نرم افزار حسابداری خدماتی

یکی از نرم افزارهای کاربردی در شرکت های خدماتی و بسیاری از کسب و کارهای خدماتی نرم افزار حسابداری خدماتی می باشد. این نرم افزار تحت وب با امکانات و قابلیت های بسیاری که دارد حسابداری شرکت و یا خدمات و محصولات را برای مدیریان و حسابداران راحت تر می کند و باعث افزایش سرعت در اجرای فرآیند حسابداری می شود. سیستم حسابداری شرکت خدماتی از جمله سیستم های بسیار مهم می باشد چراکه کلیه فرآیند های مالی شرکت باید در یک سیستم جامع و یکپارجه انجام شود تا از خطای احتمالی در امور حسابداری جلوگیری شود و با سرعت بیشتری انجام شود. در ادامه به ویژگی ها و خدمات و امکاناتی  که این نرم افزار حسابداری دارد بیشتر می پردازیم. 

نرم-افزار-حسابداری-خدماتی-ویستا-2

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری خدماتی

در زمینه انواع نرم افزارها در زمینه حسابداری خدماتی می توانید با تیم ویستا در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. متناسب با خواست شما نرم افزار حسابداری آنلاین متناسب با شرکت و یا سازمان شما ساخته می شود . 

هزینه سیستم حسابداری شرکت خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از نرم افزار های پر کاربرد از دسته نرم افزار حسابداری آنلاین  می باشد که مناسب شرکت های خدماتی است بطور کلی هر کسب و کاری که در آن عملیات مالی و حسابداری وجود دارد برای رسیدگی به امور مالی و سیستم حسابداری خود به نرم افزاری جامع برای نظم دهی و یکپارچگی سیستم حسابداری نیاز دارد. این نرم افزار حسابداری که در حوزه نرم افزار های تحت وب می باشد توسط تیم حرفه ای توسعه و ساخت نرم افزار های حسابداری شرکت نرم افزاری ویستا ساخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه و یا قیمت نرم افزار حسابداری خدماتی و امکانات نرم افزار حسابداری در شرکت ویستا با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمایید تا بتوانید به اهداف خود برسید و همچنین سیستم حسابداری شرکت خدماتی خود را با صرف هزینه و زمیان کمتر مدیریت نمایید.

هزینه-حسابداری-خدماتی

پکیج نامحدود

3.700.000 + 470.000 تومان هزینه نگهداری (سالانه)

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی

ثبت حساب های بانکی و اعلام سررسید چک

قابلیت استفاده چند کاربر همزمان

 محدود نمودن سطح دسترسی کاربران

دسترسی های مختلف کاربران و مدیران

محاسبه جزئی حساب ها برای گزارش بهتر

قیمت مناسب با کلیه امکانات مورد نیاز شرکت 

سیستم حسابداری و مالی یکپارچه شرکتی

مدیریت یکپارچه اسناد تجاری و خدماتی

سیستم مالی یکپارچه

ثبت مشخصات افراد

ویژگی-نرم-افزار-حسابداری-خدماتی-ویستا
ویژگی-نرم-افزار-حسابداری-خدماتی

چرا نرم افزار حسابداری خدماتی ؟

فروش و ارائه خدمات به مشتریان از جمله رویداد های مهم در هر شرکت خدماتی می باشد . شرکت های خدماتی ممکن است کالاهایی به مشتریان ارائه دهد و یا از کالاهایی استفاده نماید که برای مدیریت آن صدور فاکتور فروش ترکیبی کالا و خدمات در  نرم افزار حسابداری خدماتی مورد نیاز است. همچنین در شرکت های خدماتی ثبت و طبقه بندی تراکنش های مالی نیز ضروری می باشد که نرم افزار حسابداری به این فرآیند کمک می کند.  یک شرکت یا سازمان خدماتی کارمندانی دارد و برای محاسبه حقوق کارمندان و خرید و فروش های شرکت و صورت حساب ها و کلیه عملیات حسابداری نیاز به سیستم جامع حسابداری می باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری خدماتی

امنیت-بالا

امنیت بالا

یکی از نکاتی که یک نرم افزار حسابداری را متمایز می کند امنیت بالای آن در برابر هک شدن و امنیت اطلاعات شرکت می باشد.

داشبورد جامع

داشبورد جامع

بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی جامع به شما کمک می کند تا کلیه نیاز های حسابداری شما از یک نرم افزار در زمینه حسابداری خدماتی برطرف شود.

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری خدماتی قابلیت نصب در ماژول های مختلف و پوشش دهی کلیه فعالیت های شرکت می باشد .

blank

قابلیت بروز رسانی

بروزرسانی نرم افزار از ویژگی های مهم در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد و در زمان انتشار نسخه جدید بصورت رایگان در دسترس است.

قابلیت-شخصی-سازی

قابلیت شخصی سازی

شخصی سازی بر اساس تعداد کاربران و نیاز های شرکت و همچنین سیستم مدیریت و کاربران از مهمترین ویژگی های این نرم افزار در حوزه حسابداری  خدماتی است.

پشتیبانی دائمی

پشتیبانی دائمی

پشتیبانی و مشاوره رایگان و دائمی از جمله ویژگی ها و امتیازات نرم افزار حسابداری شرکت ویستا می باشد.

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

با کلیک روی هر عنوان می توانید به صفحه مربوط به نرم افزار حسابداری مورد نظر خود بروید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

نرم-افزار-حسابداری-خدماتی-تحت-وب

فواید استفاده از  سیستم حسابداری شرکت خدماتی

شرکت نرم افزاری ویستا سعی دارد تا با ارائه نرم افزار های حسابداری در زمینه های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن، بتواند قدم مثبتی در زمینه مدیریت حسابداری و امور مالی شرکت و سیستم حسابداری شرکت خدماتی و یا سازمان ها بردارد. بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین در شرکت ویستا ویژگی هایی از قبیل : مدیریت فروش خدمات ، ارتباط شفاف با مشتریان ، مدیریت دریافت ها و پرداخت ها ، صرفه جویی در زمان و جلوگیری از دوباره کاری و اشتباهات کاربران را دارد. البته این ویژگی ها تنها بخشی از ویژگی های سیستم حسابداری شرکت خدماتی می باشد.

دیگر نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا:

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری خدماتی ویستا

با توجه به شرکت خدماتی و نیاز شما و همچنین امکانات نرم افزار حسابداری ، قیمت نرم افزار حسابداری خدماتی متفاوت است. با مشاوره رایگان تیم ویستا می توانید در تماس باشید و در مورد جزئیات نرم افزار بیشتر بدانید.

نرم افزار حسابداری خدماتی برای آن دسته از شرکت هایی که کارهای خدماتی انجام می دهند و برای کنترل و سازماندهی به خرید و فروش و فاکتورها و … نیاز به نرم افزار حسابداری قدرتمندی دارند مناسب می باشد تا بتوانند هزینه ها را مدیریت کنند و سود بیشتری کسب کنند.

شما در ابتدا فرم مربوط به مشاوره رایگان ویستا را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . همچنین در این صفحه در بخش مربوط به مراحل سفارش نرم افزار حسابداری خدماتی می توانید با مراحل آن آشنا شوید.

نرم افزار حسابداری خدماتی در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

این نرم افزار در زمینه حسابداری خدماتی در شرکت ویستا یک سال پشتیبانی کامل  با کارشناسان حرفه ای دارد.

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

خدمات طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت را می توانید از شرکت نرم افزاری ویستا سفارش دهید . ویستا با قیمت طراحی سایت و قیمت طراحی اپلیکیشن مناسب شما را در رسیدن به هدفتان یاری می کند. شرکت نرم افزاری ویستا همچنین ارائه دهنده سئو وب سایت شما نیز می باشد تا در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای پیدا کنید.

