جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی الفبای برق

الفبای برق یا در واقع فروشگاه الکترو علی در سال 1376 فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت این فروشگاه در زمینه لوازم برقی، صنعتی، سیم و کابل می باشد. الفبای برق با توجه به شرایطی همچون کاذب بودن قیمت اجناس و تشخیص کالای با کیفیت و اصل، تصمیم می گیرد که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود اقدام نماید. این اتفاق سبب آغاز همکاری بین فروشگاه الفبای برق و تیم ویستا شد. نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی الفبای برق این قابلیت را داشت تا بتواند کالای مورد نیاز مشتریان را به راحتی تامین کرده و واسطه ها را در فرایند خرید حذف نماید. ضمن اینکه مزایای دیگری همچون ارائه خدمات به مشتریان در هر لحظه از زمان و مکان، صرفه جویی در هزینه ها و افزایش سودآوری را به دنبال داشت.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-الفبای-برق
فرایند-طراحی-سایت

فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی الفبای برق

برای شروع کار در ابتدا جلساتی بین فروشگاه الفبای برق و تیم ویستا بمنظور بیان نیازها و ارائه راهکار مناسب برگزار شد. طی این جلسات درباره مباحثی نظیر انواع خدمات تیم ویستا و هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. نتیجه نهایی ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی بود. این تصمیم با توجه به اهداف و نوع خدماتی که الفبای برق ارائه می کرد و همینطور برطرف کردن نیازهای مشتریان گرفته شد.

برای شروع کار لازم بود که یک تحلیل جامع از شرایط این فروشگاه انجام می دادیم. سپس نیازهای مشتریان و درخواست های احتمالی آنان را بررسی می کردیم. پس از گذراندن این مراحل و دسته بندی اطلاعات، مرحله مدلسازی آغاز شد، در نهایت تیم ویستا شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی الفبای برق، با چالش هایی نیز روبرو شدیم. نمای ظاهری فروشگاه اینترنتی آنلاین می بایست به گونه ای بود که کاربران تمایل به استفاده از آن پیدا می کردند. پس رعایت اصول گرافیکی و کاربرپسند بودن سایت اهمیت ویژه ای داشت. ضمن اینکه سهولت استفاده کاربر و شلوغ نبودن محیط سایت نیز از اولویت های ساخت فروشگاه اینترنتی به حساب می آمد.

نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی الفبای برق ، همانطور که انتظار می رفت با موفقت همراه شد. مسبب این اتفاق برنامه ریزی دقیق و اطلاع کامل از شرایط موجود بود. در این طراحی فروشگاه اینترنتی به رفع نیازهای کارفرما و همینطور مشتریان آن توجه ویژه ای شد. سایت فروشگاه اینترنتی الفبای برق از این پس می توانست براحتی محصولات با کیفیت و خدمات خود را به مشتریان ارائه کند. قیمت های مناسبی را برای جلب رضایت کاربران قرار دهد و در هر لحظه از روز به فروش محصولات خود بپردازد. این اتفاق باعث توسعه کسب و کار و همینطور افزایش درآمد این فروشگاه شد.  

ویژگی های جذاب طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ویستا !!!

طراحی خلاقانه و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع کسب و کار شما، تیم ویستا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

واکنشگرا

کلیه نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی که توسط تیم ویستا ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران می باشد.

قابلیت ویرایش و توسعه

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در هر لحظه به ویرایش و تغییر دادن مطالب و همینطور قیمت ها بپردازید. صفحات جدید تولید کنید و موضوعات گوناگون فروشگاه اینترنتی خود را بروزرسانی نمایید.

پشتیبانی قوی

از ویژگی های شاخص تیم ویستا، پیشتیبانی پیوسته و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-واکنش-گرا

فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی خود با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلانی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی پرشین استار

سایت فروشگاهی پرشین استار

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

سایت فروشگاه اینترنتی زوبر

طراحی فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

سایت فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

بیشتر ببینید ...

طراحی سایت در یزد

طراحی سایت در یزد

طراحی سایت در یزد طراحی سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام…
طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی با پیشرفت تکنولوژی . آنلاین شدن بیشتر کسب و…
طراحی سایت در همدان

طراحی سایت در همدان

طراحی سایت در همدان طراحی سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام…
4.7/5 (3 Reviews)