جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مستر فیوز

شرکت مبین صنعت لاله زار در زمینه تهیه و توزیع انواع فیوز مینیاتوری، کنتاکتور و قطعات صنعتی تابلو برق فعالیت می کند. این فروشگاه با توجه به نوسان و غیر منطقی بودن قیمت اجناس، همینطور زیاد شدن کالاهای بی کیفیت و تقلبی به این فکر افتاد که چگونه می توان در این شرایط محصولات با کیفیت خود را با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برساند. می بایست راه حلی ارائه میشد که به بهترین شکل نیازهای مجموعه مبین صنعت و همینطور مشتریان آن را رفع می کرد. این موضوع باعث شروع همکاری این مجموعه با تیم ویستا شد. بهترین راهکار ایجاد نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مستر فیوز بود. با انجام این کار مبین صنعت میتوانست به اهداف خود نظیر خدمات رسانی با بهترین کیفیت و همینطور توسعه کسب و کار خود دست پیدا کند. این موارد تنها بخشی از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-مستر-فیوز
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی مستر فیوز

بمنظور بیان نیازها و همینطور ارائه راهکارهای مناسب، در ابتدا جلساتی بین شرکت مبین صنعت لاله زار و تیم ویستا برگزار شد. این جلسات باعث میشد که یک هماهنگی بسیار مناسب بین طرفین به وجود آید و به درک متقابلی از یکدیگر دست پیدا کنند. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون نیازهای یک کسب و کار آنلاین، نحوه ارائه خدمات و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی بحث شد. نتیجه نهایی این شد که بهترین راه برای اجرای اهداف و توسعه مجموعه مبین صنعت لاله زار، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. نامی که برای این فروشگاه اینترنتی آنلاین درنظر گرفته شد، مسترفیوز بود.

پیش از هرگونه اقدام یک آنالیز کاملی از شرایط این مجموعه انجام دادیم. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که کاربران چه نیازها و درخواست هایی دارند و چگونه می توان به آنها پاسخ داد. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی مسترفیوز، باید به نکات مهمی توجه میکردیم. نمای ظاهری فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران تمایل به استفاده از آن پیدا میکردند. ضمن اینکه رعایت سهولت استفاده کاربر از سایت نیز اهمیت ویژه ای داشت.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی ، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مستر فیوز همانگونه که پیش بینی میشد کاملا موفقیت آمیز بود. از این پس فروشگاه اینترنتی مسترفیوز قادر بود براحتی محصولات باکیفیت و خدمات خود را برای کاربران عرضه نماید. بمنظور جلب رضایت مشتریان قیمت مناسبی را ارائه کند و همینطور به پشتیبانی تمام وقت محصولات، بدون توجه به زمان و مکان مشتریان بپردازد. نتیجه این اتفاق باعث توسعه کسب و کار، همینطور افزایش درآمد مسترفیوز شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-مستر-فیوز

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-مستر-فیوز
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (3 Reviews)