جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی زوبر

زوبر یک سوپرمارکت اینترنتی می باشد. این سایت با ارائه انواع محصولاتی نظیر خواروبار، لبنیات، انواع مواد غذایی، محصولات شوینده و بسیاری از اجناس دیگر در حال ارائه خدمات به کاربران می باشد. این وب سایت باهدف جلب حداکثری رضایت مشتریان خود،محصولات بسیار گسترده ای را عرضه نموده است. همینطور برای رفاه آنان، خریدهایی که بیش تر از 50هزار تومان باشند را بصورت رایگان تحویل می دهد. سایت فروشگاه اینترنتی زوبر امکان پرداخت آنلاین را نیز برای خریداران خود فراهم کرده است. تیم ویستا این افتخار را دارد که نمونه طراحی سایت فروشگاهی زوبر را ایجاد کرده است. شرکت نرم افزاری ویستا با ارائه مناسب ترین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات متنوع طراحی سایت ، به دنبال این است که زمینه ای را برای رونق کسب و کارهای گوناگون ایجاد نماید. در ادامه شما را به مشاهده مراحل نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی زوبر دعوت می کنیم.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-زوبر
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی زوبر

در آغاز جلساتی بین تیم ویستا و کارفرما به منظور بیان نیازها و درخواست هایشان برگزار شد. در طی این جلسات درباره موضاعاتی نظیر نیازهای کسب و کارهای امروزی به ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان بحث شد. هدف کارفرما به اینصورت بود که با طراحی فروشگاه اینترنتی بتواند به ارائه خدماتی متنوع بصورت آنلاین در شهر اصفهان بپردازد. برای شروع طراحی سایت در ابتدا یک بررسی جامعی از شرایط کارفرما و همینطور نیازهایی که یک سایت فروشگاهی اینترنتی برای ارائه هرچه بهتر خدمات دارد، انجام گرفت. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحان ویستا اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در حین طراحی سایت زوبر می بایست به نکات مهمی توجه می کردیم. نخست نمای ظاهری و کاربرپسند بودن آن اهمیت داشت. به گونه ای که در اولین بازدید از سایت می بایست حس خوبی را تجربه می کردند و دچار سردرگمی در استفاده از امکانات وبسایت نمی شدند. مورد دیگر مربوط به مسائل فنی نظیر سرعت اجرای و بدون ایراد بودن سایت میشد. موضوع دیگر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی زوبر مربوط به تعداد زیاد دسته بندی و محصولات بسیار متنوعی میشد که می بایست در وبسایت بدرستی قرار می گرفت.

با توجه به جلساتی که به منظور هماهنگی بین طرفین انجام شد و همینطور بررسی های جامع و دقیقی که توسط تیم ویستا صورت گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی زوبر همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. از این پس فروشگاه اینترنتی زوبر می توانست به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای کاربران خود جهت تامین مواد ضروری، همینطور کمک صرفه جویی در زمان و هزینه های آنان شود. تمامی این موارد به کمک ساخت فروشگاه اینترنتی  توسط مجموعه ویستا محقق شد.

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
2.8/5 (5 Reviews)