جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

سئو وبسایت مهد ابزار

هنگامی که قرار بر این شد تا پروژه سئو وبسایت مهد ابزار تیم سئو ویستا انجام دهد همه می دانستیم که سئو وبسایت مهد ابزار با توجه به پر رقابتی بودن سئو در حوزه ابزار کار سختی خواهد بود. وبسایت های زیادی در این حوزه مشغول به کار بودند و تعداد بسیار زیادی از آن ها به صورت تخصصی و حرفه ای به سئو و بهینه سازی وبسایت های خود می پرداختند. برنامه ریزی انجام شد و قرار بر این شد وبسایت  طی یک برنامه منسجم شش ماهه جزوه ده وبسایت برتر ایران در حوزه ابزار قرار بگیرد.

مهد ابزار الکسا

شرح پروژه سـئو مهد ابزار

  1. گام اول تلاش بر این شد تا وبسایت به لحاظ طراحی و تجربه کاربری ظاهری کاربر پسند یپدا کند و قواعد سئو در زمینه تجربه کاربری در وبسایت پیاده شود.
  2. گام دوم ایجاد یک ساختار مشخص متناسب با پروسنای مشتری برای وبسایت مهد ابزار بود بعد از آنکه ساختار متناسب مشخص شد تمامی نوشته ها بر اساس همان ساختار جدید بازنویسی شد تا تجربه کاربری بیش از پیش برای کاربران لذت بخش باشد
  3. گام سوم ایجاد لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی محصولات و مقالات به ترتیب اولویت ها شروع به کار شود
  4. گام چهارم بعد از آنکه تیم سئو مهد ابزار به فرآیند مشخصی در سئو on page و off page خود رسید حضور موثر در سبکه های اجتماعی به عنوان گام چهارم در دستور کار قرار گرفت
  5. گام پنجم و گام های دیگر طبق برنامه ریزی تیم سئو ویستا شروع شده است و به محض انجام کامل آن به این گزارش اضافه خواهد شد.

طبق آمار در حال حاضر در کمتر از پنج ماه مهد ابزار جزوه 7 وبسایت برتر حوزه فروش ابزار در ایران است

 

مهد ابزار

تعدادی از کلید واژه هایی که مهد ابزار در آن در صفحه نخست است

مشاوره اختصاصی بگیرید.

برای تماس با شماره 88551470-021 تماس بگیرید