جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب پرفیس

نمونه اپلیکیشن مشابه اسنپ در کانادا

مجموعه پرفیس در کشور کانادا واقع شده است. با توجه به فرصت و ظرفیت های موجود در شهرهای مختلف این کشور، کارفرمای محترم شرکت پرفیس درخواست طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب را به شرکت نرم افزاری ویستا ارائه نمود. در ابتدای کار از این موضوع آگاهی داشتیم که در زمینه ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب رقیب بزرگی به نام اوبر را در پیش رو داریم. پس باید هدف گذاری منطقی بروی شهرهایی که قصد انجام خدمات رسانی در آنجا را داریم، معین می کردیم. سپس به تحلیل کامل رقیب خود می پرداختیم. در اولین گام تمام پارامترها و فضای کلی پروژه بررسی و سپس پروپزال ارسالی توسط کارفرمای محترم بصورت کامل تحلیل و مدل سازی شد. برای شروع پروژه نیاز است که در ابتدا تمام حالت هایی که کاربر می تواند در مراحل مختلف با آن روبرو شود، مورد ارزیابی و آزمایش قرار گیرد.

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب-آنلاین
ویستا

با وجود اوبر،چرا تاکسی یاب ؟!

شرکت اوبر یک نام شناخته شده در عرصه تاکسی اینترنتی می باشد. بصورت گسترده در شهرهای مختلف خدمات رسانی می کند. شاید بزرگترین چالش ما همین موضوع بود!! اما با اطلاعات پیش زمینه شرکت پرفیس و همینطور بررسی همه جانبه نوع فعالیت رقیب خود به این موضوع پی بردیم که دامنه فعالیت آن شامل تمام شهرهای کانادا نمی باشد! شهرهای کوچک و بزرگی وجود دارند که بنا به شرایط خود ، خدمات تاکسی های آنلاین در آنجا ارائه نمی شوند. همین موضوع باعث شد که فرصت مناسبی برای شرکت پرفیس پدید آید که اقدام به درخواست طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب نماید.

کاربران امروزی تمایل دارند که در زمان و هزینه های روزانه خود صرفه جویی کنند. این خود نوع دیگری از چالش برای صاحبان کسب و کار می باشد که چگونه بتوانند خدمات خود را ارائه دهند، رضایت مشتریان را فراهم نمایند، و در نتیجه به سودآوری برسند. ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب این فرصت را برای شرکت پرفیس فراهم آورد که در میان شهرهایی که به عنوان هدف مشخص کرده، به فعالیت بپردازد. به دنبال این اتفاق مواردی همچون آسان سازی حمل و نقل شهری، کاهش بسیار هزینه و صرفه جویی در وقت برای کاربران را به همراه خواهد داشت.

شرکت-نرم-افزاری-ویستا

مراحل انجام کار

در ابتدای کار جلساتی مابین شرکت پرفیس و تیم ویستا برگزار شد. موضوع اصلی جلسات اولیه پیرامون مدل کسب و کار و همینطور فرایند کاری متناسب با آن بود. سپس با هدف گذاری معین و بررسی تمام فرایند های موجود، تیم طراحی اپلیکیشن ویستا اقدام به ساخت یک وایرفرم و همینطور رابط کاربری مناسب با نوع درخواست شرکت پرفیس نمود. از مزیت های هماهنگی که بین طرفین صورت گرفت، می توان به آماده شدن prototype یا نمونه اولیه در مدت زمان کمتری اشاره کرد. با استفاده از نمونه اولیه می توان بر روی ظاهر گرافیکی، رنگ های به کار رفته در طراحی و بطور کل نمای بصری اپلیکیشن را تعیین نمود. در این پروژه تمام حالات و ویژگی هایی که کاربر با آن روبرو خواهد شد بصورت یک فرایند تشریح شد. سپس با تولید وایرفریم و تایید شدن آن توسط شرکت پرفیس، اقدام به ساخت رابط کاربری اپلیکیشن گردید.

پس از طی مراحل نام برده شده ، تیم ساخت اپلیکیشن ویستا شروع به کدنویسی نمود. نحوه طراحی اپلیکیشن تیم ویستا با فریم ورک بسیار قدرتمند و محبوب React Native برای ساخت اپلیکیشن موبایل استفاده می کنیم. از مزیت های این فریم ورک می توان به صرفه جویی در زمان، سرعت اجرای بالا، طراحی اپلیکیشن هایی با ظاهر بسیار زیبا و همینطور کیفیت عالی آن نام برد.

ویستا-اطلاعات-اپ
طراحی-سایت-حرفه-ای

نتیجه نهایی

یکی از مهم ترین مواردی که باعث بهبود بهروری و کارایی یک اپلیکیشن حرفه ای می شود،استفاده از بروز ترین متود طراحی و کدنویسی است.به طور تقریبی پس از 45 روز از شروع برنامه نویسی اپلیکیشن،اپ بصورت کامل آماده خدمت دهی شد.پس از گذراندن یک دوره آزمایشی 15 روزه در یک جامعه هدف کوچک،میزان رضایت مندی کاربرانی که از این اپ استفاده کرده بودند 87% درصد بود.پس از گرفتن نمره قبولی در فضای آزمایشی اپ،اصلاحات و اقدامات مودرنیاز تکمیلی برای اپلیکیشن انجام شد و بر روی play store قرار گرفت و با استقابل زیادی از کاربران شهر های سنت جونز قرار گرفت.

نمای اپلیکیشن پرفیس

blank
blank
پرفیس
blank
تاکسی-اینترنتی
تاکسی-آنلاین
شهسواری-تاکسی-آنلاین
تپ-سی
تاکسی-آنلاین

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با شماره 88551470-021 و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن واش من

طراحی اپلیکیشن, نمونه کار طراحی اپلیکیشن