نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک

نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک از آن جمله نرم افزار های تحت وب است که می توان با ایجاد آن در روند انجام فعالیت های یک کلینیک و در ابعاد گسترده تر،بیمارستان باعث تسریع در انجام فعالیت ها و خدمات شد.با ساخت نرم افزار تحت وب کلینیک شما می توانید اطلاعاتی از قبیل خدمات انجام شده برای مراجعین،پزشکان،اطلاعات فردی،حسابداری  مدیریت اسناد و … یک کلینیک را در یک فضایی با یک رابطه کاربری کاملا ساده بررسی کنید و یا آن ها در پایگاه داده خود که بصورت نامحدود تعرف شده است ذخیره کنید.

با استفاده از تکینک های کاربری که در نرم افزار وجود دارد شما می توانید کلینیک و یا مطب خود را سازماندهی کنید و وظایف مربوط به هر بخش را بصورت آنلاین و در یک فضای پرسرعت،ایجاد کنید.

کاهش خستگی نیروی انسانی کلینیک،سرعت بخشیدن به کار های مراجعین،ثبت اطلاعات بیماران و پرسنل درمانگاه و درآخر ثبت و ذخیره سازی اطلاعات در یک پایگاه داده امن و نامحدود،از جمله ویژگی های این بخش از طراحی نرم افزار مدیریت کلینیک است.

نرم افزاری تحت وب مدیریت کلینیک انعطاف پذیر بوده و شما می توانید روند کلی مراجعین خود را از لحظه ورود و خدمات انجام شده با جزئیات دقیق تا لحظه خروج و حسابداری بصورت کامل بررسی کنید و منابع سازمانی خود را ساماندهی کنید.علاوه برآن شما می توانید اطلاعات کلی پرسنل نیز با جزئیات و اطلاعات کامل نیز در یک فضای امن ذخیره سازی و به آن ها دسترسی داشته باشید.

نرم-افزار-درمانگاه

یکی از بخش های مهم از طراحی پرتال کلینیک بخش طراحی سایت حرفه ای آن است که تیم ویستا با ارائه بروز ترین متود ها در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی همیشه سعی کرده مشتریان خود را در سطح مطلوبی در رضایت قرار دهد.شما می توانید با بررسی نمونه کار طراحی وبسایت گروه طراحی سایت ویستا و تعرفه های مطرح شده در زمینه طراحی پرتال و همچنین ساخت نرم افزار مدیریت کلینیک،ما را قضاوت کنید و فرم سفارش طراحی سایت خود را ارسال کنید. 🙂

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال و همچنین رقابتی شدن بازار،استفاده از این ابزار می تواند سرعت و بهروری انجام امور را بشدت بالا ببرد و در نتیجه باعث رضایت مراجعین شود.

همچنین در زمینه مدیریت نیروی انسانی،منابع سازمان و همچنین تبلادلات مالی و خارج از سازمان نیاز می تواند مفید واقع شود.

نرم-افزار-کلینیک

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از طراحی سایت با cms ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط نوین معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

بله.
باتوجه به کد نویسی صفر تاصد سایت و پرتال امکان طراحی اختصاصی شما نیز وجود دارد.شما می توانید طرح خود را یا بصورت دیجیتال در نرم افزار های طراحی گرافیکی مانند فتوشاپ ترسیم کنید و یا روی کاغذ آن را بکشید و برای تیم ویستا بفرستید.پس از بررسی فنی تیم طراحی و برنامه نویسی،فضای قالب درخواستی شما پاسخ داده می شود

بله.
با بررسی فنی تیم برنامه نویسی و CRM ویستا امکان ایجاد TASK های اختصاصی و ماژول های دل خواه در نرم افزار وجود دارد.

تیم ویستا با ارائه بروز ترین خدمات طراحی و کدنویسی،اقدام به تولید نرم افزار های تحت وب کرده و با ارائه بروز ترین خدمات ویژه برای سازمان ها و شرکت ها،سطح کیفیت خود را در سطح مطلوبی حفظ کرده.

از جمله نرم افزار تحت وب طراحی شده توسط تیم ویستا می توان به؛ نرم افزار بایگانی و اسناد ویداک ، نرم افزار حسابداری تحت وب و … اشاره کرد.

‫0/5 (0 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا