جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

     

نرم افزار بایگانی اسناد و گزارش

در عصر ارتباطات که همه چیز و به سرعت درحال پیشرفت و توسعه است،فضای کسب و کار و تجارت نیز جلو تازه ای به خود گرفته.با گسترش اینترنت و دنیای تکنولوژی،فضای کاری کسب و کار ها فقط محدود به مرز های داخلی آن کشور نمی شوند.

در این بین مهم ترین مسعله ای که برای سازمان ها،شرکت ها و مراکز اطلاعاتی حائز اهمیت است،دسترسی به اسناد،نامه های اداری،گزارش ها و همچنین نگهداری آن ها در شرایط خاص امنیتی میباشد.چرا که در گذشته اسناد و اطلاعات به مرور زمان و استفاده بیش از حد فرسوده و یا از بین رفته و یا با مسائل مهم دیگری مانند؛امنیت اطلاعات، کمبود فضای بایگانی،افزایش هزینه ها و مواردی از این قبیل درگیر بودند.

نرم افزار بایگانی اسناد،مدارک واطلاعات “ویراد” با تکیه بر 3 اصل امنیت اطلاعات،دسترسی نامحدود و رابطه کاربری آسان جهت استفاده شرکت ها،سازمان ها و مراکز اطلاعاتی بسیار مناسب میباشد.

تیم ویستا در زمینه های مختلفی چون طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی نرم افزار های حسابداری و بایگانی اسناد ، طراحی فروشگاه اینترنتی و سئو و بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. 

blank

چرا ویراد

“ویراد”  یک نرم افزار بایگانی اسناد و مدارک تحت وب جهت مدیریت،نگهداری و بهربرداری از اسناد و گزارشات سازمانی و همچنین نقشه های فنی و فرم های اداری میباشد.

مهم ترین ویژگی این نرم افزار بایگانی اسناد، ثبت تمام وقایع بصورت خودکار در سیستم، نگهداری و جست و جوی آسان اطلاعات میباشد و به همین دلیل کاملا مناسب و سازگار برای تمامی سازمانها،ادارات دولتی/خصوصی و شرکت هاست.

از دیگر ویژگی های کلیدی ویراد که این محصول را با محصولات مشابه دیگر متمایز میکند وجود فضای نامحدود برای ذخیره تمامی اسناد و مدارک میباشد.

همچنین می توانید پس از خرید محصول از مزایا و خدمات پشتیبانی تیم ویستا بهرمند شوید.

از نرم افزار های بایگانی الکترونیکی زیادی استفاده کردم و تقریبا همه آن ها به نوعی در بخش های مختلف ضعف هایی داشت.
نرم افزار بایگانی اسناد و مدارک ویراد کاملا این ضعف ها رو پوشش داد و دقیقا همین چیزی رو به من عرضه کرد که می خواستم.
نرم-افزار-بایگانی-اسناد-مدارک
آرزو احمدی
برنامه نویس و توسعه دهنده
یکی از مباحث مهم در بحث کنترل پروژه،بایگانی اسناد و مدارک و همچنین نقشه های تخصصی و فنی پروژه میباشد.
مهم ترین ویژگی که این نرم افزار به من ارائه داد،این بود که می تونستم با هر فرمتی فایل ها و مدارک خودم رو در فضای نامحدود ذخیره کنم.
بایگانی-مدارک-اطلاعات
احمد نوری
مهندس کنترل پروژه
نرم افزار بایگانی الکترونیکی اسناد ویراد با ارئه فضای امن و مطمعن این امکان را به کاربر میدهد که بتواند همه اسناد و مدارک خو را بدون هیچ گونه خطر ریسک و هک شدن اطلاعات،اسناد و مدارک خود را بایگانی کند.استفاده از این نرم افزار رو به همه سازمان ها و افراد کارآفرین توصیه می کنم
نرم-افزار-گزارش-اطلاعات
رضا شکری
کارآفرین
بحث یکپارچه سازی شرکت با افراد درون سازمان و همچنین سازمان های هدف یکی از دغدغه اصلی همه مدیران میباشد.
نرم افزار بایگانی اسناد و مدارک ویراد این امکان را به مدیران سازمان و شرکت ها می دهد که بتواند با ایجاد فضای یکپارچه و کاملا تخصصی گام مهمی در زمینه ERP بردارد.
مدارک-نرم-افزاز-بایگانی
محمد عزیزی
مدیرعامل

پکیج برنز

تومان175/000 /سالانه

  • -اعتبار نرم افزار 14 ماه
  • -پشتیبانی نامحدود تا اعتبار نرم افزار
  • -ذخیره فایل ها و اسناد حتی پس از پایان اعتبار

پکیج طلایی

تومان250/000 /سالانه

  • -اعتبار نرم افزار 28 ماه
  • -پشتیبانی نامحدود تا اعتبار نرم افزار
  • -ذخیره فایل ها و اسناد حتی پس از پایان اعتبار

پکیج نقره ای

تومان200/000 /سالانه

  • -اعتبار نرم افزار 20 ماه
  • -پشتیبانی نامحدود تا اعتبار نرم افزار
  • -ذخیره فایل ها و اسناد حتی پس از پایان اعتبار

ابر میزبانی

$29.99 /ماهانه

مزیت های ویژه ویراد

رابطه-کاربری-آسان

رابطه کاربری ساده و پرسرعت

رابطه کاربری کاملا آسان و ساده  نرم افزار این امکان را به افراد و مدیران سازمان میدهد که بدون داشتن دانش فنی خاصی نسبت به فضای نرم افزار بتوانند از همه امکانات آن بصورت کامل استفاده کنند.همچنین تحت وب بودن این نرم افزار این امکان را به کاربر میدهد که سرعت دسترسی اطلاعات و اسناد را به حداکثر برساند.

امنیت-اسناد-اطلاعات

امنیت اطلاعات و غیرقابل هک بودن

تیم برنامه نویسی ویستا با رعایت بالاترین استاندارد های امنیتی اقدام به کد زنی این نرم افزار کرده اند و به گونه ای که هک و نفوذ به آن کاملا غیرقابل ممکن است و از طرفی تمام داده ها بصورت هش شده در داخل دیتا بیس وارد می شود تا تنها برای کاربر قابل مشاهده باشد.

 

مدیر-یکپارچه

یکپارچه سازی سازمان

در ویراد شما می توانید اطلاعات و اسناد سازمان خود را با مجموعه،سازمان و شرکت های هدف و همچنین وظایف تعیین شده برای هر فرد از کارکنان سازمان را به صورت جداگانه برای هر شخص به اشتراک بگذارید.

همچنین فرم های آماده نرم افزار باعث صرفه جویی در وقت شما به منظور طراحی مجدد آن ها می شود.

سرچ-پیشرفته-

اسکن تحت وب و جست و جوی پیشرفته

نرم افزار بایگانی ویراد می توانید انواع اسناد و مدارک سازمان  شامل نامه ها، پرونده ها، اسناد مالی، فرم های پر شده، سوابق و …را  اسکن کرده و در نرم افزار بایگانی کند. همچنین می توانید از کلمه کلیدی جهت جستجوی عمومی در کلیه مشخصات اسناد و یا از جستجوی پیشرفته جهت جستجوی مقداری مشخص در فیلدهای انتخابی، استفاده کنید. 

دیگر ویژگی های ویراد

1-فرم سازی پیشرفته جهت تعریف فیلد های سفارشی و خاص به تفکیک.

2-نمایش مستندات بدون نیاز به نصب AutoCad،Office،Acrobot Reader و …کنترل سطح دسترسی جهت نمایش،چاپ و دانلود.

3-امکان صدور و تهیه گزارش های پویا در قالب نرم افزار های word و Excel و …

4-پوشش کامل الزامات ISO/TC171: Document management applications

5-ارسال همزمان پیام ها به صورت ایمیل در Gmail و یا پیام کوتاه  SMS  در نرم افزار آرشیو الکترونیکی اسناد

6-امكان استفاده كاربران متعدد بطور همزمان از سیستم در شبکه

7-OCR(نویسه خوان نوری) بسیار پیشرفته

 

 

 

پرسش و پاسخ

ویراد مخفف (وی+راد) است که (وی) آن ابتدای ویستا و (راد) آن به مخفف (رابطه کاربری آسان،امینت اطلاعات،دسترسی نامحدود) میباشد. ویستا محصولات دیگری نیز با این سبک از نام گذاری دارد همچون ویداک که مخفف (وی+داک)معنی (داکیومنت) یا همان اسناد است

در صورت عدم وجود نرم افزار آرشیو اسناد در سازمان ، خطر امنیت از بین رفتن اطلاعات ، احتمال آتش سوزی ، مشکلات محیطی و استهلاک اسناد و اوراق در اثر گذشت زمان ، احتمال جعل اسناد ، عدم پشتیبانی از کارهای دفتری و اداری شما را تهدید خواهد کرد  و علاوه بر اینها در صورت نداشتن نرم افزار بایگانی اسناد ، بایست هزینه های زیادی را صرف خرید کاغذ ، نگهداری دستگاه و دستمزد نیروهای انسانی کنید

ابتدا از طرف تیم ویستا با شما تماس گرفته می شود و زیرساخت فنی شما مورد تحلیل و آنالیز قرار می گیرد.

در روز نصب نرم افزار بایگانی اسناد مسئول نصب نرم افزار برای نصب نرم افزار بایگانی اسناد در شرکت شما حضور پیدا می کند و نرم افزار بایگانی اسناد را بر روی سرور و شبکه و شعب شما نصب می نماید

بعد از نصب نرم افزار بایگانی اسناد ، مدیر استقرار نرم افزار با مدیر آرشیو اسناد شما نشستی خواهد داشت و نیاز های سازمان شما مرور شده و تغییرات اعمال می شود و برای نحوه استقرار نرم افزار گزارشی به شما داده می شود و شما وارد مرحله استقرار نرم افزار می شویدکه در این مرحله مدیر استقرار نرم افزار بایگانی اسناد در طی زمان انجام پروژه به کارسناسان استقرار نرم افزار مداوم در سازمان شما حضور دارند تا تمامی درخواستها به صورت کامل استقرار پیدا نماید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

دیگر خدامت نرم افزار تحت وب ویستا

نرم افزار انبارداری آنلاین

نرم افزار انبارداری آنلاین

نرم افزار  انبارداری آنلاین در ابتدا لازم است بدانیم که “ نرم…
نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک

نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک

نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک نرم افزار تحت وب مدیریت کلینیک…
نرم افزار ارتباط با مشتری

نرم افزار ارتباط با مشتری

نرم افزار ارتباط بامشتری نرم افزار ارتباط با مشتری و یا به…