی هرچه بهتر مشتریان خود بپردازد. کسب و کار خود را گسترش داده و به سودآوری بیشتری دست پیدا کند.

تصاویر نرم افزار تحت وب ویکانت

طراحی-اپ-ماهرخ
اپلیکیشن-خدماتی-ماهرخ
ساخت-اپلیکیشن-ماهرخ
خدمات-متنوع-اپ-ماهرخ
اخبار-اپلیکیشن-ماهرخ
قابلیت-رزرو-ماهرخ

اپلیکیشن و طراحی سایت هنری خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

3/5 (4 Reviews)