جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ستایش کابل

گروه صنعتی سیم و کابل ستایش با سابقه ای نزدیک به دو دهه در زمینه طراحی و ساخت انواع داکت، تجهیزات برقی، روشنایی، سیم و کابل و مواردی از این دست فعالیت می کند. این مجموعه با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز و همینطور کادری متخصص در صدد این است که بتواند به بهترین شکل خدمات خود را به مشتریان ارائه نماید. گروه ستایش قصد داشت که سطح ارائه خدمات خود را ارتقا ببخشید. به غیر از برطرف کردن نیازهای کسب و کارهای کوچک، قادر باشد که به سازمان ها و تشکیلات بزرگ هم خدمات رسانی کند. این اتفاق سبب همکاری مجموعه ستایش کابل با تیم ویستا شد. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ستایش کابل ایده ای جالب بود که میتوانست به بسیاری از نیازهای این مجموعه پاسخی مناسب دهد. طراحی فروشگاه اینترنتی فرصتی بسیار مناسب برای کسب و کارهای گوناگون، جهت توسعه و سودآوری بیشتر  ایجاد کرده است.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-ستایش-کابل
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی ستایش کابل

بمنظور بیان درخواست ها و همینطور ارائه پیشنهادات مناسب جلساتی بین شرکت گروه صنعتی سیم و کابل ستایش و تیم ویستا برگزار شد. در این جلسات درباره موضوعاتی همچون مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و گسترش خدمات مجموعه ستایش، ساخت یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با درنظر گرفتن نوع خدمات و محصولات این مجموعه گرفته شد.

برای شروع کار، ابتدا یک آنالیز جامع و دقیقی از شرایط این مجموعه انجام دادیم. سپس به بررسی مخاطبان و اینکه چه نوع درخواست هایی می توانند داشته باشند پرداختیم. پس از مراحل جمع آوری و دسته بندی اطلاعات و همینطور مدل سازی کردن آن، تیم طراحی وب سایت اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در حین طراحی فروشگاه اینترنتی سیم و کابل ستایش، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران جذب آن میشدند. ترکیب رنگ های بکار رفته در سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین و همینطور محل قرارگیری هر المان معین در جای درست خود، بسیار اهمیت داشت. ضمن اینکه اصل سهولت استفاده کاربر و شلوغ نبودن محیط سایت باید مورد توجه قرار میگرفت.

با توجه به برنامه ریزی دقیق و ارزیابی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی ، همانطور که پیش بینی میشد نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ستایش کابل کاملا موفقیت آمیز بود. از این پس گروه صنعتی سیم و کابل ستایش قادر بود که براحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات را به وسیله فروشگاه اینترنتی آنلاین خود به سازمان ها و شرکت های مختلف دیگر ارائه کند. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش سودآوری این مجموعه شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-ستایش-کابل

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-ستایش-کابل
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (2 Reviews)