جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی فرهاد کابل

فرهاد کابل یکی از بزرگترین فروشندگان سیم و کابل بخش خصوصی کشور می باشد. این مجموعه با داشتن سابقه ای بیش از 4 دهه در زمینه تامین و فروش محصولاتی نظیر انواع سیم و کابل آلومینیومی، کابل های کنستانتریک، کابل های تک رشته و مواردی از این قبیل فعالیت دارد. فرهاد کابل با هدف رفع نیازهای مصرف کنندگان در سراسر کشور و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت جهت جلب رضایت مشتریان، به سراغ تیم ویستا آمد. راهکار ما طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با خواسته های این مجموعه بود. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی فرهاد کابل می توانست کمک بسیاری در تحقق اهداف این مجموعه بکند.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-فرهاد-کابل
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی فرهاد کابل

برای بیان درخواست ها و همینطور ارائه پیشنهادات، جلساتی بین مجموعه فرهاد کابل و تیم ویستا برگزار گردید. در این جلسات درباره موضوعاتی نظیر مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی و همینطور قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که با ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب، مجموعه فرهاد کابل قادر خواهد بود که اهداف خود دست یابد.

در ابتدا یک تحلیل کاملی از شرایط این مجموعه و همینطور درخواست های کاربران انجام دادیم. با استفاده از این تحلیل توانستیم به نقاط قوت و ضعف فرهاد کابل و همینطور پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان واقف شویم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، مرحله ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی آغاز شد.

در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی فرهاد کابل، با چالش هایی روبرو بودیم. نمای فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران جذب آن میشدند. مورد دیگر نیز مربوط به قرار گیری هر المان در جای مناسب خود بود که باعث میشد بازدید کننده دچار حس سردرگمی نشود. مسائل فنی از قبیل اجرای درست و بدون نقص صفحات وبسایت نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی فرهاد کابل ، همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. این مجموعه توانست با کمک فروشگاه اینترنتی خود به نیازهای طیف وسیعی از مشتریان پاسخگو باشد و ضمن ارائه قیمت مناسب برای محصولات، جلب رضایت مصرف کنندگان را بهمراه آورد.

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-فرهاد-کابل
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
0/5 (0 Reviews)