جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

ساخت موشن گرافیک

یکی از خدمات ویستا در حوزه خدمات گرافیکی و ویدئویی طراحی و ساخت موشن گرافیک (Graphic Motion) می باشد. موشن گرافیک  متحرک سازی تصاویر و صدا گذاری روی آن ها از طریق نرم افزار های گرافیکی می باشد. این روز ها کسب و کار ها به سمت آنلاین شدن می روند و بیزنس های مختلفی وجود دارد که در این عرصه خدمات رسانی می کنند. موشن گرافیک یکی  از راه حل های خوب و کاربردی برای افزایش بازدهی و بازدید از وب سایتتان می باشد. ساخت موشن گرافیک در ویستا شامل ویژگی ها و امکانات متنوعی می باشد که در بخش های بعدی با آن ها آشنا خواهید شد.

ساخت-موشن-گرافیک

مشاوره رایگان ساخت موشن گرافیک تیم ویستا

یکی دیگر خدمات ویستا در عرصه خدمات گرافیکی و ویدئویی، خدمات طراحی موشن گرافیک می باشد. در صورتیکه بدنبال راه حلی برای طراحی کاربردی و حرفه ای تر برای وب سایت خود و یا کسب و کارتان هستید، می توانید برای سفارش ساخت موشن گرافیک و بهره مندی از خدمات موشن گرافیک ویستا از کارشناسان ما در این حوزه کمک بگیرید  و مشاوره رایگان دریافت نمایید. متناسب با طراحی مورد نظر خود در زمینه موشن گرافیک و کسب و کارتان قیمت موشن گرافیک شما متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و رفع ابهامات می توانید با شماره تماس های زیر با شرکت ویستا در تماس باشید و یا در فرم زیر شما تماس خود را وارد نمایید.

موشن-گرافیک-چیست؟

موشن گرافیک چیست؟

به صدا گذاری روی تصاویر و متحرک سازی آن ها موشن گرافیک گفته می شود. با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مانند افترافکت و بسیاری از نرم افزار های گرافیکی دیگر می توان ساخت موشن گرافیک را شروع کرد. با استفاده از این نرم افزار ها بر اساس سناریوی خاص، متحرک سازی وکتورهای تصاویر انیمیشنی انجام می شود و صداگذاری توسط گوینده روی موشن صورت می گیرد. بصورت کلی ساخت موشن گرافیک برای تبلیغات کسب و کارتان و یا آموزش مباحث مختلف بسیار کاربردی می باشد.

آیا موشن گرافیک همان انیمیشن است؟

معمولا افرادی را که ساخت موشن گرافیک انجام می دهند با انیماتور کار اشتباه می گیرند . در واقع می توان هر دو را با هم استفاده کرد. موشن گرافیک نوعی انیمیشن است. موشن گرافیک ، طراحی گرافیکی متحرک را توصیف می کند. انیمیشن  هر تکنیکی که به تمایز تصاویر از یکدیگر اشاره می کند و آنها را به صورت پیوسته پخش نماید. رایج ترین نمونه های انیمیشن کارتون ها هستند. موشن گرافیک معمولا برای تعریف تصاویر کامپیوتری در محیط 3D به کار برده نمی شود.

ویژگی-موشن-گرافیک خوب

نکات مهم در ساخت موشن گرافیک خوب

ساخت موشن گرافیک به متحرک سازی عناصر استاتیک در بُعد زمان گفته می شود. هر موشن گرافیکی موشن کرافیک خوب و ایده آل گفته نمی شود بلکه می باید ویژگی های متفاوتی در خود داشته باشد. بطور کلی موشن گرافیک حرفه ای  خوب به 5 عمل وابسته است : 

  1. داشتن سناریوی خوب
  2.  گرافیک جذاب
  3. نوآوری
  4. داشتن ترکیب حرفه ای 
  5. صداگذاری جذاب و تاثیر گذار 

تفاوت میان ساخت موشن گرافیک و استاپ موشن چیست؟

ساخت استاپ موشن یکی از انواع تکنیک های انیمیشن سازی می باشد. این تکنیک را در بسیاری از انیمیشن های مورد علاقه خود دیده ایم در ساخت انیمیشن تصاویر دو و سه بعدی بصورت پی در پی و پشت سر هم به نمایش در می آیند تا انیمیشن شکل بگیرد. برای ساخت استاپ موشن، عروسک های خمیری یا عروسک هایی با مفاصل متحرک بکار برده می شود. ساخت موشن گرافیک با مفاهیم انتزاعی مانند رنگ و حجم انجام می شود و پیچیدگی استاپ موشن را ندارد. در ساخت موشن گرافیک سازنده لازم نیست تلاشی برای جانبخشی به شخصیت ها انجام دهد. یکی دیگر از تفاوت ها در محتواست. استاپ موشن قالب سینمایی دارد و برای انتقال مفهمومی به کاربر مورد استفاده قرار نمی گیرد و فقط مخاطب را سرگرم می کند اما هدف ساخت موشن گرافیک انتقال پیام بصورت مستقیم به کاربر می باشد.

تفاوت-طراح-گرافیک-موشن-گرافیک

هنرمند ساخت موشن گرافیک کیست؟

هنرمند یا طراح موشن گرافیک به شخصی می گویند که با استفاده از توانایی های هنری و استعداد خود ، با چاشنی خلاقیت موشن گرافیکی با استفاده کلمات متحرک، لوگو، متن ، اعداد ایجاد نماید. معمولا هنرمندان موشن گرافیک پیش زمینه در رابطه با رشته های طراحی دارند و به این حوزه علاقه مندند. با استفاده از نرم افزار ساخت موشن گرافیک موشن گرافیکی مفهومی و بروز ایجاد می کنند. هنرمند موشن گرافیک متناسب با اهداف کسب و کار و یا شرکت ویدئو های جذابی خلق می کند. طراحان موشن گرافیک از مهارت های کامپیوتری و هنری خود برای خلق تصاویر بصری استفاده می نمایند و با استفاده از مهارت های نمایش و نوشتن و برنامه ریزی در بازه زمانی مشخصی طرح دلخواه شما را ایجاد می نمایند. بطور کلی متخصص  ساخت موشن گرافیک اشیا ثابت را به اشیا انیمیشنی با استفاده از مدلسازی و نرم افزارهای گوناگون تهیه می کند. در صورتیکه تمایل به سفارش موشن گرافیک از شرکت نرم افزاری ویستا دارید، کافی است از طریق فرم مشاوره رایگان ویستا شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید و یا تماس با کارشناسان ما برقرا نمایید و در مورد چگونگی کار و تعرفه ساخت موشن گرافیک سوالات خود را بپرسید.

طراح-ساخت-موشن-گرافیک

ویژگی های مهم در ساخت موشن گرافیک

سناریو-ساخت-موشن-گرافیک

سناریو

داشتن سناریو یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در ساخت موشن گرافیک می باشد. سناریو یعنی متنی که المان های تصویری و افکت ها و المان های صوتی بر اساس آن  ها ایجاد می شوند و از مهمترین ارکان ارتباط با کاربران می باشد. داشتن یک سناریوی خوب شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند. تیم گرافیک در شرکت نرم افزاری ویستا سناریویی متناسب با خواست و کسب و کار شما ارائه می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

گرافیک-ساخت-موشن-گرافیک

گرافیک

برای انتقال پیام در ساخت موشن گرافیک استفاده اصولی و حرفه ای از عناصر گرافیکی می باشد که باعث قابل فهم تر شدن پیام شماست. استفاده از فن های انیمیشن و حرکت در طرح های مورد نظر شما گرافیک و طراحی موشن گرافیک شما را جذاب تر خواهد کرد. یکی از پر کاربردترین نرم افزار های مورد استفاده برای ساخت موشن گرافیک After Effect می باشد. همچنین Photoshop ،Illustrator و Cinema 4k نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نوآوری- ساخ-موشن-گرافیک

نوآوری

یک از جنبه های مهم هر کسب و کاری خلاقیت در آن حوزه می باشد. نوآوری و خلاقیت در ساخت موشن گرافیک یعنی پرهیز از کپی برداری و ارائه طراحی و گرافیک  متناسب با تکنولوژی روز و با تکیه بر توانمندی ها و تخصص افراد می باشد تا بتوانید خود الگویی برای رقبایتان باشید. تیم ویستا برآنست تا متناسب با خواست شما و تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از متخصصین با تجربه در این زمینه موشن گرافیک جذاب و حرفه ای طراحی نماید.

