نرم افزار حسابداری تولیدی

در یک شرکت تولیدی، مهمترین موضوع محاسبه بهای تمام شده محصولات خط تولید است. موفقیت در این راه نیازمند محاسبات دقیق بر روی هزینه ها است. نرم افزار حسابداری تولیدی با محاسبه دقیق هزینه های مستقیم و غیر مستقیم یک کالا، می تواند برآورد دقیقی از هزینه های ساخت کالا را ارائه دهد. با پیش بینی دقیقی از مقدار مواد اولیه و شناسایی کالا های کم سود و پر سود و با برنامه ریزی دقیق در تمامی مراحل تولید می‌توانید به سود بیشتری دست یابید. با استفاده از نرم افزار حسابداری تولیدی از رقبایتان پیشی گرفته و به سود بیشتری دست یابید.

نرم-افزار-حسابداری-تولیدی
مشاوره-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره ساخت نرم افزار حسابداری تولیدی

شما برای داشتن نرم افزاری در حوزه حسابداری تولیدی خود به یک مشاوره جامع و تخصصی نیاز دارید. تیم ویستا با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین تعرفه  ها به شما کمک می‌کند که بهترین تصمیم را برای توسعه کسب و کار خود با به صرفه ترین هزینه و کیفیت برای داشتن  بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین داشته باشید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تماس خود را در هر ساعتی از شبانه روز وارد کنید، کارشناسان ما در تیم ویستا در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

دمو نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری تولیدی 

پکیج نامحدود

3.700.000 + 470.000 تومان هزینه نگهداری (سالانه)

نکات مهم در مورد نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری

یک حسابدار باید از تعداد کالاهای فروخته شده، تولید شده و نگه داشته شده در انبار اطلاع داشته باشد و سیاست های لازم برای مدیریت و فروش آنها را بدست آورد.

پیش بینی بودجه نرم افزار حسابداری تولیدی

یک حسابدار باید بتواند با توجه به هزینه‌های لازم برای تولید محصول، بودجه هر بخش را تعیین نماید. این پیش بینی می تواند در دوره‌های مختلف زمانی از یکساله یا کوتاه‌تر باشد.

ارزیابی خط تولید داخلی نرم افزار حسابداری تولیدی

هر حسابدار باید بتواند بخش‌های تولیدی هر شرکت را زیر نظر گرفته و میزان تولید هر خط تولیدی را ارزیابی کند و در صورت نیاز خط های تولیدی را کاهش دهد یا با توجه به آمار تقاضا میزان تولید یک خط تولیدی را افزایش دهد.

حسابداری محصولات تولیدی

یک حسابدار تولیدی باید آمار مربوط به تولید محصولات مختلف را بدست آورد و بر اساس این آمار، محاسبات لازم در زمینه تولید که شامل هزینه‌های تولید است را مدیریت کند.

کنترل و تجزیه و تحلیل تولید

یک نرم افزار در حوزه حسابداری تولیدی باید میزان تقاضا در خرید کالاها را بدست آورد و با تجزیه و تحلیل این آمار را به مدیر شرکت ارائه دهد تا سود شرکت را افزایش دهد.

وظیفه بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی 

وظیفه هر نرم افزار تحت وب در حوزه حسابداری، مدیریت فعالیت‌های مختلف در بحث مالی و حسابداری است. با استفاده از نرم‌افزار حسابداری قادر خواهید بود میزان سرمایه اولیه خود را مشخص و نیازهای کاری خود را در نرم افزار تعیین کنید. هزینه‌های ماهانه و حقوق پرسنل را اعمال کرده و به آسانی سود خود را محاسبه کنید. از عملکرد کاری خود گزارش تهیه کنید و برای آینده کسب و کارتان برنامه ریزی کنید.‌ همچنین نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه یکی از نرم افزار های تحت وب است که می‌توانید مستقل از زمان و مکان به حسابهای خود دسترسی داشته باشید.

چرا-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

حسابداری امری دشوار و وقت گیر است. یک حسابدار باید لیست بزرگی از هزینه ها، درآمدها، مالیات، بیمه، حقوق، فاکتورها و موارد دیگری را بررسی کند. به همین خاطر همه کسب و کارها نیاز به یک نرم افزار حسابداری آنلاین دارند که از مهمترین ابزارهای کار آنهاست. شغل حسابداری و نرم افزار حسابداری رابطه تنگاتنگی باهم دارند. در نرم افزار حسابداری، گزارش سود و زیان، ترازنامه و سایر اطلاعات مالی قابل مشاهده است.

انواع نرم افزار های حسابداری

blank

نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای کلیه کسب و کارهایی که فروش آنلاین محصولات دارند مناسب که موجب نظم و یکپارچه سازی سیستم مالی می شود و کمک بسیاری به حسابداران می کند.

 

blank

نرم افزار حسابداری پیمانکاری نرم افزاری است که برای مدیریت و رسیدگی به پروژه های پیمانکاری مناسب می باشد. این نرم افزار در هر زمان و مکانی قابل استفاده از هر نوع دستگاهی است.

 

blank

حسابداری دولتی

این حسابرسی، اطلاعات مالی فعالیت‌های سازمان‌های دولتی را جمع آوری و گزارش می‌کند تا بتوان در مورد تخصیص منابع مالی به برنامه‌ها و عملیات مختلف، تصمیماتی صحیح و مناسب اتخاذ کرد.

blank

شرکت های بازرگانی و کلیه کسب و کار ها در حوزه تجاری نیاز به نرم افزار حسابداری بازرگانی دارند تا ضمن یکپارچه سازی امور مالی بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانند به حساب های مالی دسترسی داشته باشند.

blank

این نوع حسابداری، تمام امور مربوط به شرکت های دولتی و خصوصی را دربر گرفته که شامل حقوق و دستمزد، خرید و فروش، ترازنامه، خزانه و… است.

blank

این نرم افزار مناسب شرکت های خدماتی و کلیه کسب و کارهایی که مرتبط با امور خدماتی می باشند می باشد. نرم افزار حسابداری خدماتی برای مدیریت امور مالی بسیار کاربردی است.

به شرکت هایی که مواد اولیه ای یا کالایی خریداری کرده و آنها را تغییر شکل می‌دهند یا آنها را تبدیل به کالاهای دیگری می‌کنند‌ شرکت های تولیدی می‌گویند.

اهمیت-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

اهمیت نرم افزار حسابداری تولیدی

یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های حسابداری ، نرم افزار حسابداری تولیدی است.  این نرم افزار در واقع برآورد دقیقی از هزینه‌های پیش رو برای تولید یک محصول است که با تخمین میزان ریسک پذیری مراحل ساخت محصول، قیمت دقیق محصول را بدست می‌آورد. برای موفق شدن در یک صنعت، نیاز به پیش بینی دقیق هزینه‌های تولیدی است. بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی با تهیه گزارش از روند مالی یک شرکت می‌تواند هزینه‌های اضافی یک شرکت را کاهش و به سود بیشتری  دست یابد.

نرم افزار حسابداری تولیدی زیرمجموعه ای از حسابداری شرکتی می‌باشد. یکی از بخش‌های کاری در یک شرکت تولیدی مباحث هزینه‌های تولید شرکت است. منظور از هزینه‌های تولید تمامی هزینه‌ها از تامین مواد اولیه تا تولید محصول است. این بخش مهمترین بخش عملیاتی یک شرکت است که باید بتواند در هر دوره برآورد دقیقی از هزینه‌های یک شرکت ارائه بدهد. در شرکت‌های تولیدی بزرگ و حتی کوچک، آگاهی از بهای تمام شده کالای تولیدی بسیار مهم است. همچنین بهای تمام شده مواد اولیه و برآورد هزینه‌های کل به منظور قیمت گذاری برای رقابت نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

حسابداری تولیدی

امکانات عمومی و تخصصی نرم افزار حسابداری تولیدی

داشبورد-جامع

داشبورد جامع

با طراحی نرم افزار در حوزه حسابداری تولیدی جامع، تمامی نیازهای شما را در جهت داشتن یک سیستم حسابداری شرکت تولیدی برطرف خواهد کرد.

پپشتیبانی دائمی

پشتیبانی دائمی

از مزایای استفاده از این نرم افزار در ویستا، پشتیبانی مادام‌العمر رایگان و بدون نیاز به تمدید مجدد برای کلیه نسخه‌های جدید است.

قابلیت شخصی سازی

قابلیت شخصی سازی

بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی ویستا، قابلیت شخصی سازی بر اساس نیازهای سازمان و تعداد کاربران شما را دارد.

امنیت-بالا

امنیت بالا

امنیت بالا و مقاوم در برابر هک شدن از قابلیت های اصلی این نرم افزار در حوزه حسابداری تولیدی  است.

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

این نرم ‌افزار ، قابلیت نصب ماژول‌های مختلف را دارد و کلیه فعالیت‌های سازمان برای فعالیت‌های مالی را پوشش می‌دهد.

قابلیت-بروزرسانی

قابلیت بروز رسانی

از مزایای استفاده از این نرم افزار در ویستا، قابلیت بروزرسانی است که در زمان انتشار نسخه جدید به صورت رایگان در دسترس است.

انواع هزینه های نرم افزار حسابداری تولیدی

index

هزینه های مستقیم

از هزینه‌های مهم هر شرکت هزینه‌های مستقیم آن است. میزان مواد اولیه، میزان کسری مواد و هزینه‌های خرید اجناس، دستمزد کارکنان بخش تولید از جمله هزینه‌های مستقیم است که تاثیر مستقیمی بر روند هزینه‌های تولید دارد.

Treasure poster with coins with image of star in bag of brown color and rope, wealth and royal richness vector illustration isolated on white

هزینه های غیر مستقیم

این هزینه‌ها بیشتر مربوط به مرحله ساخت محصول می‌شود. تعمیر و نگهداری محصول، هزینه‌های سوخت در ماشین آلات صنعتی، کارکنان نگهبانی و سرپرستان تولید، اجاره، قبوض آب و برق و هزینه‌های کنترل کیفیت از موارد هزینه‌های غیر مستقیم شرکت است.

sticker-png-banknote-banknote-gold-coin-orange-poster-happy-birthday-vector-images

هزینه های سفارش کار

این هزینه مربوط به شرکت‌هایی است که کالاهای خاصی را تولید می‌کنند. در این روش می‌توان میزان ساعت کار پرسنل و این که چه مقدار مواد اولیه برای ساخت کالا استفاده می‌شود را اندازه گیری کرد. محاسبه مجموع این ارقام هزینه کل کار را مشخص می‌کند.

یک نرم افزار حسابداری خوب…

یک نرم‌افزار حسابداری تولیدی خوب باید بتواند تخمین دقیقی از هزینه‌ها و سودهای آتی یک شرکت ارائه دهد. این نرم‌افزار باید به موقع موجودی انبار را گزارش داده و لیست بیمه، حقوق، مغایرت بانک، نقدینگی و چاپ فاکتور را مدیریت کند. می‌توانید حتی وقتی در شرکت حضور ندارید به صورت آنلاین کارهای مالیاتی خود را انجام دهید. بطور کلی یک سیستم در حوزه حسابداری تولیدی حرفه ای امور حسابداری و مالی شما را مدیریت می کند و باعث نظم و یکپارچه سازی امور مالی کسب و کار شما خواهد شد.

نرم-افزار-حسابداری-پیمانکاری
نکات-مهم-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی-ویستا

نکات قابل توجه در مورد سیستم حسابداری شرکت تولیدی در شرکت ویستا:

سیستم حسابداری در حوزه حسابداری تولیدی مزایا و امکانات بسیاری دارد و به سیستم حسابداری شرکت تولیدی  شما نظم می بخشد و موجب یکپارچگی امور حسابداری و کمک به حسابداران است. این نرم افزار از انحراف مصرف مواد و ضایع شدن تولیدات شما را آگاه می نماید و از اتلاف مواد اولیه می کاهد. خروج مواد اولیه از انبار و ورود مواد به انبار کنترل می شود. با استفاده از سیستم حسابداری شرکت تولیدی از موجودی انبار آگاهی دارید و می توانید برنامه ریزی دقیقی برای خرید مواد اولیه داشته باشید.با استفاده از برنامه حسابداری تولیدی براحتی بهای تمام شده هر محصول محاسبه می شود و حداقل و حداکثری موجودی برای هر کالا تعیین می شود و موجودی انبار مدیریت می شود. همچنینی کسری و اضافات انبار شناسایی می شود و کنترل موجودی انجام می شود.

دیگر نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری تولیدی ویستا

این نرم افزار مناسب شرکت‌های تولیدی است که مواد اولیه یا کالاهایی خریداری کرده و آنها را به کالاهای دیگر تبدیل می‌کنند و در نهایت آنها را به فروش می‌رسانند. با استفاده از این نرم افزار می‌توان کلیه هزینه ها را مدیریت کرد و به سود بیشتری دست یافت.

با توجه به نیاز شرکت شما تعرفه های نرم افزار متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دقیق نرم افزار در زمینه حسابداری تولیدی مناسب به کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

داشتن داشبوردی جامع، کاربری ساده جهت سهولت استفاده، ارائه گزارشات دقیق مورد نیاز حسابداران، ثبت کلیه هزینه های خرید و فروش، گزاش کالاهای فروخته نشده و فروخته شده، ثبت فاکتور  ضایعات، دسترسی دلخواه به مدیران و کارکنان، بروز رسانی نرم افزار، قابلیت نصب ماژول های مختلف، شخصی سازی نرم افزار و سایر امکانات دیگر…

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

این نرم افزار در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

برای خرید این بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. شماره تماس شرکت ویستا 88551470-021 می‌باشد.

سایر خدمات شرکت ویستا

شرکت نرم‌افزاری ویستا علاوه بر خدمات نرم افزاری نظیر طراحی اپلیکیشن ، خدمات دیگری از قبیل طراحی سایت ، سئو سایت را ارائه می نماید. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید با مشاوران تیم ویستا تماس گرفته و بهترین راهکار را دریافت نمایید. شرکت ویستا در زمینه طراحی سایت‌ حرفه ای و همچنین طراحی اپلیکیشن‌های تخصصی فعالیت می‌کند. از جمله این نمونه کارها شما می‌توانید به نمونه کار طراحی سایت بیمه، طراحی اپلیکیشن گردشگری، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مراجعه فرمایید. 

موسسات و مشاغل خدماتی با طراحی سایت خدماتی، شرکت‌ها و سازمان‌ها با سفارش سایت شرکتی ، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها با طراحی سایت دانشگاه، بنگاه‌های معاملات مسکن با طراحی سایت املاک و فروشندگان جهت خرید فروش آنلاین با طراحی فروشگاه اینترنتی این فرصت را دارند که در کنار ایجاد وب سایت شخصی خود، اپلیکیشن های مرتبط نظیر اپلیکیشن خدماتی، اپلیکیشن آموزشی، اپلیکیشن شرکتی و اپلیکیشن فروشگاهی را سفارش دهند. برای آگاهی از قیمت طراحی سایت وردپرس با تیم ویستا در ارتباط باشید.

شرکت نرم افزاری ویستا ارائه دهنده طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت با وردپرس مطابق سلیقه و خواست شماست. شما می توانید با کارشناسان ویستا در بخش مشاوره و بازاریابی در تماس باشید و سوالات خود را در مورد هزینه طراحی سایت بپرسید. به عنوان مثال طراحی سایت شرکتی را می توانید برای شرکت طراحی سایت و یا کسب و کار مورد نظر خود، پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت ، سفارش طراحی سایت دهید و یا برای خرید و فروش کالا بصورت آنلاین و معرفی محصولات خود، طراحی سایت فروشگاهی گزینه مناسبی است.

طراحی-سایت-ویستا
اپلیکیشن-موبایل-ویستا

طراحی اپلیکیشن موبایل متناسب با طراحی سایت می تواند برای رشد بیشتر کسب و کار شما بسیار تاثیرگذار باشد. با سفارش و ساخت اپلیکیشن متناسب با وب سایت خود می توانید در هر زمان و مکانی با صرف هزینه کم فروش آنلاین داشته باشید و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید. برای اطلاع از قیمت طراحی اپلیکیشن و چگونگی ایجاد طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می توانید با مشاوره ویستا و ارائه مشاوره راهکار از تیم نرم افزاری شرکت ویستا بهره گیرید. 

یکی از مهم ترین مواردی که در بازار رقابتی امروز خود را نشان میدهد، سئو و بهینه سازی می باشد. امروزه میلیون ها نفر از موتور های جستجو برای حل مشکلات و نیاز های خود استفاده می کنند. با کمی بررسی به این نتیجه خواهید رسید که اگر صاحب یک طراحی فروشگاه اینترنتی ، وبسایت و یا حتی وبلاگ باشید، سئو می تواند باعث پیشرفت و رشد شما در رسیدن به اهدافتان باشد. اما مهمترین مسئله ای که وجود دارد، این است که سئو چیست و چرا اهمیت آن برای پیشرفت کسب و کارتان بسیار مهم است. قیمت سئو متناسب با کسب و کار شما توسط شرکت سئو و تیم سئو و محتوا شرکت مورد نظر برآورد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و کلیه ویژگی های مربوط به سئو و بهینه سازی وب سایت شما و همچنین سفارش سئو ، از طریق فرم مشاوره ویستا در تماس باشید.

سئو-سایت
blank

یکی از خدماتی که شرکت ویستا در حوزه گرافیکی ارائه می کند ساخت موشن گرافیک می باشد. موشن گرافیک به معنی متحرک سازی عناصر ثابت و وکتورها می باشد بطوری که انتقال دهنده پیام خاصی برای تبلیغات کسب و کار شما و یا در جهت آموزش می باشد. طراحی موشن گرافیک نوعی تولید محتوا بصری می باشد که در مدت زمان کوتاهی و با تاثیرگذاری بیشتر پیام یا هدف کسب و کار و یا حرفه خود را به مخاطب می رسانید. همچنین طراحی لوگو موشن نیز از دیگر خدمات ما می باشد . ساخت لوگو موشن حرفه ای به معنی متحرک سازی برند می باشد که بسیار کاربردی و تاثیرگذار است.

2 پاسخ

  1. سلام. وقتتون بخیر.
    با توجه به توضیحات و دموی نرم افزارتون، ظاهرا امکان استفاده به صورت آفلاین از نرم افزار وجود نداره و دسترسی به پنل حسابداری نیازمند اینترنت هست، درسته؟ سوالی که واسه من اهمیت پیدا میکنه اینه که در مواقع خاص که احتمال قطع شدن اینترنت وجود داره میتونیم دسترسی به پنل و اطلاعاتمون داشته باشیم یا خیر؟

    1. سلام وقت شما بخیر.. ممنون از توجهاتون دوست عزیز…همونطور که خودتون اشاره کردید نرم افزار چرتکه یک نرم افزار تحت وب هست و جهت استفاده، نیازمند دسترسی به اینترنت هست. نکته ای که حائز اهمیت هست این که سرورهای نرم افزار چرتکه در داخل ایران میزبانی میشوند و در صورت محدودیت اینترنت در مواقع خاص، سرورهای چرتکه شامل محدودیت نخواهد بود و تمامی کاربران میتونن بدون مشکل از نرم افزار چرتکه استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.7/5 (7 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank