جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک

فروشگاه اکو الکتریک فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد. محصولات این فروشگاه شامل انواع کابل با تنوع بسیار زیاد، می باشد. اکو الکتریک به دنبال این بود که بتواند کسب و کار خود را توسعه داده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. برای تحقق این اهداف اکو الکتریک نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی بود. اینکار توسط تیم ویستا صورت گرفت. با نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک فرصت های بسیاری برای این فروشگاه به وجود می آمد. این امکان بود که خدمات و محصولات خود را با کیفیتی بسیار بالا به مشتریان ارائه کند و رضایت آنان را جلب نماید. همینطور قادر باشد که پشتیبانی تمام وقتی انجام دهد. نتیجه این اتفاقات باعث جذب مشتریان دائمی و تحقق اهداف اکو الکتریک می شد.

فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک

روال کاری به این صورت بود که در ابتدا با هدف بیان کردن درخواست ها و همینطور راه حل مناسب، جلساتی بین مسئول فروشگاه اکو الکتریک و تیم ویستا برگزار شد. در طول این جلسات درباره موضوعاتی همچون مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین و هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم نهایی به این شکل بود که بهترین راه برای جلب رضایت مشتریان و توسعه مجموعه اکو الکتریک، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.

برای آگاهی هرچه بهتر و شروعی با قدرت، در ابتدا یک تحلیل جامع از شرایط بازار و رقبای اکو الکتریک انجام دادیم. سپس به بررسی نکات قوت و ضعف این فروشگاه پرداختیم. پس از مراحل جمع آوری و دسته بندی اطلاعات نوبت به مدل سازی کردن آنها میرسید. با پشت سر گذاشتن این مراحل تیم طراحی ویستا اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی انجام مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک، با چالش هایی روبرو بودیم. نمای فروشگاه اینترنتی می بایست به شکلی بود که مشتریان به استفاده از آن ترغیب می شدند. ضمن اینکه یک کاربر باید می توانست به راحتی به بخش های مختلف سایت دسترسی آسان پیدا میکرد و دارای پیچیدگی در حین استفاده نمی بود. مورد دیگر نیز به مسائل فنی از قبیل اجرای درست درخواست های کاربران بدون هیچگونه ایراد و سرعت بارگذاری صفحات مربوط می شد.

همانطور که انتظار می رفت طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک کاملا رضایت بخش بود. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی اکو الکتریک این فرصت را ایجاد میکرد که این فروشگاه بتواند براحتی و کیفیتی بالا محصولات خود را به مشتریان ارائه دهد، به توسعه کسب و کار خود بپردازد، برای فروشگاه خود مشتریان دائمی جذب نماید و در آخر به سودآوری بیشتری دست پیدا کند.

نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-اکو-الکتریک

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

نمونه-طراحی-سایت-فروشگاهی-اکو-الکتریک
طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی صنعت تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است.…
شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت این روز ها با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب سایت…
تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای رشد کسب و کار، دیگر نیازی به سرمایه گذاری اولیه…
5/5 (2 Reviews)