جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تولیدی نُوا

تولیدی نوا فعالیت خود را از سال 1365 در زمینه تولید جوراب آغاز کرد. با گذشت زمان این مجموعه توانست تنوع محصولات خود را افزایش دهد. ضمن تولید محصولات گوناگون، توجه ویژه ای به ارتقا دادن سطح کیفیت آنها کرد. این تولیدی قصد داشت که محصولات متنوع خود نظیر جوراب، تیشرت و لباس نوزاد را براحتی و بدون وجود واسطه به دست مصرف کنندگان برساند. همینطور کشور را از محصولات خارجی بی نیاز نماید. این موضوع باعث همکاری مجموعه نوا با تیم ویستا شد. راهکار ما برای رفع این نیازها طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با نوع فعالیت و محصولات تولیدی نوا بود. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تولیدی نوا این قابلیت را داشت که به بسیاری از نیازهای این مجموعه پاسخی مناسب دهد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-نوا
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی تولیدی نوا

در آغاز کار بمنظور بیان نیازها و همینطور ارائه مناسب ترین راهکار جلساتی بین تولیدی نوا و تیم ویستا برگزار شد. طی این جلسات درباره موضوعاتی نظیر فرایند ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم نهایی این شد که بهترین راه برای معرفی محصولات و توسعه کسب و کار تولیدی نوا، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.

پیش از هرگونه اقدام یک آنالیز کامل و دقیقی از شرایط این مجموعه و قابلیت های آن انجام گرفت. سپس به نیازسنجی کاربران و اینکه چه نوع درخواستی از یک فروشگاه اینترنتی آنلاین دارند پرداختیم. پس از طی کردن مراحل جمع آوری اطلاعات و دسته بندی آن، نوبت به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی رسید.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی تولیدی نوا، با چالش هایی مختلفی روبرو شدیم. نخست ظاهر فروشگاه اینترنتی بود که می بایست به گونه ای باشد که کاربران به بازدید و استفاده از آن تمایل پیدا میکردند. همینطور استفاده از سایت باید کاملا ساده و بدون هرگونه پیچیدگی برای کاربران می بود. چالش دیگر نیز مربوط به دو زبانه بودن سایت میشد که باید در هردو حالت بصورت معنایی و ظاهری با کاربران به بهترین شکل ارتباط برقرار میکرد.

با توجه به بررسی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور رعایت نکات و اصول ساخت فروشگاه اینترنتی توسط تیم ویستا، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تولیدی نوا همانطور که انتظار می رفت کاملا موفقیت آمیز بود. تولیدی نوا این امکان را داشت که براحتی محصولات باکیفیت و متنوع خود را به مشتریان ارائه دهد. همینطور باعث حذف واسطه ها در فرایند خرید شود. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار تولیدی نوا، جذب مشتریان جدید و همینطور افزایش سودآوری برای آنان شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-نوا

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-نوا
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (2 Reviews)