جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

وی ال سی لایت یکی از تولید کننده های داخلی محصولاتی نظیر پروژکتور، سیم و کابل، ملزومات دوربین مدار بسته و مواردی از این قبیل می باشد. این تولیدکننده ایرانی بهترین مواد را در ساخت محصولات خود بکار می گیرد. این مجموعه با هدف گسترش کسب و کار خود و معرفی هرچه بهتر محصولات، بدنبال راه حلی بود که بتواند موارد ذکر شده را محقق سازد. طی تماسی که وی ال سی لایت با تیم ویستا برقرار کرد، تصمیم بر این شد که راه حلی مناسب برای پاسخگویی به این نیازها مطرح شود. راه حلی که تیم ویستا ارائه کرد نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت متناسب با نوع فعالیت این مجموعه بود. این فرصت برای مجموعه وی ال سی لایت فراهم بود که با داشتن نمونه طراحی سایت فروشگاهی ، به ارائه خدمات رسانی بهتر و در نتیجه سودآوری بیشتری دست پیدا کند.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-وی-ال-سی-لایت
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

در ابتدا جلساتی بین شرکت وی ال سی لایت و تیم ویستا برگزار شد. هدف از اینکار بیان نیازها و همینطور ارائه پیشنهادات بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی همچون شکل ارائه خدمات و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و توسعه مجموعه وی ال سی لایت، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.پیش از هرگونه اقدام یک تحلیل جامع از شرایط این مجموعه انجام شد. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت، باید به نکات مهمی دقت می کردیم. نخست ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران به استفاده از آن ترغیب می شدند. با حفظ رعایت اصول گرافیک و چشم نوازی، اصل سهولت استفاده کاربر و شلوغ نبودن محیط سایت باید مورد توجه قرار می گرفت. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی می شد. وب سایت باید به درستی و بدون هیچگونه ایراد، به درخواست های مختلف کاربر پاسخ درست می داد.

با توجه به بررسی های انجام شده پیش از ساخت فروشگاه اینترنتی و همینطور برنامه ریزی دقیقی که توسط تیم ویستا انجام گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت وی ال سی لایت قادر بود که بتواند به راحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد. نتیجه این اتفاق باعث توسعه کسب و کار، همینطور افزایش سودآوری برای این مجموعه شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-وی-ال-سی-لایت

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران میباشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

blank
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی صنعت تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است.…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای رشد کسب و کار، دیگر نیازی به سرمایه گذاری اولیه…
2.3/5 (3 Reviews)