جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پارسا یدک

پارسا یدک نمایندگی رسمی لوازم جانبی خودروهایی نظیر h30 کراس، برلیانس و چانگان می باشد. این مجموعه با داشتن سابقه ای بیش از 10 سال، به واردات و فروش لوازم یدکی مشغول است. با توجه به گستردگی قطعات، همینطور تنوع در خودروها باعث شده که سطح خدمات و محصولات پارسا یدک بسیار فراگیرباشد. هدف مجموعه پارسا یدک این بود که بتواند گستره خدمات رسانی خود را ارتقا داده و بدون توجه به زمان و مکان مشتریان، محصولات خود را در سراسر کشور بفروش برساند. این امر سرآغاز همکاری پارسا یدک باتیم ویستا شد. طراحی فروشگاه اینترنتی راه حل مناسبی برای مجموعه پارسا یدک بود. با استفاده از ویژگی های نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پارسا یدک ، این مجموعه قادر بود که خدمات و محصولات خود را با کیفیتی بالاتر و همینطور بدون توجه به دو فاکتور مکان و زمان به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-پارسی-یدک
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی پارسا یدک

در ابتدا جلساتی بین پارسا یدک و تیم ویستا برگزار شد. هدف از اینکار بیان نیازها و همینطور هماهنگی بیشتر میان طرفین بود. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون مراحل انجام کار و هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. خروجی این جلسات این بود که بهترین راه برای توسعه مجموعه پارسا یدک، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی میباشد.

در گام نخست یک تحلیل جامع از شرایط و ویژگی های پارسا یدک انجام دادیم. سپس به بررسی کاربران و جامع آماری هدف گذاری شده پرداختیم و درخواست هایی که می توانند داشته باشند را بررسی کردیم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات مفید و مدل سازی کردن آنها، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی پارسا یدک، باید به موارد مهمی توجه میشد. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به شکلی بود که کاربران به استفاده از آن ترغیب می شدند. به گونه ای که در دفعات بعد نیز علاقه مند باشند که از این فروشگاه اینترنتی آنلاین خرید کنند. پس توجه به اصول ظاهری و گرافیک سایت بسیار اهمیت داشت. ضمن اینکه استفاده از امکانات سایت برای کاربران باید به راحتی و سهولت انجام می گرفت. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی از قبیل سرعت بارگذاری و اجرای صحیح و بدون ایراد درخواست های کاربران می شد.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی ، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پارسا یدک همانگونه که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. پارسا یدک میتوانست براحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات خود را به کاربران ارائه دهد. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش درآمد آنان شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-پارسا-یدک

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

blank
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی صنعت تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است.…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای رشد کسب و کار، دیگر نیازی به سرمایه گذاری اولیه…
5/5 (1 Review)