جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

یکی از نرم افزار های تحت وب در حوزه حسابداری، نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد. نرم افزار حسابداری پیمانکاری پروژه های پیمانکاری را مدیریت می کند و موجب یکپارچه سازی سیستم حسابداری آن شرکت و یا سازمان می شود. استفاده از یک نرم افزار حسابداری آنلاین فرآیند حسابداری یک شرکت را آسان می کند و همچنین امکان مدیریت چند پروژه پیمانکاری و تحلیل اطلاعات حسابداری و مالی شرکت را فراهم می کند و کلیه فرآیند ها و عملیات مالی شرکت و یا سازمان شما در یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت می شوند. شرکت نرم افزاری ویستا فعال در زمینه ساخت نرم افزار های حسابداری، در این زمینه به شما مشاوره رایگان می دهد.

Contracting-software
blank

مشاوره رایگان تیم ویستا

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های مهم و کاربردی در زمینه نرم افزار های حسابداری تحت وب می باشد. این نرم افزار باعث یکپارچه سازی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری شما خواهد شد و پروزه های پیمانکاری را مدیریت می کند. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش نرم افزار حسابداری پیمانکاری شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید مشاورین ما در مدت زمان کوتاهی با شما تماس میگیرند و  شما را در این امر یاری می رسانند.

ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری

blank

چرا نرم افزار حسابداری پیمانکاری ؟

نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری-شرکت-نرم-افزاری-ویستا

در صورتیکه شما صاحب شرکت پیمانکاری می باشد و یا پروژه های پیمانکاری بسیاری دارید و برای نظم دهی به امور مالی و حسابداری خود نیاز به راه حلی جامع و کاربردی می باشید، نرم افزار حسابداری پیمانکاری راه حل خوبی است این نرم افزار ابزاری قدرتمند برای مدیریت پروژه های شما می باشد. علاوه بر اینکه این نرم افزار انجام محاسبات مالی را برای شما آسان می کند ، امکان گزارش دهی و طبقه بندی از صورت هزینه ها، تسویه حساب ها ، ثبت فاکتورها و چک ها و … را نیز دارد. با استفاده از این نرم افزار حسابداری آنلاین امنیت نگهداری اطلاعات شما حفظ می شود و بدون اجازه شما فردی دیگر اجازه دسترسی به سیستم مالی شرکت را ندارد. همچنین در این نرم افزار می توان دسترسی های مختلفی قرار داد. بطور کلی این نرم افزار مالی باعث یکپارچگی و نظم در سیستم مالی خواهد شد و مدیریت مالی پروژه های پیمانکاری را ساده تر می کند.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری نرم افزار حسابداری پیمانکاری از جمله ویژگی های مهم در این نرم افزار می باشد یعنی قابلیت نصب در ماژول های مختلف و پوشش دهی کلیه فعالیت های مالی را داشته باشد.

blank

قابلیت شخصی سازی

از دیگر ویژگی ها شخصی سازی سیستم مالی پیمانکاری است. بصورتیکه بر اساس تعداد کاربران و نیازهای شرکت پیمانکاری شخصی سازی شود و هر کاربر دسترسی متفاوتی داشته باشد.

داشبورد جامع

داشبورد جامع

با نرم افزار حسابداری پیمانکاری شما یک داشبود جامع خواهید داشت و کلیه امور حسابداری خود را بصورت یکپارچه در می آورید و سیستم مالی جامعی خواهید داشت.

blank

امنیت بالا

امنیت نرم افزار حسابداری پیمانکاری در برابر هک شدن و اینکه بدون اجازه مدیر دسترسی دیگر افراد وجود ندارد از مسائل بسیار مهم در نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد.

قابلیت بروزرسانی

قابلیت بروز رسانی

یکی دیگر از مواردی که نرم افزار های تحت وب دارا می باشند قابلیت بروزرسانی آن هاست و در صورت انتشار نسخه جدید بصورت رایگان در دسترس می باشد.

 

قابلیت بروزرسانی

پشتیبانی دائمی

بعد از درخواست هر نرم افزاری در حوزه حسابداری تحت وب از شرکت ویستا پشتیبانی و مشاوره رایگان و دائمی خواهید داشت تا در صورت هر گونه مشکلی با کارشناسان ما در تماس باشید.

مزیت نرم افزار حسابداری پیمانکاری آنلاین

برای پروژه های عمرانی خود و مدیریت حسابداری و مالی پروژه های پیمانکاری و عمرانی داشتن یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری حرفه ای ضروری است. با نرم افزار تحت وب حسابداری بصورت آنلاین می توانید کلیه امور مالی شرکت را برسی نمایید که این نرم افزار موجب نظم و یکپارچگی به امور حسابداری شرکت و کمک به حسابداران می شود. برخی از مهمترین ویژگی های یک نرم افزار مالی پیمانکاری حرفه ای شامل :

مزایای-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

chain

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی یکی از نرم افزارهای مهم و کارآمد برای شرکت های تجاری و بازرگانی و کلیه مشاغل مربوط به این حوزه می باشد که باعث سرعت بیشتر در عملیات حسابداری می شود.

نرم-افزار-حسابداری-فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

برای عملیات حسابداری و سرعت و دقت بالاتر برای محاسبه و امور مالی فروشگاه نیاز به نرم افزار حسابداری فروشگاهی می باشد. شرکت ویستا ارائه دهنده انواع نرم افزار های حسابداری می باشد.

نرم-افزار-حسابداری-بازرگانی

نرم افزار حسابداری دولتی

سازمان های دولتی برای جمع آوری و گزارش اطلاعات مالی خود به نرم افزار حسابداری دولتی حرفه ای نیاز دارند و با استفاده از ایننرم افزار می توانند تصمیماتی برای تخصیص منابع مالی بگیرند.

نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی برای بسیاری از کسب و کارها و واحد های تولیدی کاربردی و موثر در روند اجرای امور حسابداری می باشد. به عنوان مثال برای محاسبه هزینه تولید کالا و همچنین فروش محصولات کمک بسزایی می کند.

 

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی برای نظم و رسیدگی به امور حسابداری شرکت های مختلف بسیار کاربردی و مهم می باشد. این نرم افزار با امکاناتی که دارد به حسابداران برای رسیدگی به امور حسابداری مختلف حسابداری شرکت کمک بسزایی می کند.

نرم-افزار-حسابداری-خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی با امکانات و قابلیت های بسیاری که دارد حسابداری شرکت و یا خدمات و محصولات را برای مدیریان و حسابداران راحت تر می کند و باعث افزایش سرعت در اجرای فرآیند حسابداری می شود.

مراحل طراحی نرم افزار حسابداری پیمانکاری در شرکت ویستا

 ارسال درخواست سفارش و ایده شما به شرکت ویستا

 بررسی و تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری

نهایی نمودن ایده ,قالب ظاهری و تکمیل قرار داد

 شروع کدنویسی توسط تیم برنامه نویسی ویستا

 شروع کد نویسی بخش مدیریت وب سایت

 طراحی UI ( ظاهر سایت ) براساس نظر و سلیقه مشتری

 بهینه سازی وبسایت برای اندازه صفحه های مختلف (واکنشگرایی)

 ارائه نمونه کار اولیه و اعمال تغییرات مطابق خواست مشتری

 تحویل نرم افزار بصورت کامل

مراحل-طراحی-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری
تعرفه-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری

تعرفه نرم افزار حسابداری پیمانکاری

متناسب با ویژگی ها و امکاناتی که نرم افزار حسابداری پیمانکاری شما دارد، قیمت آن محاسبه می شود. این نرم افزار برای یکپارچه سازی و جامعیت امور مالی و حسابداری و مدیریت پروژه های پیمانکاری استفاده می شود.  با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توانید علاوه بر مدیریت چند پروژه پیمانکاری بصورت همزمان، به کلیه فرآیند ها و عملیات مالی شرکت خود نظم دهید. برای اطلاع از قیمت نرم افزار حسابداری پیمانکاری در ویستا با مشاورین ما در این زمینه در تماس باشید.

بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری شامل چه سیستم هایی است؟

بطور کلی شرکت پیمانکاری به معنی مجموعه ای است که بصورت حقیقی و حقوقی فعالیت می کند و برای انجام کارهایی مانند نصب، حمل و ساخت و اجرا قرارداد منعقد می کنند.  بسته حسابداری شامل سیستم های نرم افزار حسابداری ، دریافت و پرداخت و نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد که بصورت تک کاربره و قابلیت افزودن کاربر نیز دارد. همچنین قابلیت ثبت اطلاعات شرکت های زیر مجموعه شما را نیز دارد.

بسته-پیمانکاری-حسابداری
فواید-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری

فواید استفاده از  نرم افزار حسابداری پیمانکاری

حسابرسی آسان بدون نیاز به دانش حسابداری

تحول در تجارت و پروؤه های پیمانکاری

یادآوری پرداخت های دیرهنگام

سازماندهی هزینه های تجاری

صرفه جویی در زمان

منافع داشتن نرم افزار حسابداری پیمانکاری :

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توانید کلیه هزینه های انجام شده را برسی نمایید و با برآورد کل هزینه ها مقایسه نمایید. همچنین با استفاده از این سیستم مدیریت دقیق هزینه های هر قرارداد را براحتی و در زمان کوتاه تری انجام خواهید داد. با استفاده از این نرم افزار در شرکت نرم افزاری ویستا مدیریت عملیات دریافتی به ازای هر یک از صورت وضعیت ها را انجام خواهید داد و عدم وجود مغایرت میان اطلاعات مالی و واحد های عملیاتی را می توانید برسی نمایید. بسته پیمانکاری با سه سیستم حسابداری، پرداخت و پیمانکاری پاسخگوی شرکت های کوچک و متوسط می باشد. این بسته علاوه بر سادگی ، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه ها و صورت تسویه حساب های هر پروژه را با سرعت و دقت بیشتری انجام می دهد.

