تاریخچه جوانفکران داده گستر (ویستا)

ویستا در سال 1394 توسط تیم 6 نفره ای کار خود را آغاز کرد.تولید نرم افزار تخصصی در حوزه آموزش به عنوان اولین پروژه درونزا مجموعه مورد هدف قرار گرفت. با گذشت زمان بخش بازاریابی مجموعه و فروش تشکیل گشت و شرکت جوانفکران داده گستر با سرعت زیادی شروع به اجرای پروژه های مختلف نرم افزاری نمود. با گذشت مدت کوتاهی مجموعه تلاش خود را برای بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه نرم افزار به جهت کیفیت تولیدات و  افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیاز های مشتری را هدف خود قرار داد و در این راستا به اهداف بسیار بزرگی نائل شد که از جمله مهم ترین آن می توان به مکانیزه بودن تمام فرآیند طراحی پروژه های مختلف نرم افزاری با نظارت مشتری به عنوان تنها شرکت نرم افزاری در ایران با چنین سیستمی اشاره نمود. 

با گذشت بیش از سه سال از فعالیت مجموعه این شرکت توانسته به بیش از 300 مشتری خدمت رسانی کند. بیش از 150 وبسایت، در حدود 200 کار گرافیکی ، 50 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های ویستا در این مدت بوده است.

ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است. آنلاین سازی کسب و کار ها و کمک از طریق نرم افزار و بستر اینترنت به کسب و کار ها مهم ترین هدف ویستا بوده که با جدیت گام در این راه نهاده و توانسته با تلاش تیم خود کسب و کارهای بسیار زیادی را توانمند کند.

ویستا

آماری درباره ی ویستا و چگونگی عملکردش

0

مشتریان شاد

0 +

کارهای انجام شده

0

پروژه های بزرگ

خدمات ما

شرکت نرم افزاری ویستا از ابتدای تاسیس تا کنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده. خدمات زیر بخشی از خدمات ارائه شده در شرکت نرم افزاری ویستا است.

  • طراحی اپلیکیشن های موبایلی
  • طراحی وبسایت
  • گرافیک و طراحی لوگو
  • سئو و بهینه سازی وبسایت
  • طراحی نرم افزار های تحت وب
  • رپورتاژ و ادوردز
  • طراحی نرم افزار های تخصصی و Erp سازمان ها

ملاقات با تیم ما

ما استخدام می کنیم!

علاقه مند به کار با تیم ما هستید؟