نرم افزار حسابداری بازرگانی

از جمله موضوعات مهم در زمینه اقتصاد و بازرگانی در زمینه نرم افزاری تولید و ساخت بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی است. حسابداری در شرکت های بازرگانی از جمله مسائل مهم می باشد. نرم افزار حسابداری بازرگانی آنلاین توسط تیم نرم افزاری ویستا انجام می شود و قابلیت های بسیاری دارد از جمله آن ها می توان به ثبت و تجزیه تحلیل اطلاعات مالی اشاره کرد. 

نرم افزار حسابداری بازرگانی چرتکه

چرا نرم افزار حسابداری بازرگانی چرتکه؟

بهبود خدمات پس از فروش

درج اطلاعات کالا

ارتباط شفاف با مشتریان

ارزیابی موجودی کالاها در انبار

مدیریت دسترسی در انبار

گزاراش سود و زیان کالاها

نمایش موجودی کالا در انبار

سهولت در ثبت اطلاعات انبار

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری بازرگانی

جهت مشاوره با تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا برای ساخت نرم افزار شرکت بازرگانی خود در زمینه حسابداری بازرگانی ،با قیمت نرم افزار حسابداری مناسب و بصرفه با تیم مشاوره و نرم افزاری ویستا تماس بگیرید.  همچنین می توانید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و یا می توانید از طریق شماره تلفن ها تماس مستقیم با ویستا برقرار نمایید.

پکیج نامحدود

3.700.000 + 470.000 تومان هزینه نگهداری (سالانه)

ماژول های نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

بازرگانی

فاکتور خرید بر اساس رسید صدور نمایید و همچنین فاکتور فروش را به حواله انبار، پیش فاکتور آنلاین تبدیل نمایید.

حسابداری-نرم افزار حسابداری بازرگانی

حسابداری

در این بخش می توانید آرتیکل های ارزی و ریالی را در یک سند ثبت نمایید و اسناد اتوماتیک را از ماژول های دیگر دریافت نمایید.

blank

انبار

صدور حواله انبار،اضافه کردن کالا و بارکد، تعریف انبارهای مستقل را می توانید انجام دهید و برای خرید و فروش اجناس حواله صادر نمایید.

حقوق و دستمزد- نرم افزار حسابداری بازرگانی

حقوق و دستمزد

در این نرم افزار حسابداری می توانید محاسبه حقوق کارمندان را انجام دهید و اطلاعات پرسنل و قراردادها و مسائل حقوقی را مدیریت نمایید.

نقد و بانک-نرم افزار حسابداری بازرگانی

بانک

با استفاده از نرم افزار حسابداری بازرگانی در بخش بانک ها موجودی و سایر اطلاعات مربوط به بانک های زیر مجموعه خود را مشاهده نمایید و یا انتقال وجه انجام دهید.

دمو نرم افزار حسابداری بازرگانی

امکانات عمومی نرم افزار حسابداری بازرگانی

مزیت-نرم-افزار-حسابداری-بازرگانی-1

حتما شما نرم افزارهای بسیاری در گوشی همراه و یا لپتاپ و کامپیوتر خود دارید و برای کارهای مختلف از این نرم افزارها استفاده می کنید. نرم افزار حسابداری بازرگانی آنلاین دارای مزیت های بسیاری است از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • محفوظ ماندن اطلاعات شما در حساب نرم افزار حسابداری بازرگانی از خطراتی از قبیل حذف شدن 
  • در دسترس بودن حساب های شما حتی در دستگاهی دیگر
  • به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما در میان شعب تجاری و یا شرکای تجاری شما
  • امنیت بالای اطلاعات و نرم افزار حسابداری بازرگانی شما (بدون اجازه شما شخص دیگری به حسابداری بازرگانی و یا اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت)
blank

داشبورد جامع

با ایجاد نرم افزاری در حوزه حسابداری بازرگانی جامع تمامی نیاز های شما برای داشتن یک نرم افزار حسابداری کامل برطرف خواهد شد.

blank

امنیت بالا

امنیت بالا و مقاومت در برابر هک شدن از جمله ویژگی های مهم در طراحی نرم افزار حسابداری  در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد.

blank

انعطاف پذیری

بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین قابلیت نصب در ماژول های مختلف دارد و کلیه فعالیت های مختلف بازرگانی را پوشش می دهد.

blank

قابلیت شخصی سازی

یکی از قابلیت های این نرم افزار در حوزه حسابداری بازرگانی قابلیت شخصی سازی بر اساس تعداد کابران و نیاز های سازمان می باشد.

blank

قابلیت بروز رسانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی ویستا، قابلیت بروزرسانی را داراست. که در زمان انتشار نسخه جدید به صورت رایگان در دسترس است.

blank

پشتیبانی دائمی

یکی از مزیت های مهم این نرم افزار در زمینه حسابداری بازرگانی در ویستا پشتیبانی دائمی و رایگان و بدون نیاز به تمدید مجدد می باشد .

با بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی می توانید به این قابلیت ها دسترسی پیدا کنید:

blank

 مدیریت حساب ها مدیریت طرف حساب ها

blank

 امکان تعریف چند شرکت و بازه سال مالی

blank

 فهرست لیست های مالی، دریافتی و پرداختی

blank

 مرتب سازی شماره اسناد و فاکتورها

blank

بستن حساب های کوتاه مدت و موقت

blank

 دریافت ، پرداخت و انتقال وجه

blank

مدیریت صندوق های مالی و مدیریت بانک ها

امکانات-نرم-افزار-حسابداری
blank
blank

 گزارشگیری از مانده حساب افراد در دو سطح

blank

 صدور خودکار سند شروع از روی سند پایانی

blank

 ثبت سند برای شرکت های متعدد در یک برنامه

blank

ثبت فاکتور ها در وضعیت غیرقطعی و نهایی

blank

مشخص کردن موقت یا دائم بودن هر حساب

blank

قیمت گذاری بر اساس میانگین کالاها

blank

امکان گروه بندی اسناد حسابداری

blank

لیست موضوع حسابها

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

blank

این نرم افزار برای رفع نیازهای واحدهای تولیدی و برای محاسبه هزینه های تولید کالا و فروش محصولات مورد استفاده قرار میگیرد.

blank

نرم افزار حسابداری مالی

نرم افزار حسابداری مالی که حسابداری گزارش نیز نامیده می شود هدف اصلی اش ثبت و گزارش صورت های مالی شخص حقوقی می باشد.

 

blank

این نرم افزار اطلاعات مالی  شرکت های خدماتی را جمع آوری و گزارش می دهد. همچنین این نرم افزار با ویژگی هایی که دارد باعث سرعت و یکپارچه سازی عملیات حسابداری می شود.

blank

نرم افزار حسابداری حقوقی

نرم افزار حسابداری حقوقی یکی از نرم افزارهایی است که توسط پلیس، وکلا و بانک ها برای بازرسی فعالیت‌های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی استفاده می‌شود.

blank

این نرم افزار حسابداری مالی مالی یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی برای هر فروشگاهی است تا براحتی بتواند سیستم مدیریت یکپارچه حسابرسی داشته باشد.

blank

این نرم افزار تحت وب که شامل حقوق، خرید و فروش، ترازنامه ، خزانه و … است برای شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ویژگی مهم نرم افزار شرکت بازرگانی

نرم افزار حسابداری تحت وب یا نرم افزار حسابداری آنلاین ابزاری است که برای کار با آنها به اینترنت متصل میشویم و تمامی حسابها ، درآمد ها، هزینه ها و …را در آن ثبت و محاسبات تجاری لازم را روی آن پیاده سازی میکنیم. استفاده از این نرم افزار های تحت وب مزیتی دارد که موجب میشود همیشه و مستقل از مکان و زمان ما به حساب های خود دسترسی داشته باشیم و کارهای خود را سریع و بی دردسر انجام دهیم. تمامی نرم افزار های حسابداری بازرگانی در ویستا تحت وب هستند. نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه از مهمترین نرم افزار های حسابداری در شرکت ویستا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ویستا در تماس باشید.

نرم-افزار-تحت-وب-حسابداری-بازرگانی
قیمت-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

نرم افزار حسابداری بازرگانی یکی از نرم افزارهای حسابداری پرکاربرد در حوزه تجارت و کسب و کار ها در امور بازرگانی و تجاری می باشد. این نرم افزار امکانات بسیاری دارد و متناسب با امکانات آن هزینه نرم افزار حسابداری بازرگانی محاسبه می شود. از امکانات بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی می توان به امنیت بالای نرم افزار برای جلوگیری دزدیده شدن اطلاعات مالی ، قیمت گذاری بر اساس میانگین کالاها، دریافت ، پرداخت و انتقال وجه، صدور فاکتور و پیش فاکتور ، اعلام سررسید چک و … نام برد.

دیگرنرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

شرکت نرم افزاری ویستا علاوه بر خدمات نرم افزاری نظیر نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه ، نرم افزار حسابداری شرکتی چرتکه و انواع نرم افزار های دیگر در حوزه حسابداری آنلاین،  طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت نیز انجام می دهد. قیمت طراحی اپلیکیشن شرکت نرم افزاری  ویستا متناسب با کسب و کار شما متغیر می باشد و شما می توانید امکانات متناسب با کسب و کار خود را به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود اضافه نمایید و از امکانات آن بهره ببرید. قبل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود می توانید با مشاورین ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی سفارش دهید. برای آگاهی از تعرفه طراحی سایت با وردپرس با ما در ارتباط باشید. 

ساخت اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری در حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن خود می توانید با شرکت نرم افزاری ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان ساخت اپلیکیشن اندروید و یا ios بخواهید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

 در صورتیکه قصد ایجاد و  طراحی فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی با قیمت طراحی سایت مناسب توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. همچنین طراحی سایت شرکتی سفارش دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. کافیست به نمونه طراحی سایت ما مراجعه کنید و درخواست طراحی سایت دهید.

همانطور که می دانید سئو سایت به کلیه فرآیند هایی گفته می شود که برای بروزرسانی صفحات وب سایت شما برای داشتن رتبه عالی در میان رقبا در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. بعد از اجرا و پیاده سازی سایت شما نوبت به سفارش سئو وب سایت شما می رسد. شرکت ویستا با قیمت سئو مناسب سئو سایت شما را متناسب با درخواست شما انجام می دهد. با سپردن سئو سایت خود به شرکت سئو معتبر، کسب و کار جهت بیشتر دیده می شود و افزایش کاربران به وب سایت شما نیز بیشتر خواهد شد.

 ساخت موشن گرافیک از خدمات دیگر شرکت ویستا در حوزه گرافیکی می باشد. موشن گرافیک به معنی متحرک سازی عناصر ثابت و وکتورها می باشد بطوری که انتقال دهنده پیام خاصی برای تبلیغات کسب و کار شما و یا در جهت آموزش می باشد. طراحی موشن گرافیک نوعی تولید محتوا بصری می باشد که در مدت زمان کوتاهی و با تاثیرگذاری بیشتر پیام یا هدف کسب و کار و یا حرفه خود را به مخاطب می رسانید. همچنین طراحی لوگو موشن نیز از دیگر خدمات ما می باشد . ساخت لوگو موشن حرفه ای به معنی متحرک سازی برند می باشد که بسیار کاربردی و تاثیرگذار است.

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری بازرگانی ویستا

نرم افزار حسابداری بازرگانی مناسب شرکت های بازرگانی جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ثبت قراردادها،گزارش دهی و بسیاری اقدامات دیگر می باشد. با این نرم افزار می‌توان کلیه هزینه ها را مدیریت کرد و به سود بیشتری دست یافت.

با توجه به نیاز شرکت شما تعرفه های نرم افزار متفاوت است. برای آگاهی از قیمت نرم افزار حسابداری بازرگانی مناسب به کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

نرم افزار حسابداری  در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

برای خرید این بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. شماره تماس شرکت ویستا 88551470-021 می‌باشد.

blank

2 پاسخ

  1. سلام. من قبلا نرم افزار حسابداری سفارش دادم از شرکت دیگه ای و اصلا راضی نبودم.. خواستم بپرسم نرم افزار حسابداری در حوزه بازرگانی در شرکت شما آموزش داره؟ ینی کارشناس فنی یا فروشتون منو راهنمایی میکنه که چطور ازش استفاده کنم ؟ یا حتما باید حسابدار داشته باشم ؟

    1. سلام اقای شفق. وقت شما بخیر … بله همزمان با راه اندازی نرم افزار حسابداری بازرگانی شما ما نحوه استفاده از نرم افزار چرتکه را به شما آموزش می دهیم. نرم افزار چرتکه طوری طراحی شده که میتونید مدیریت حساب ها و عملیات حسابداری رو بسادگی و با وسائل الکترونیکی مختلف انجام بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 (1 امتیاز )