خدمات سئو سایت

با توجه به رشد سریع کسب و کارها در فضای دیجیتال و افزایش وب سایت ها نیاز به سئو سایت و محتواسازی طراحی سایت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. کلیه خدماتی که در راستای شناخته شدن برند، وب‌سایت و کسب و کار شما ارائه می‌شود سئو نامیده می‌شود که از مهمترین آنها می‌توان به  طراحی سایت اختصاصی و اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و البته بازاریابی موتورهای جستجو اشاره کردشاید برای شما این سوال پیش بیاید:”سئو چیست؟” به کلیه خدمات و فرآیندی گفته می شود که برای شناخته شدن کسب و کار و یا برند شما انجام می شود. یک شرکت سئو حرفه ای که سابقه کار در انواع کلمات و محتواسازی ها را دارد مجموعه کاملی است از تبلیغات آنلاین،فعالیت در شبکه های اجتماعی،بازاریابی محتوایی و مهمترین “رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل و رتبه های برتر می باشد.” شرکت ویستا ارائه دهنده سئو وب سایت شما با قیمت سئو مناسب می باشد. در قسمت فرم مشاوره می توانید سفارش سئو دهید و با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید.

سئو-سایت-شرکت-ویستا
خدمات-طراحی-سایت-ویستا

خدمات طراحی سایت

شرکت نرم افزاری ویستا طراحی وب سایت اختصاصی متناسب با کسب و کار و هدف شما را اجرا و پیاده سازی می کند. مشاورین ویستا شما را در رسیدن به هدفتان یاری میکند . شما می توانید طراحی سایت حرفه ای با امکانات و ویژگی های مد نظر خود را از طراحان سایت ما بخواهید بسته به انتخاب شما طراحی سایت وردپرسی و یا کدنویسی شده پیاده سازی می شود.برای مثال اگر شما قصد ایجاد طراحی سایت شرکتی دارید می توانید متناسب با شرکت خود و محصولات طراحی سایت سفارش دهید  و بخش های بسیاری به وب سایت خود بیفزایید به عنوان مثال پنل مدیریتی پیشرفته برای دسترسی مدیران، بخش مشاوره آنلاین برای راهنمایی مشتریان ، بخش خبرنامه و اخبار شرکت و …. شرکت طراحی سایت ویستا متناسب با تکنولوژی روز و تیم برنامه نویسی ، طراحی سایت وردپرس، سئو ، ui آماده خدمت رسانی با مناسب ترین قیمت طراحی سایت با وردپرس به شما می باشد.

طراحی اپلیکیشن یکی از کاربردی ترین مسائل در زمینه تکنولوژی و پیشرفت در فضای کسب و کار آنلاین می باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مناسب کلیه کسب و کارهایی که برای به فروش محصولات خود به دنبال راه حلی در فضای آنلاین هستند، می باشند. قیمت طراحی اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و امکاناتی که به آن می افزایید متغیر است. قبل از شروع مشاورین ما در این امر به شما مشاوره رایگان می دهند و شما را در رسید به هدفتان یاری می کنند. طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن خود می توانید با ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان ساخت اپلیکیشن اندروید و یا ios بخواهید. همچنین شرکت نرم افزاری ویستا طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با خدمات فروش و فروشگاه اینترنتی شما ارائه می دهد.

blank
نرم-افزار-حسابداری-مالی

یکی از خدماتی که شرکت ویستا در حوزه گرافیکی ارائه می کند ساخت موشن گرافیک می باشد. موشن گرافیک به معنی متحرک سازی عناصر ثابت و وکتورها می باشد بطوری که انتقال دهنده پیام خاصی برای تبلیغات کسب و کار شما و یا در جهت آموزش می باشد. طراحی موشن گرافیک نوعی تولید محتوا بصری می باشد که در مدت زمان کوتاهی و با تاثیرگذاری بیشتر پیام یا هدف کسب و کار و یا حرفه خود را به مخاطب می رسانید. همچنین طراحی لوگو موشن نیز از دیگر خدمات ما می باشد . ساخت لوگو موشن حرفه ای به معنی متحرک سازی برند می باشد که بسیار کاربردی و تاثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫5/5 (1 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank