نمونه کار طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن داروخانه

طراحی خوب رابط کاربری

این اپلیکیشن از بهترین طراحی های رابط و تجربه کاربری است.

تمامی امکانات اپ داروخانه

اپلیکیشن داروخانه ویستا تمامی امکانات اپلیکیشن‌های مشابه را دارد.

امکان خرید آنلاین

در این اپلیکیشن می‌توان بصورت آنلاین اقدام به فروش محصولات کرد.

امکان شخصی سازی

می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر را طبق علاقه خود کاملا شخصی سازی کنید.

می‌توانید اپلیکیشن مورد نیاز خود را طبق نیاز و کسب و کار خود به طور کامل شخصی سازی کنید و ui/ux منحصر به فرد خود را داشته باشید. 

یکی از مسائل بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن، امنیت اپلیکیشن است. ویستا امنیت اپلیکیشن طراحی شده را برای شما تضمین می‌کند.

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن ویستا، مشاوره کاملا رایگان است. مشاوران ما بهترین پیشنهاد را متناسب با نیازتان به شما پیشنهاد می‌دهند. 

تمامی اپلیکیشن های طراحی شده شرکت نرم افزاری ویستا از یکسال پشتیبانی رایگان برخوردارند.

شرکت ویستا از برترین و بروزترین فناوری برای کدزنی اپلیکیشن های خود استفاده می‌کند و شما امکان توسعه اپلیکیشن را در هر زمان دارید.

طراحی اپلیکیشن ویستا

ویستا یکی از شرکت های با سابقه طراحی اپلیکیشن است و یکی از برترین ها در سطح کشور محسوب می‌شود. یکی از دلایلی که این شرکت را نسبت به رقیبان خود برتر می‌کند قیمت متناسب با کیفیت اپلیکیشن است. در اپلیکیشن پزشکی (داروخانه) ویستا، می‌توانید تمامی امکانات اپلیکیشن های داروشناسی، ایزی دارو و… را داشته باشید و همینطور می‌توانید به دلخواه خود امکاناتی را اضافه یا حذف کنید. در سمت راست، برخی ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن شرکت ویستا را مشاهده می‌کنید.

با بروزترین تکنولوژی کدزنی

یکی از ویژگی های خوب شرکت ویستا، استفاده از بروزترین فناوری ها در کدزنی اپلیکیشن هاست. شرکت نرم افزاری ویستا، طراحی اپلیکیشن خود را برای هر دو نسخه اندروید و آی او اس انجام می‌دهد و شما نیازی به پرداخت هزینه‌های زیاد و جداگانه برای طراحی اپلیکیشن ios خود ندارید. 

دانلود اپلیکیشن

برای مشاهده اپلیکیشن پزشکی و داروخانه ویستا می‌توانید با استفاده از گوگل پلی و  اپ استور اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن در تلفن همراه خود کنید. با استفاده از دکمه های زیر می‌توانید بصورت مستقیم وارد اپلیکیشن گوگل پلی یا اپ استور شوید و به راحتی اپ داروخانه ویستا را دانلود کنید. 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و کاملا اختصاصی باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما توسط مشاورین مجرب ویستا

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا: