جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل تهران

شرکت سیم و کابل تهران با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز و مرغوب ترین مواد، در زمینه تامین انواع کابل کواکسیال، کابل های فیبر نوری، ضد حریق و فیلدباس فعالیت دارد. شعار این مجموعه «کیفیت حق مشتری است» می باشد. این شرکت با داشتن تنوع بسیار بالای محصولات بدنبال این بود که بتواند خدمات خود را به طیف وسیعی از مشتریان بصورت تمام وقت و با پشتیبانی مناسب جهت جلب رضایت آنان ارائه نماید. اما راهکار مناسب چه میتوانست باشد؟ اینجا بود که همکاری بین شرکت سیم و کابل تهران با تیم ویستا آغاز شد. راه حل ما ایجاد نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل تهران بود. طراحی فروشگاه اینترنتی برای این مجموعه فرصت های بسیاری را به وجود می آورد تا بتوانند به اهداف خود به بهترین شکل دست پیدا کنند.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-سیم-کابل-تهران
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل تهران

برای بیان درخواست ها و همینطور ارائه پیشنهادات مناسب، جلساتی مابین شرکت سیم و کابل تهران و تیم ویستا برگزار شد. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون دلایل نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین و همینطور مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و فروش محصولات همینطور پشتیبانی تمام وقت، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با بررسی تمامی جوانب بدست آمد.

پیش از هرگونه اقدام یک تحلیل کاملی از شرایط این مجموعه و همینطور رقبای آن انجام دادیم. با استفاده از این تحلیل توانستیم به نقاط قوت و ضعف سیم و کابل تهران و رقیبان موجود در بازار پی ببریم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل تهران، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران به استفاده از آن تمایل پیدا میکردند. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی از قبیل اجرای درست و بدون نقص دستورات کاربران و سرعت بارگذاری صفحات وبسایت می شد.

با توجه به ارزیابی های انجام شده و برنامه ریزی دقیقی که توسط تیم ویستا پیش از طراحی فروشگاه اینترنتی انجام گرفت، همینطور دقت و رعایت نکات کلیدی در طی انجام مراحل نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل تهران ، نتیجه نهایی همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت سیم و کابل تهران میتوانست به راحتی محصولات و خدمات خود را با پشتیبانی تمام وقت به مشتریان ارائه دهد. این اتفاق توسعه کسب و کار، همینطور افزایش درآمد این مجموعه را بدنبال داشت.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-سیم-کابل-تهران

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-سیم-کابل-تهران
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (1 Review)