نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یک نرم افزار جامع برای مدیریت پروژه های پیمانکاری است. همچنین امکان مدیریت چند پروژه پیمانکاری و تحلیل اطلاعات حسابداری و مالی شرکت را فراهم می کند و کلیه فرآیند ها و عملیات مالی شرکت و یا سازمان شما در یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت می شوند.

Contracting-software

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری پیمانکاری توسط تیم ویستا

نرم افزار حسابداری آنلاین باعث یکپارچه سازی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری شما خواهد شد و پروزه های پیمانکاری را مدیریت می کند. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید.

ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری

امکان ثبت قرارداد ،فاکتورها و تعدیلات فروش

محاسبه جزئی حساب های کلی

قیمت مناسب با کلیه امکانات مورد نیاز

دسترسی های مختلف کاربران و مدیران

قابلیت استفاده چند کاربر همزمان

گزارش دهی دقیق به حسابداران

قابلیت ارتقاء نرم افزار

ارائه گزارشات پیشرفته

سیستم مالی یکپارچه

اعلام سررسید چک

blank

پکیج نامحدود

3.700.000 + 470.000 تومان هزینه نگهداری (سالانه)

فواید استفاده از نرم افزار حسابداری شرکت پیمانکاری :

حسابرسی آسان بدون نیاز به دانش حسابداری

تحول در تجارت و پروؤه های پیمانکاری

یادآوری پرداخت های دیرهنگام

سازماندهی هزینه های تجاری

صرفه جویی در زمان

فواید-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری پیمانکاری

blank

ایجاد دسترسی برای کاربران

کاربران مختلف با امکان محدودسازی دسترسی به بخش های مختلف برای کسب و کارتان ایجاد کنید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

امکان استفاده از بارکدخوان و ثبت کالا

نیازی به نصب و راه اندازی در کامپیوتر نیست و براحتی می توانید ثبت کالا انجام دهیدو انواع فاکتورها را صادر نمایید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

گزارشات پیشرفته

 میزان سود و زیان خود را در بازه های زمانی مختلف و نه در یک زمان محدود و مشخص دارید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

خروجی اطلاعات در فرمتهای مختلف

اطلاعات مورد نیاز خود را در قالب اکسل یا pdf دریافت و یا چاپ نمایید و در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

مهمترین قابلیت ها :

قابلیت های مهم نرم افزار حسابداری پیمانکاری تحت وب

برای پروژه های عمرانی خود و مدیریت حسابداری و مالی پروژه های پیمانکاری و عمرانی داشتن یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری حرفه ای ضروری است. با استفاده از نرم افزار تحت وب در حوزه حسابداری پیمانکاری ، یک داشبود جامع خواهید داشت و کلیه امور حسابداری خود را بصورت یکپارچه در می آورید و سیستم مالی جامعی خواهید داشت. برخی از مهمترین ویژگی های یک نرم افزار مالی پیمانکاری حرفه ای شامل :

دسترسی نرم افزار به انواع دستگاه های دیجیتالی

به اشتراک گزاری اطلاعات شما میان شرکت ها و یا شرکا

حفاظت از اطلاعات شما

دسترسی آسان به حساب ها

قابلیت بروزرسانی

پشتیبانی دائمی

مزایای-نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

با کلیک روی هر عنوان می توانید به صفحه مربوط به نرم افزار حسابداری مورد نظر خود بروید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بسته-پیمانکاری-حسابداری

بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری شامل چه سیستم هایی است؟

بطور کلی شرکت پیمانکاری به معنی مجموعه ای است که بصورت حقیقی و حقوقی فعالیت می کند و برای انجام کارهایی مانند نصب، حمل و ساخت و اجرا قرارداد منعقد می کنند.  بسته حسابداری شامل سیستم های نرم افزار حسابداری ، دریافت و پرداخت و نرم افزار حسابداری شرکت پیمانکاری می باشد که بصورت تک کاربره و قابلیت افزودن کاربر نیز دارد. همچنین قابلیت ثبت اطلاعات شرکت های زیر مجموعه شما را نیز دارد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری راه حل مناسبی برای مدیریت پروژه پیمانکاری:

نرم افزار حسابداری پیمانکاری به شما کمک می کند تا در موقعیت های زمانی متفاوت بتوانید وضعیت مالی پروژه های پیمانکاری را برسی نمایید و پروژه های خود را با سایر همکاران به اشتراک بگذارید و بتوانید براحتی ثبت و ویرایش نمایید . در هر زمان و مکانی و از طریق دستگاه های دیجیتالی مختلف می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید چراکه با تکنولوژی ذخیره سازی ابری جای نگرانی برای از دست رفتن اطلاعات نیست. با یک نرم افزار مدیریت پروژه پیمانکاری تمامی رویداد های مالی ، وجوه پرداختی و دریافتی از پروژه را می توانید ثبت نمایید و اسناد مورد نیاز آن را پیوست نمایید. همچنین می توانید برای محاسبه حقوق پیمانکاران و کارکنان بصورت هوشمند و دقیق تر اقدام نمایید.

مدیریت پروژه پیمانکاری

نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری پیمانکاری ویستا

هزینه نرم افزار حسابداری با توجه به امکانات نرم افزار شما و قابلیت هایی که از این نرم افزار می خواهید متغیر است. با مشاوره با کارشناسان ما در ویستا از قیمت های نرم افزار حسابداری آنلاین مطلع شوید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های کاربردی برای مدیریت پروژه های پیمانکاری می باشد. همچنین برای نظم و سازماندهی به امور مالی شرکت ، کنترل خرید و فروش ها، حقوق کارمندان و …کاربردی می باشد.

قبل از هر کاری ابتدا فرم مشاوره شرکت نرم افزاری ویستا را پر کنید و شماره تماس یا ایمیل خود را بگذارید. کارشناسان ما در کلیه مراحل همراه شما هستند .

نرم افزار حسابداری پیمانکاری در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری ویستا یک سال پشتیبانی کامل  با کارشناسان حرفه ای دارد. 

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

خدمات-طراحی-سایت-ویستا

طراحی سایت ای که از ویستا می خواهید، متناسب با نیاز ها و کسب و کار شما ساخته می شود. برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای باید بسیاری از نکات را در نظر داشته باشید و از کارشناسان ما در بخش طراحی سایت شرکت ویستا بخواهید تا کلیه امکانات و ویژگی های مد نظرتان را با تعرفه طراحی سایت مناسب در طراحی سایت اعمال نمایند. به عنوان مثال اگر طراحی سایت فروشگاهی دارید و می خواهید بخش محصولات به همراه فروش آن ها را داشته باشید باید درگاه پرداخت نیز برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید . طراحی سایت شرکتی نیز از جمله دیگر وب سایت هایی است که بسیار پر متقاضی می باشد. شرکت ها و سازمان ها برای معرفی خود و یا محصولات نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارند. بنا به درخواست شما طراحی سایت با وردپرس و یا کد نویسی توسط شرکت طراحی سایت ویستا، طراحی و ساخته می شود. متناسب با امکانات و ویژگی های وب سایت شما هزینه طراحی سایت وردپرس نیز متغیر است.

خدمات سئو سایت

شرکت نرم افزاری ویستا علاوه بر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن، سئو سایت نیز انجام می دهد. سئو چیست ؟ سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که برای بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود به عنوان مثال محتوا گذاری و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما و همچنین ، صفحه سازی های متنوع و اصولی متناسب با کسب و کار شما و همچنین سئو تکنیکال یا فنی. برای سفارش سئو می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. سئو یکی از پارامترهای مهم برای هر وب سایتی است چراکه باعث می شود تا در موتور جستجوی گوگل دیده شوید و موجب رشد کسب و کار و افزایش سود و فروش خواهد شد. قیمت سئو به عوامل بسیاری بستگی دارد که پس از برسی کلیه ویژگی ها می توانید از شرکت سئو مورد نظر خود هزینه ها و چگونگی انجام کار را بخواهید.

سئو-سایت-شرکت-ویستا
blank

برای اینکه کسب و کار خود را در زمینه آنلاین گسترده تر و کاربری آن را راحت تر نمایید طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما بسیار می تواند کاربردی باشد. براحتی و از طریق گوشی همراه می توانید فروش محصولات خود را داشته باشید پرداخت آنلاین انجام دهید و یا با پشتیبانی در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز مناسب کسب و کارهایی است که بصورت ویژه فروش محصولات بصورت آنلاین دارند . ساخت اپلیکیشن شما متناسب با سلیقه و کسب و کار و هدفتان توسط تیم نرم افزاری ویستا انجام می شود. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت طراحی اپلیکیشن و یا ساخت فروشگاه اینترنتی متناسب با خدمات و کسب و کار خود از ویستا مشاوره رایگان بگیرید.

یکی از خدماتی که شرکت ویستا در حوزه گرافیکی ارائه می کند ساخت موشن گرافیک می باشد. موشن گرافیک به معنی متحرک سازی عناصر ثابت و وکتورها می باشد بطوری که انتقال دهنده پیام خاصی برای تبلیغات کسب و کار شما و یا در جهت آموزش می باشد. طراحی موشن گرافیک نوعی تولید محتوا بصری می باشد که در مدت زمان کوتاهی و با تاثیرگذاری بیشتر پیام یا هدف کسب و کار و یا حرفه خود را به مخاطب می رسانید. همچنین طراحی لوگو موشن نیز از دیگر خدمات ما می باشد . ساخت لوگو موشن حرفه ای به معنی متحرک سازی برند می باشد که بسیار کاربردی و تاثیرگذار است.

نرم-افزار-حسابداری-مالی

4 پاسخ

  1. نرم افزارتون قابل استفاده برای بازاریابی و پورسانت فروش هم هست؟

    1. سلام دوست عزیز. بله قابل استفاده هستش. میتونید با ویستا تماس بگیرید و یا شماره تماس خودتون رو در فرم تماس وارد کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

  2. با عرض سلام و خسته نباشید. بنده سفارش نرم افزار پیمانکاری برای شرکت پیمانکاری دارم و خواستم راجب پشتیانی سوال کنم. چطور هست ؟ چطور میتونم نمای کلی نرم افزار حسابداریتون رو ببینم؟

    1. سلام اقای صالحی. ممنون از وقتی که گذاشتید و ما رو انتخاب کردید. نرم افزار حسابداری چرتکه در سه نوع ماهانه سالانه و نامحدود وجود دارد و در صورت انتخاب و سقارش پکیج نامحدود از پشتیبانی نامحدود ویستا نیز بهره مند خواهید شد. اما در مورد پکیج های دیگر پشتیبانی از نرم افزار شما کوتاه تر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫5/5 (1 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank