جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین سازی اسلامی

شرکت ماشین سازی اسلامی با داشتن تجربه ای بیش از سه دهه، در زمینه طراحی ماشین آلات رنگ و رزین، انواع مخازن و همینطور پاتیل های مختلف فعالیت می کند. هدف این مجموعه همواره ارائه بهترین خدمات و همینطور جلب رضایت مشتریان بوده است. اما مشکل بزرگ برای اینگونه کسب و کار ها همواره این بوده است که چگونه بتوانند خدمات گوناگون خود را به مشتریان معرفی کنند، محصولاتشان را در معرض نمایش قرار دهند و بطور کل ظرفیت های بسیار بالای خود را بیان نمایند. زمانی که ما بتوانیم به بهترین و دسترس پذیرترین حالت ممکن خدمات و محصولات خود را نمایش دهیم، بطور قطع کاربران بیشتری را جذب خواهیم کرد. از طراحی فروشگاه اینترنتی می توان بعنوان یک راه حل مناسب نام برد. این مجموعه با توجه به همین موضوع درخواست نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین سازی اسلامی را به تیم ویستا ارائه کرد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-ماشین-سازی-اسلامی
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین سازی اسلامی

بمنظور هماهنگی و درک هرچه بهتر نیازها و درخواست های کارفرما، جلساتی برگزار شد. در این جلسات به بررسی شرایط مختلف و ارائه راهکارهای مناسب پرداخته شد. همچنین درباره موضوعاتی نظیر شکل ارائه خدمات و هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. نتیجه این شد که بهترین راه برای معرفی و توسعه مجموعه ماشین سازی اسلامی، ساخت یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم بر اساس نوع فعالیت و خدماتی که توسط این شرکت ارائه می گشت، گرفته شد.

در ابتدای کار یک آنالیز جامع از شرایط این مجموعه انجام دادیم. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که درخواست های کاربران به چه صورت است و به چه شکل می توان به آنها پاسخی مناسب داد. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی کرد.

در طی مراحل ساخت نمونه سایت فروشگاهی ، با چالش هایی روبرو شدیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای طراحی می شد که کاربران در هنگام بازدید سایت، حس خوبی را تجربه می کردند. از این جهت توجه به اصول گرافیکی و قرارگیری هر المان در جای مناسب خود بسیار مورد توجه قرار گرفت. مورد دیگر نیز مربوط به دو زبانه بودن سایت بود. ارتباط برقرار کردن و تنظیم بودن جملات در هر دو زبان، همینطور نوع نمایش و صدمه نزدن به ضاحر کلی سایت از این دست موارد بود.

با توجه به ارزیابی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی ، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین سازی اسلامی همانطور که پیش بینی می شد کاملا رضایت بخش بود. این شرکت قادر بود که براحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد. این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش سودآوری آنان شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-ماشین-سازی-اسلامی

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-ماشین-سازی-اسلامی
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی صنعت تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است.…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای رشد کسب و کار، دیگر نیازی به سرمایه گذاری اولیه…
3.7/5 (3 Reviews)