قیمت موشن گرافیک

 یکی از خدماتی که شرکت نرم افزاری ویستا در زمینه گرافیکی ارائه می دهد، طراحی و ساخت موشن گرافیک مطابق خواست و سلیقه و اهداف شماست.  قیمت موشن گرافیک متناسب با مقدار زمان مورد استفاده و حوزه کاریتان محاسبه خواهد شد. 

قیمت-موشن-گرافیک

درخواست مشاوره رایگان موشن گرافیک تیم ویستا

متناسب با خواست شما و سناریو مورد نظر و همچنین کسب و کارتان و مشورت با تیم موشن گرافیک ویستا می توانید سفارش موشن گرافیک دهید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه تعرفه موشن گرافیک 1400 ، با مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم زیر شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.

لیست قیمت موشن گرافیک

شرکت نرم افزاری ویستا ، ارائه دهنده انواع موشن گرافیک و لوگو موشن می باشد. در جدول زیر تعرفه جدید موشن گرافیک شرکت ویستا قرار داده شده است. همانطور که می دانید تعرفه ساخت موشن گرافیک به عوامل مختلفی وابسته است و متناسب با نوع کسب و کار و اهداف شما می باشد. به عنوان مثال قیمت موشن گرافیک ساده و یا اقتصادی هزینه کمتری نسب به موشن گرافیک استاندارد ای حرفه ای دارد، زیرا ساخت این موشن گرافیک زمان بیشتری می برد و چالش های بیشتری برای تهیه آن وجود دارد.

انواع موشن گرافیک

هر ثانیه

هر دقیقه

مدت زمان انجام کار

موشن گرافیک اقتصادی

هر ثانیه :

شروع از : 33.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 1.980.000 تومان

مدت زمان:

حدود 10 روز کاری

موشن گرافیک استاندارد

هر ثانیه :

شروع از : 66.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 3.960.000 تومان

مدت زمان:

حدود 15 روز کاری

موشن گرافیک حرفه ای

هر ثانیه :

شروع از : 130.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : ۷.۸۰۰.۰۰۰  تومان

مدت زمان:

حدود 20 روز کاری

قیمت انواع موشن گرافیک

قیمت طراحی لوگو موشن

قیمت طراحی لوگو موشن

لوگو ها در انواع نوشتاری، تصویری و ترکیبی هستند هر یک از این دسته ها تعرفه لوگو موشن متفاوتی دارند. تعرفه ساخت لوگو موشن متناسب با نوع و نیاز کسب و کار شما متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله آن ها می توان به دو بعدی یا سه بعدی بودن، تبلیغاتی یا غیر تبلیغاتی بودن ، میزان بودجه ، برند شرکت و قدمت آن می توان اشاره کرد.در صورت نیاز می توانید در کنار طراحی موشن گرافیک خود ، لوگو موشن درخواست دهید که در صورت سفارش، در انتهای طرح موشن گرافیک نمایش داده می شود.

قیمت طراحی ویدئو موشن

قیمت طراحی ویدئو موشن

طراحی ویدئو موشن به تلفیق فیلمبرداری واقعی و گرافیکی می گویند که بخشی از ویدئو کاراکتر است و بخشی بصورت فیلمبرداری و معمولا فیلمبرداری و بازیگر دارد می باشد. عوامل متعددی بر قیمت طراحی ویدئو موشن تاثیرگذار هستند که از جمله آن ها می توان به فیلمبرداری و تدوین ویدئو موشن ، بازیگر ویدئو ، کاراکتر ها اشاره کرد. برای اطلاع از تعرفه طراحی ویدئو موشن در شرکت ویستا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در صورتیکه پروژه شما اختصاصی است یعنی کاراکتر ها و صداگذاری سفارشی سازی شده باشد، هزینه طراحی ویدئو موشن ، متفاوت می باشد.

قیمت طراحی اینفوموشن

قیمت طراحی اینفوموشن

طراحی اینوفوموشن در واقع همان موشن گرافیک است با این تفاوت که در طراحی اینفوموشن، نمودار ها، نقشه ها ، جداول وجود دارد. تعرفه طراحی اینفوموشن به عوامل متعددی بستگی دارد و متناسب با بودجه و کاراکترها و … می باشد. پس از سناریو نویسی و تائید پروژه، کل هزینه طراحی اینفوموشن دریافت می شود و در تاریخ تعیین شده طبق قرارداد پروژه تحویل داده می شود.

ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت موشن گرافیک

نکات-مهم-قیمت-موشن-گرافیک

عوامل بسیاری بر روی هزینه ساخت موشن گرافیک موثر هستند. از جمله ی این عوامل می توان به سبک پروژه و ملزومات آن با توجه به اهداف کار اشاره کرد. همچنین استفاده از مواردی مانند موزیک اختصاصی با استفاده از گوینده صدا آشنا نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر تعرفه ساخت موشن گرافیک می باشد. تجهیزات و لوازم مورد استفاده در ساخت موشن گرافیک و همچنین زمان انجام کار از دیگر مواردی هستند که بر روی قیمت ساخت موشن گرافیک موثر می باشند.

صداگذاری-در-ساخت-موشن-گرافیک

استفاده از صداهای حرفه ای و معروف

استفاده از صداهای مختلف قیمت های متفاوتی دارند و قیمت ها از 100 هزار تومان تا 4 میلیون تومان برای هر دقیقه می باشند. قیمت موشن گرافیک با صدای شخصیت های معروف، بالاتر می باشد.

خدمات گرافیکی در شرکت نرم افزاری ویستا

بررسی نوع حرکت:

در ساخت موشن گرافیک در صورتیکه روی واقعی بودن و طبیعی تر بودن حرکت ها زمان بیشتری گذاشته شود و بیشتر کار شود هزینه موشن گرافیک کمی افزایش می باید زیرا نیازمند کار و زمان  بیشتر می باشد. 

لوگو-موشن

المان های آماده یا طراحی اختصاصی از صفر:

در صورت درخواست المان ها یا کاراکترهای اختصاصی قیمت موشن گرافیک بیشتر خواهد شد. منظور از طرح های اختصاصی، طرح هایی هستند که با استفاده از نرم افزار ساخت موشن گرافیک و متناسب با شخصیت برند و سلیقه شما ساخته می شوند.

Ieltsfix

بنر-Ieltsfix
درباره پخش ویدیو بنر-Ieltsfix

موشن گرافیک 1 پلتفرم سیمخان 

بنر-سیم-خان
درباره پخش ویدیو بنر-سیم-خان

نرم افزار حسابداری چرتکه 

blank
پخش ویدیو

موشن گرافیک 2 پلتفرم سیمخان 

blank
درباره پخش ویدیو پلتفرم-سیمخان--بنر-دوم

medinfo

بنر-medinfo
درباره پخش ویدیو بنر-medinfo

موشن گرافیک سیبتا

blank
درباره پخش ویدیو sibta-بنر-موشن-گرافیک

سئو وب سایت

بنر-سئو
درباره پخش ویدیو بنر-سئو

اپلیکیشن 

بنر-طراحی-اپلیکیشن
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-اپلیکیشن

