جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا

فروشگاه شفا با داشتن تجربه ای بیش از 30 سال، در زمینه لوازم پزشکی و زیبایی فعالیت دارد. این فروشگاه بمنظور رفع نیازهای جامعه، اقدام به ساخت و واردات کالاهای با کیفیت کرده است. هدف اصلی فروشگاه شفا برطرف کردن نیاز مشتریان و همینطور ارائه خدمات و محصولات خود به بهترین شکل ممکن بود. آنها قصد داشتند شرایطی را ایجاد نمایند که در هر لحظه از زمان و مکان، محصولات خود را بفروش برسانند. این موضوع سبب آغاز همکاری تیم ویستا با فروشگاه شفا شد. طراحی فروشگاه اینترنتی این قابلیت را داشت که بتواند به نیازهای این فروشگاه پاسخ مناسبی دهد. با استفاده از نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا ، ویژگی هایی نظیر فروش محصولات بصورت 24 ساعته، پشتیبانی تمام وقت و افزایش مشتریان امکان تحقق داشت.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شفا
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا

در ابتدا جلساتی مابین فروشگاه شفا و تیم ویستا برگزار شد. هدف از اینکار بیان درخواست ها و همینطور ارائه راهکاری مناسب بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی نظیر هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور نحوه خدمات و مراحل پشتیبانی آن موردبحث قرار گرفت. تصمیم نهایی ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی بود که میتوانست به طیف وسیعی از نیازهای فروشگاه شفا و همینطور مشتریان آن پاسخگو باشد.

برای شروع نمونه طراحی سایت فروشگاهی ابتدا یک تحلیل جامع از شرایط این فروشگاه و محصولاتی که قصد فروش آنها را دارد، انجام دادیم. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که چه طیفی از کاربران به خرید از این محصولات تمایل دارند و درخواست های آنان به چه شکل خواهد بود. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات، نوبت به مدل سازی کردن آن رسید. در انتها و با گذراندن مراحل متعدد، تیم طراحی ویستا شروع به ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین کرد.

در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی شفا، باید نکات مهمی را رعایت میکردیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی یکی از این نکات بود. نمای فروشگاه اینترنتی آنلاین باید به شکلی بود که کاربران می توانستند با محیط آن ارتباط برقرار کنند. ضمن اینکه می بایست استفاده از سایت براحتی و بدون پیچیدگی برای بازدیدکنندگان صورت میگرفت. پس باید در قرارگیری مناسب المان های مختلف در طراحی سایت توجه ویژه ای میشد.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور مهارت و تجربه تیم ویستا، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا همانطور که پیش بینی میشد کاملا رضایت بخش بود. از این پس فروشگاه تجهیزات پزشکی شفا قادر بود که به آسانی پاسخگو نیازهای مشتریان خود باشد و محصولاتش را براحتی بفروش برساند. این اتفاق توسعه کسب و کار و همینطور افزایش سودآوری فروشگاه شفا را بدنبال داشت.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-شفا

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر افرادی که صاحب کسب و کار…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
5/5 (1 Review)