جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی شهاب فیلتر

گروه تولیدی شهاب فیلتر با داشتن سابقه 30 ساله مدیریت صنعتی، در زمینه تولید فیلترهای روغن، هوا، کابین و سوخت فعالیت دارد. هدف این شرکت از ابتدای زمان تاسیس خود بر پایه ارائه محصولات با کیفیت، تنوع بسیار بالا اجناس و قیمت گذاری مناسب بوده است. این مجموعه در سال 1390 محصولات خود را با نام تجاری فیلتر شهاب روانه بازار کرد. برای اینکه بتواند این محصولات را در سطح وسیعی از مشتریان معرفی نماید و بفروش برساند نیازمند یک راهکار مناسب بود. طراحی فروشگاه اینترنتی میتوانست فرصتی فراهم کند تا به طیف وسیعی از کاربران، محصولات نمایش داده شود. در نتیجه فرصت بهتری برای فروش آنها به وجود می آمد. تیم ویستا با ساخت نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی شهاب فیلتر ، با این مجموعه همکاری نمود.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شهاب-فیلتر
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی شهاب فیلتر

برای اینکه از نیازها و درخواست های مجموعه شهاب فیلتر آگاه شویم، در ابتدای کار جلساتی بین طرفین برگزار شد. هدف این بود که با توجه به نوع درخواست و همینطور محصولات شهاب فیلتر، می بایست یک راهکار مناسب ارائه می شد. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون مراحل ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی آنلاین و همینطور قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. با توجه به بررسی جوانب مختلف، ساخت یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی پیشنهاد شد.

برای شروع یک آنالیز جامعی از شرایط شرکت شهاب فیلتر و همینطور رقبای آن انجام دادیم. با کمک این تحلیل انجام شده توانستیم به نقاط قوت و ضعف شهاب فیلتر و رقیبان موجود در بازار پی ببریم. با استفاده از اطلاعات بدست آمده به ساخت یک مدل معین از ویژگی های این مجموعه و همینطور مشتریان آن اقدام کردیم. درنهایت پس از گذراندن این مراحل تیم ویستا شروع به ساخت یک نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی شهاب فیلتر، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران تمایل پیدا می کردند که از این سایت بازدید نمایند. همینطور المان های موجود در صفحه باید به شکلی قرار میگرفت که ضمن رعایت کاربرپسند بودن، براحتی در دسترس بوده و پیچیدگی برای کاربران نداشته باشند.

نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی شهاب فیلتر همانطور که پیش بینی میشد کاملا رضایت بخش بود. دلیل این اتفاق ارزیابی های دقیق و رعایت اصول ساخت فروشگاه اینترنتی ، توسط تیم ویستا بود. طراحی سایت فروشگاهی این فرصت را برای شرکت شهاب فیلتر فراهم کرد که بتواند محصولات جدید خود را براحتی به مشتریان خود ارائه نماید. این اتفاق فروش بهتر محصولات و در نتیجه سودآوری بیشتری را برای این مجموعه به همراه داشت.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شهاب-فیلتر

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
0/5 (0 Reviews)