نمونه کار موشن گرافیک

هدف ما در این بخش ارائه انواع نمونه کار ها در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد. متناسب با خواست و نیاز شما انواع موشن گرافیک در شرکت ویستا طراحی می شود.

مزیت-ساخت-موشن-گرافیک

ثبت سفارش موشن گرافیک :

جهت تکمیل سفارش موشن گرافیک تنها کافی است شماره تماس خود را در کادر زیر برای ما ارسال کنید تا در خواست شما برای سفارش موشن گرافیک ثبت شود.  

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

نمونه کار های موشن گرافیک شرکت ویستا

طراحی اپلیکیشن :

نمونه-موشن-گرافیک-طراحی-اپلیکیشن

نرم افزار حسابداری چرتکه

نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه-ساخت شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت ارز دیجیتال :

بنر-ویدئو-ساخت-موشن-گرافیک

قیمت طراحی سایت :

بنر-ویدئو-ساخت-موشن-قیمت-طراحی-سایت

سئو وب سایت

seo-motion graphic

طراحی سایت  :

نمونه-موشن-گرافیک-در-ویستا

نمونه موشن گرافیک های خارجی که می توانید از ما بخواهید:

قیمت موشن گرافیک در شرکت ویستا

انواع موشن گرافیک

هر ثانیه

هر دقیقه

مدت زمان انجام کار

سوالات متداول در مورد سفارش موشن گرافیک

در ابتدا بهتر است نمونه کار های مختلف موشن گرافیک را مشاهده نمایید. این کار به شما ایده های بسیاری می دهد. سپس با مشورت با تیم تخصصی ویستا در زمینه طراحی موشن گرافیک و گفت و گو در مورد اهداف و خواست خود موشن گرافیک حرفه ای مناسبی خواهید داشت.

بطور متوسط زمان مورد نیاز برای تولید موشن گرافیک پنج الی هفت روز می باشد اما در صورتیکه پروژه سنگین تر باشد و زمان بیشتری بخواهد به 14الی 16 روز کاری زمان نیاز است. هزینه موشن گرافیک از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

در تمامی مراحل ساخت موشن گرافیک شما در جریان مراحل انجام کار هستید و با شما مشورت می شود اما در صورتیکیه اشتباهات از قبیل تایپی یا گفتاری پیش آید، بسرعت برطرف خواهد شد.

متناسب با موشن گرافیکی که سفارش می دهید و مدت زمان انجام کار قیمت موشن گرافیک محاسبه می شود. برای اطلاع از روش محاسبه قیمت موشن گرافیک و همچنین شیوه ایجاد و زمان مورد نیاز با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره ویستاشماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

5/5 (1 Review)