صداگذاری-جذاب-موشن-گرافیک

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

یکی از پارامتر های مهم و تاثیرگذار در ساخت موشن گرافیک موسیقی آن است چراکه موسیقی یکی از عناصری است که باعث تغییر حال و هوای داستان می شود. متناسب با فیلد تخصصی شما موسیقی انتخاب می شود و مکث های میان صدای گوینده را پر می کند. بسته به سلیقه متخصص موشن گرافیک، موسیقی متغیر است زیرا برخی موسیقی را برای جلوه های تصویری برای ایجاد حس حرکت، برخورد، شکستگی و .. لازم می دانند ولی برخی بدون صدا ترجیح می دهند.

ترکیب-حرفه ای-در-موشن-گرافیک

ترکیب حرفه ای

یکی از نکات مهم در ایجاد موشن گرافیک استفاده و ترکیب صدا، تصاویر و نوشته ها در ساخت موشن گرافیک می باشد. این ترکیب باید به شکلی هوشمندانه انجام شود تا ویدئو جذابی ایجاد شود. با ایجاد و ساخت داستانی برای جذاب تر کردن موشن گرافیک می توانید ترکیب حرفه ای تری داشته باشید. با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه می توانید طراحی جذاب تری داشته باشید و متناسب با کسب و کار خود موشن گرافیکی حرفه ای برای ارائه و معرفی کسب و کار خود ارائه دهید.

تاثیرگذاری-در-موشن-گرافیک

تاثیرگذاری

اگر شما قصد ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی دارید، برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش مشتری راه حل بسیار خوبی است چراکه با صرف هزینه کمتر و در زمان کوتاه تری یک تیزر یا سناریو جذاب و پر مخاطب برای معرفی کسب و کار خود ایجاد نمایید. یکی از ویژگی های مهم هر موشن گرافیکی تاثیر گذاری در زمان کم و جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر به سوی کسب و کار شماست. با اعتماد به تیمی حرفه ای در این زمینه می توانید به اهداف خود برسید.

مراحل ساخت موشن گرافیک در شرکت ویستا

نوشتن سناریو یا استوری بورد (story board) و گرفتن تاییدیه از شما

تائید کلی کاراکتر ها و لوکیشن توسط شما

متحرک سازی بر اساس سناریو یا استوری بورد

صداگذاری بر اساس سناریوی شما

مزایای ساخت موشن گرافیک

مزیت-ساخت-موشن-گرافیک

تاثیر گذاری روی مخاطب و تبلیغات حرفه ای و بروز

هزینه کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و یا ساخت استاپ موشن

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ورود به بازاریابی ویدئویی

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

ساخت لوگو موشن

لوگو موشن (logo motion) که بنام های لوگو اینترو و آرم استیشن هم گفته می شوند، تصاویری هستند که آرم یا لوگو به واسطه صدا و نمادهای گرافیکی بصورت متحرک ساخته می شوند. ساخت لوگو موشت برای هویت بخشی به نام و نشان تجاری شما کمک بسیاری خواهد کرد. در کنار ساخت موشن گرافیک حتما نیاز به لوگو موشن نیز پیدا می کنید. برای انتهای کار ساخت موشن گرافیک می توانید لوگو یا آرم خود را بصورت متحرک و به همراه صدا ایجاد نمایید. از مزایای ساخت لوگو موشن یا آرم استیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با صرف هزینه کمتر و بازدهی بیشتر می توانید تبلیغی موثر داشته باشید.
  • به کسب و کار و یا برند شما شخصیت و پرستیژ می بخشد.
  • قابلیت استفاده در پلتفرم های مختلف

انواع ساخت موشن گرافیک ( از نظر محتوایی)

ساخت موشن گرافیک آموزشی

در ساخت موشن گرافیک آموزشی تمرکز بیشتر بر روی آموزش است. در این نوع موشن گرافیک نقش داستان کمرنگ است و در ساخت آن باید به موارد ریز تر و آموزشی پرداخت.

انواع-موشن-گرافیک-از-نظر-محتوا

ساخت موشن گرافیک آگاهی دهنده

یکی از پر مخاطب ترین نوع موشن گرافیک ها می باشد. در ساخت این موشن گرافیک، هدف ساخت موشن گرافیک آگاهی دهنده در مورد یک موضوع خاص است که برای مخاطب جذاب باشد و ذهن او را درگیر نماید به عنوان مثال موشن گرافیکی در مورد ” روش های کاهش وزن و رسیدن به وزن و فرم ایده آل ” موشن گرافیکی آگاهی دهنده می باشد.

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی

یکی از روش های کم هزینه تر و موثر برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کار شما ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی می باشد. با ساخت موشن گرافیک در زیمنه تبلیغات کسب و کارتان می توانید نظز مخاطبان را نسبت به محصولات و خدمات خود جلب نمایید و فروش خود را بیشتر کنید.

ساخت-موشن-گرافیک-تبلیغاتی

سوالات متداول در مورد ساخت موشن گرافیک

برای سفارش ساخت موشن گرافیک مورد نظرتون در ابتدا نمونه های ایرانی و خارجی موشن گرافیک را در اینترنت جستجو کنید. همچنین متناسب با کسب و کار خود متن یا سناریو مناسبی برای موشن گرافیک خود در نظر داشته باشید تا کارشناسان ما بهتر و سریع تر روند سفارش شما را انجام دهند . جای نگرانی نیست! شما می توانید براحتی و با صرف زمان کمی با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

ساخت موشن گرافیک کاری سخت و زمان بر است . در ابتدا باید سناریویی آماده نمایید و یا از کارشناسان ما دراین زمینه کمک و راهنمایی بگیرید. روش محاسبه و تعرفه ساخت موشن گرافیک برای هر کسب و کار و پروژه ای متغیر است. شما می توانید با کارشناسان ما در زمینه هزینه ساخت موشن گرافیک مشورت نمایید و متناسب با اهداف و زمینه کاری خود هزینه بپردازید.

در صورتیکه اشتباه تایپی و یا گفتاری توسط کارشناسان ما پیش آید، ویرایش بصورت کامل انجام می شود.

بصورت میانگین 3 الی 4 روز زمان نیاز است . اما در صورتیکه پروژه سنگین تر و زمان بری باشد این زمان به 10 الی 12 روز زمان برای ساخت موشن گرافیک نیاز است.

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شرکت ویستا امکانات متنوعی ارائه می دهد. از جمله آن ها می توان به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی سایت، ساخت نرم افزار حسابداری آنلاین ، نرم افزار انباراری آنلاین و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد. با توجه به امکانات و ویژگی های طراحی سایت و اپلیکیشنی که از ویستا می خواهید، قیمت طراحی اپلیکیشن و وب سایت محاسبه می شود.

طراحی-سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای یکی از روش های کارآمد و راحت برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار است. در صورتیکه قصد ایجاد و  طراحی فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. برای مثال اگر شرکت دارید و برای شرکت خود طراحی سایت می خواهید می توانید طراحی سایت شرکتی سفارش دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و شرایط وب سایت شما مشخص خواهد شد.

طراحی-اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و همچنین کاربری راحت تر داشته باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز یکی از راه حل های خوب و کاربردی در افزایش فروش است. کاربران و مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکانی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب نمیند و سفارش خود را ثبت کنند. شرکت نرم افزاری ویستا ساخت اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و اهداف شما ارائه می دهد. طراحی بصری و گرافیکی اپلیکیشن یکی از نکات مهم و موثر در جلب رضایت کاربران است. برای طراحی اپلیکیشن باید حتما نکات UI ,UX  را در نظر داشته باشید یعنی هم از جنبه گرافیکی سایت طراحی و دیزاین خوبی داشته باشد و هم کاربری آن راحت باشد بطوریکه مخاطب با چند کلیک ساده به مقصود خود برسد و سفارش خود را ثبت نماید.

سئو-سایت

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که شامل محتوا ، صفحه سازی ، لینک سازی داخلی و خارجی و … است که به منظور قرار گیری در رتبه ممتاز گوگل انجام می شود. سئو سایت بعد از انجام طراحی سایت حتما پیشنهاد می شود. با اعتماد به شرکت سئو مطمعن و با تجربه در این زمینه و بهینه سازی وب سایت می توانید در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای داشته باشید و سایت خود را با محتوای با کیفیت بهینه سازی نمایید. متناسب با کسب و کار و اهداف خود می توانید با مشاورین ویستا در زمینه سئو وب سایت تماس بگیرید و سفارش سئو دهید. متناسب با وب سایت شما و مقدار محتوا و امکانات سایت شما قیمت سئو تعیین می شود. کافی است با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید و از طریق فرم مشاوره شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.