سئو سایت فروشگاهی بانک صنعت

سئو-سایت-شرکتی

ابزاری های تخصصی استفاده شده سـئو

search console به ما کمک می‌کند سایت خودمان را به راحتی مانیتور کنیم، همچنین دائما سایت را بررسی کنیم و با نقاط قوت و ضعف سایتمان آشنا شویم تا در صورت لزوم تغییرات لازم را انجام دهیم.

با استفاده از search console به خوبی متوجه می‌شویم ،  گوگل سایت ما را چگونه مشاهده می‌کند تا اگر کمی و کاستی در آن دیدیم سریع برطرف کنیم.

بزار ارائه شده توسط کمپانی Google به نام Analytics  یک راهکار حرفه ای برای کنترل و مانیتور ترافیک وب سایت می باشد که به صورت مجانی انتشار داده شده و ابزارهای غنی و بسیار پرکاربردی را جهت کنترل ترافیک وب سایت و هم چنین جهت دادن به بازاریابی شما در اختیارتان قرار می دهد. این سرویس گوگل در واقع توسط مجموعه نرم افزاری Urchine  تولید شده بود که بعد ها کمپانی Google با خرید موسسه Urchine شروع به توسعه و کامل نمودن ابزار تحلیلی آن نمود و سپس در سال ۲۰۰۵ نام آن را نیز به Google Analytics   تغییر داد. 

سایت GTmetrix یکی از ابزارهای آنلاین قوی و پرطرفدار است، مخصوصا در ایران طرفداران زیادی به این سایت سر میزنند و وب سایت خودشان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، و جالب آن است که بدانید بیشترین ترافیک سایت جی تی متریکس در تاریخ ۲۰۱۷ از سمت ایران بوده است و کاربران ایرانی بیشتر از هر کاربران دیگری در دنیا وارد این سایت می‌شوند، GTmetrix یک سایت کارآمد جهت تست و آنالیز سرعت بارگذاری وب سایت است که به بررسی لودینگ و پارامترهای مختلف که در سرعت بارگذاری وبسایت تاثیرگذار هستند، می پردازد. و سعی دارد با نشان دادن فاکتورهای لازم باعث افزایش سرعت سایت شما شود.

یکی از اقدامات اساسی و مهم برای سئو حرفه ای سایت،آنالیز کلمات کلیدی و ویژه ای است که از طرف مشتری و بازاری که در آن قرار دارد تعیین می شود.ابتدا جلسه ای صورت می گیرد و تمام جزئیات کلمات کلیدی بررسی می شود.سپس با استفاده از ابزار google trends کلمات کلیدی اصلی را بررسی و آنالیز می کنی

سرویس PageSpeed Insights شرکت گوگل ابزاریست که استفاده از آن آسان می باشد که بررسی می کند که آیا سرعت یک صفحه وب کندتر از حد قابل قبول است یا خیر. به هر صفحه وب یک امتیاز ارائه می کند که بیانگر کارایی آن صفحه می باشد. بدلیل اینکه امتیاز ارائه شده توسط گوگل واقعی و دقیق می باشد، می تواند بعنوان یک معیار مناسب برای اندازه‌گیری کارایی صفحات وب سایت بکار رود. درست مانند PageRank که مدتی پیش از اهمیت بالایی برخوردار بود، امتیازی که سرویس Pagespeed Insights ارائه می کند نیز این روزها اهمیت زیادی دارد.

نمونه کار سـئو و طراحی سایت

انواع وبسایت و تعرفه ساخت آن ها

طراحی فروشگاه اینترنتی c2c

طراحی فروشگاه اینترنتی c2c

فروشگاه اینترنتی c2c درواقع ارتباط بین مشتری و مشتری است.( customer to…
فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی multi stores درواقع زیرمجموعه از فروشگاه اینترنتی آنلاین…
فروشگاه اینترنتی drop shipping

فروشگاه اینترنتی drop shipping

فروشگاه اینترنتی drop shipping خرده فروشی ، طراحی فروشگاه اینترنتی Drop Shipping…