CMS چیست؟

بنر-cms
درباره پخش ویدیو بنر-cms

سایت ارز دیجیتال 

بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال

طراحی سایت 

بنر-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت

قیمت طراحی سایت 

بنر-قیمت-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-قیمت-طراحی-سایت

مراحل ساخت موشن گرافیک در شرکت ویستا

blank

مشاوره و تعیین قیمت و برنامه ریزی زمان انجام مراحل مختلف

پیش بینی بودجه نرم افزار حسابداری تولیدی

طوفان فکری و و ایده پردازی برای موضوع ویدیو

blank

نوشتن متن نمایشنامه و گرفتن تایید مشتری 

ارزیابی خط تولید داخلی نرم افزار حسابداری تولیدی

ارسال Moodboard به همراه توضیح کلی در مورد سناریو به مشتری

blank

طراحی استوری بورد و صداگذاری بر اساس سناریوی شما

blank

طراحی انیماتیک Animatic ،طراحی صحنه ها و گرفتن تایید مشتری

blank

شروع کار متحرک سازی یا انیمیت کردن طرح

کنترل و تجزیه و تحلیل تولید

تحویل و بررسی نسخه اولیه

blank

اعمال اصلاحات جزئی احتمالی و تحویل نسخه نهایی

blank
نحوه-محاسبه-قیمت-موشن-گرافیک

نحوه محاسبه قیمت موشن گرافیک چگونه است؟

قیمت ساخت موشن گرافیک بر اساس ثانیه و نوع موشن گرافیک مورد نظر شما محاسبه می شود. هر کدام از مراحل ایجاد موشن گرافیک هزینه های مختلفی در پی دارد. قیمت موشن گرافیک دو بعدی بستگی به نوع پروژه و اهداف دارد. موشن گرافیک های مختلفی در زمینه های تبلیغاتی، آگاهی دهنده و جشنواره ای یا آگاهی دهنده وجود دارد. متناسب با اهداف و زمان مورد نیاز برای تولید موشن گرافیک هزینه طراحی موشن گرافیک متفاوت می باشد. مواردی مانند گوینده، دو یا سه بعدی بودن کار، زمان مورد نیاز، نوع سناریو بر قیمت موشن تاثیرگذار هستند. نحوه محاسبه و برآورد هزینه موشن گرافیک بعد از جلسه میان کارفرما و مجری طرح انجام می گیرد.

انواع خدمات موشن گرافیک

مزایای-موشن-گرافیک

مزایای ایجاد موشن گرافیک:

هزینه کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و یا ساخت استاپ موشن

تاثیر گذاری روی مخاطب و تبلیغات حرفه ای و بروز

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ورود به بازاریابی ویدئویی

سوالات متداول در مورد هزینه ساخت موشن گرافیک

متناسب با موشن گرافیک مورد نظر شما و زمان مورد نیاز قیمت موشن گرافیک تعیین خواهد شد. برای اطلاع از روش محاسبه قیمت موشن گرافیک یا قیمت لوگو موشن و همچنین شیوه ساخت و زمان مورد نیاز با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره ویستا شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

اکثر موشن گرافیک هایی که مشتریان ما سفارش می دهند موشن گرافیک دو بعدی می باشند که قیمت موشن گرافیک دو بعدی متناسب با پروژه شما تعیین می شود. در جدول قیمت موشن گرافیک می توانید تمامی هزینه ها را بسته به نوع موشن گرافیکی که درخواست می دهید مشاهده کنید. 

برای تهیه موشن گرافیک مورد نظر خود در ابتدا سعی کنید نمونه های بسیاری در اینترنت بررسی نمایید و متناسب با تخصص خود متن یا سناریو متفاوتی و متناسب با کسب و کار خود تهیه نمایید. این کار باعث می شود تا ساخت موشن گرافیک شما با سرعت بیشتری انجام شود و کارشناسان ویستا در مدت زمان کمتری و با شناخت بیشتر از آنچه شما می خواهید با صرف هزینه و زمان کمتر محیا نمایند.

بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای تولیدموشن گرافیک پنج الی هفت روز می باشد اما در صورتیکه پروژه سنگین تر باشد و زمان بیشتری بخواهد به 10 الی 12 روز زمان نیاز است. هزینه طراحی موشن گرافیک از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای موشن گرافیک خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.

7 پاسخ

  1. سلام. خسته نباشید. خواستم بپرسم قیمت موشن گرافیک سه بعدی در شرکت ویستا چقدر هستش ؟ کسب و کار من در مورد ارزهای دیجیتال هست و میخواستم سفارش موشن گرافیک بدم از شرکت شما میشه راهنماییم کنید ممنون میشم:)

  2. سلام وقتتون بخیر.
    علت اینکه بعضی شرکت ها قیمتشون خیلی پایینه چیه ؟ ممنون میشم علت این تفاوت قیمت بگید.

    1. سلام وقت شما هم بخیر . علت پایین بودن قیمت بدلیل استفاده از المان ها و متریال آماده هستش و حرکات در اونها به ساده ترین حالت خودشونن.

    1. سلام وقت شما بخیر . سبک کلی کار های ما موشن گرافیک ۲ بعدی هست و ممکنه بعضی المان های سه بعدی هم در آن ها استفاده بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.6/5 (9 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank