جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت

شرکت گراف استونیت در زمینه تولید محصولات و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت میکند. این مجموعه با تجهیز خط تولید خود و همینطور بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، توانسته به پیشرفت چشمگیری در ساخت و تولید ورق های سنگ مصنوعی دست پیدا کند. گراف استونیت برای اینکه بتواند نمونه کارهای مختلف انجام داده خود را به نمایش بگذارد، همچنین محصولات و انواع خدمات خود را به مشتریان معرفی نماید با چالشی روبرو بود. این اتفاق سبب شروع همکاری تیم ویستا با مجموعه گراف استونیت شد. فضای تجارت الکترونیک و اینترنت موقعیت بسیار مناسبی را برای پاسخگویی به این چالش فراهم کرده است. بهترین راهکار تهیه یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت بود. گراف استونیت این امکان را داشت که با یک طراحی فروشگاه اینترنتی منحصر بفرد به اهداف خود، نظیر توسعه کسب و کار و همچنین فروش بیشتر دست پیدا کند.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-گراف-استونیت
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت

بمنظور بیان نیازها و همینطور ارائه پیشنهادات، جلساتی بین مجموعه گراف استونیت و تیم ویستا برگزار شد. طی این جلسات درباره مباحثی همچون نحوه ارائه خدمات و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. نتیجه این شد که بهترین راه برای معرفی نمونه کارها و توسعه شرکت گراف استونیت، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با توجه به ویژگی محصولات و نحوه ارائه خدمات گراف استونیت گرفته شد.

در آغاز کار یک تحلیل کامل از شرایط این مجموعه انجام گرفت. مواردی نظیر نوع محصولات، تنوع خدمات، مخاطبان هدف قرار داده شده و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار گرفت. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم ویستا اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی مناسب با شرایط گراف استونیت کرد.

در طی انجام مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت، باید نکاتی را رعایت می کردیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران در زمان استفاده از آن، براحتی و سهولت به خدمات آن دسترسی داشته باشند. همینطور ظاهر و نمای کلی فروشگاه اینترنتی آنلاین باید از نظر چشم نوازی و رعایت اصول گرافیکی مورد توجه ویژه ای قرار می گرفت.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور رعایت نکات اصولی در طراحی سایت فروشگاه آنلاین که توسط تیم ویستا انجام گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت گراف استونیت قادر بود که به راحتی نمونه کارها، محصولات و خدمات خود را به مشتریان نمایش دهد. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش درآمد گراف استونیت شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-گراف-استونیت

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-آنلاین-گراف-استونیت
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (2 Reviews)