منافع-نرم افزار حسابداری پیمانکاری
مدیریت پروژه پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری راه حل مناسبی برای مدیریت پروژه پیمانکاری:

نرم افزار حسابداری پیمانکاری به شما کمک می کند تا در موقعیت های زمانی متفاوت بتوانید وضعیت مالی پروژه های پیمانکاری را برسی نمایید و پروژه های خود را با سایر همکاران به اشتراک بگذارید و بتوانید براحتی ثبت و ویرایش نمایید . در هر زمان و مکانی و از طریق دستگاه های دیجیتالی مختلف می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید چراکه با تکنولوژی ذخیره سازی ابری جای نگرانی برای از دست رفتن اطلاعات نیست. با یک نرم افزار مدیریت پروژه پیمانکاری تمامی رویداد های مالی ، وجوه پرداختی و دریافتی از پروژه را می توانید ثبت نمایید و اسناد مورد نیاز آن را پیوست نمایید. همچنین می توانید برای محاسبه حقوق پیمانکاران و کارکنان بصورت هوشمند و دقیق تر اقدام نمایید.

انواع نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری پیمانکاری ویستا

هزینه نرم افزار حسابداری با توجه به امکانات نرم افزار شما و قابلیت هایی که از این نرم افزار می خواهید متغیر است. با مشاوره با کارشناسان ما در ویستا از قیمت های نرم افزار حسابداری تحت وب مطلع شوید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های کاربردی برای مدیریت پروژه های پیمانکاری می باشد. همچنین برای نظم و سازماندهی به امور مالی شرکت ، کنترل خرید و فروش ها، حقوق کارمندان و …کاربردی می باشد.

قبل از هر کاری ابتدا فرم مشاوره شرکت نرم افزاری ویستا را پر کنید و شماره تماس یا ایمیل خود را بگذارید. کارشناسان ما در کلیه مراحل همراه شما هستند .

نرم افزار حسابداری پیمانکاری در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری ویستا یک سال پشتیبانی کامل  با کارشناسان حرفه ای دارد. 

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

خدمات-طراحی-سایت-ویستا

طراحی سایت ای که از ویستا می خواهید، متناسب با نیاز ها و کسب و کار شما ساخته می شود. برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای باید بسیاری از نکات را در نظر داشته باشید و از کارشناسان ما در بخش طراحی سایت شرکت ویستا بخواهید تا کلیه امکانات و ویژگی های مد نظرتان را در طراحی سایت اعمال نمایند. به عنوان مثال اگر طراحی سایت فروشگاهی دارید و می خواهید بخش محصولات به همراه فروش آن ها را داشته باشید باید درگاه پرداخت نیز برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید . طراحی سایت شرکتی نیز از جمله دیگر وب سایت هایی است که بسیار پر متقاضی می باشد. شرکت ها و سازمان ها برای معرفی خود و یا محصولات نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارند. بنا به درخواست شما طراحی سایت با وردپرس و یا کد نویسی توسط شرکت طراحی سایت ویستا، طراحی و ساخته می شود. متناسب با امکانات و ویژگی های وب سایت شما هزینه طراحی سایت نیز متغیر است.

خدمات سئو سایت

شرکت نرم افزاری ویستا علاوه بر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن، سئو سایت نیز انجام می دهد. سئو چیست ؟ سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که برای بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود به عنوان مثال محتوا گذاری و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما و همچنین ، صفحه سازی های متنوع و اصولی متناسب با کسب و کار شما و همچنین سئو تکنیکال یا فنی. برای سفارش سئو می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. سئو یکی از پارامترهای مهم برای هر وب سایتی است چراکه باعث می شود تا در موتور جستجوی گوگل دیده شوید و موجب رشد کسب و کار و افزایش سود و فروش خواهد شد. قیمت سئو به عوامل بسیاری بستگی دارد که پس از برسی کلیه ویژگی ها می توانید از شرکت سئو مورد نظر خود هزینه ها و چگونگی انجام کار را بخواهید.

سئو-سایت-شرکت-ویستا
blank

برای اینکه کسب و کار خود را در زمینه آنلاین گسترده تر و کاربری آن را راحت تر نمایید طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما بسیار می تواند کاربردی باشد. براحتی و از طریق گوشی همراه می توانید فروش محصولات خود را داشته باشید پرداخت آنلاین انجام دهید و یا با پشتیبانی در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز مناسب کسب و کارهایی است که بصورت ویژه فروش محصولات بصورت آنلاین دارند . ساخت اپلیکیشن شما متناسب با سلیقه و کسب و کار و هدفتان توسط تیم نرم افزاری ویستا انجام می شود. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت طراحی اپلیکیشن و یا ساخت طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با خدمات و کسب و کار خود از ویستا مشاوره رایگان بگیرید.

انواع نرم افزار های حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های تحت وب در…
قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری حسابداری یکی از امور مهم در هر کسب…
نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از نرم افزارهای کاربردی در شرکت های…
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار حسابداری یکی از نرم افزارهای مهم برای…
نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی از جمله موضوعات مهم در زمینه اقتصاد و…
نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی در یک شرکت تولیدی، مهمترین موضوع محاسبه بهای…
نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی در دنیای امروز با توجه به سیر صعودی…

نمونه نرم افزار های حسابداری تحت وب در شرکت ویستا

5/5 (1 Review)