جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه غذا شفق

شرکت زنجیره ای تهیه و پخش غذای شفق در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با داشتن 4 شعبه در تهران و همینطور کادری مجرب به تهیه و توزیع انواع غذاهای ایرانی و خارجی مشغول است. مجموعه شفق به دنبال این بود که خدمات متنوع خود را براحتی در معرض نمایش مصرف کنندگان قرار دهد. ضمن اینکه با توسعه کسب و کار خود بتواند به سودآوری بیشتری دست پیدا کند. اینجا بود که همکاری تیم ویستا با شرکت شفق آغاز شد. راه حل ما طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با نوع فعالیت و درخواست های مشتریان این مجموعه بود. با استفاده از نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه غذا شفق ،این شرکت می توانست خدمات خود را به سازمان های مختلف معرفی کرده و با آنان همکاری نماید. همینطور به طیف گسترده تری از مشتریان خدمات رسانی کند و غذاهای متنوع خود را بفروش برساند.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شفق
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه غذا شفق

در ابتدا جلساتی مابین شرکت تهیه غذا شفق و تیم ویستا برگزار شد. هدف از اینکار بیان درخواست ها و همینطور ارائه پیشنهادات مناسب برای برطرف کردن نیازهای این مجموعه بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی همچون دلایل نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین و همینطور مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم نهایی به این صورت شد که بهترین راه برای معرفی خدمات و فروش مواد غذایی همینطور جذب بیشتر مشتریان، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با توجه به بررسی تمامی جوانب گرفته شد.

برای شروع یک آنالیز دقیقی از شرایط این مجموعه و همینطور ظرفیت های آن انجام دادیم. با استفاده از این تحلیل توانستیم به نقاط قوت و ضعف تهیه غذا شفق و همینطور انواع خدماتی که توانایی انجام دادن آنرا دارد پی ببریم. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه غذا شفق، با چالش هایی روبرو بودیم. ظاهر سایت باید به گونه ای بود که کاربران به هنگام بازدید از آن احساس مطلوبی را تجربه می کردند. با استفاده از تصاویر زیبای غذاها یک جذابیت بصری خاصی به ظاهر سایت داده شد. مورد دیگر نیز به مسائل فنی از قبیل اجرای بدون نقص دستورات کاربران حین استفاده از فروشگاه اینترنتی آنلاین مربوط می شد.

با توجه به رعایت نکات کلیدی در طی انجام مراحل نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه غذا شفق ، نتیجه نهایی همانگونه که انتظار می رفت کاملا موفقیت آمیز بود. مجموعه تهیه غذا شفق میتوانست براحتی خدمات خود را به طیف وسیعی از مشتریان ارائه نماید. با ارگان های مختلفی به منظور تهیه غذای آنان همکاری کند و … این امر سبب توسعه و درآمدزایی بیشتر برای این مجموعه شد.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شفق

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
0/5 (0 Reviews)