جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی چرم رضا

مجموعه چرم رضا وارد کننده چرم مصنوعی با بالاترین کیفیت می باشد. این گروه سابقه ای بیش از 25 سال در این زمینه دارد و همینطور در نمایشگاه های صنعت چرم حضوری بسیار فعال و چشمگیر داشته است. برای اینکه مجموعه چرم رضا بتواند محصولات متنوع خود را براحتی در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهد و کسب و کار خود را توسعه دهد نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی بود. تیم ویستا برای تحقق این امر با گروه چرم رضا همکاری کرد. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی چرم رضا فرصتی را ایجاد میکرد که این مجموعه خدمات و محصولات خود را بدون توجه به زمان و مکان مشتریان، در هر لحظه به فروش برساند. با اینکار مشتریان بیشتری از شهرهای گوناگون جذب میشد و گسترش کسب و کار و افزایش سودآوری چرم رضا را بدنبال داشت.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-چرم-رضا
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی چرم رضا

بمنظور بیان نیازها و همینطور ارائه بهترین پیشنهادات، جلساتی بین مجموعه چرم رضا و تیم ویستا برگزار شد. در این جلسات درباره مباحثی نظیر بهترین و مناسب ترین راهکارها، مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین و همینطور قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. تصمیم نهایی این شد که بهترین راه برای معرفی و فروش محصولات همینطور گسترش کسب و کار، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.

در آغاز کار یک تحلیل کاملی از ویژگی های این مجموعه و همینطور شرایط موجود در بازار انجام گرفت. با استفاده از این تحلیل توانستیم به نقاط قوت و ضعف چرم رضا پی ببریم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات درباره نوع فعالیت و محصولات این گروه، شروع به مدل سازی کردن اطلاعات کردیم. در نهایت با گذراندن مراحل متعدد تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی طراحی فروشگاه اینترنتی چرم رضا، باید به نکات مهمی توجه میکردیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربرپسند باشد و حس مناسبی را انتقال دهد. مورد دیگر نیز مربوط به دو زبانه بودن سایت و اجرای بدون ایراد آن میشد. همینطور مباحث فنی از قبیل اجرای صحیح دستورات کاربر نیز اهمیتی ویژه داشت.

با توجه به برنامه ریزی دقیقی که توسط تیم ویستا پیش از طراحی فروشگاه اینترنتی انجام گرفت، همینطور رعایت نکات اساسی در طی انجام مراحل نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی چرم رضا ، نتیجه نهایی همانطور که پیش بینی میشد کاملا رضایت بخش بود. مجموعه چرم رضا قادر بود که براحتی محصولات متنوع خود را به مصرف کنندگان ارائه نماید. ضمن اینکه مشتریان بیشتری را از شهرهای مختلف جذب کند. این اتفاق گسترش کسب و کار و همینطور افزایش سودآوری این مجموعه را بدنبال داشت.

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-چرم-رضا
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (1 Review)