جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

قیمت موشن گرافیک

موشن گرافیک (Motion Graphic) به فرآیند صداگذاری روی تصاویر و متحرک ساختن آن ها گفته می شود. یکی از خدماتی که شرکت نرم افزاری ویستا در زمینه گرافیکی ارائه می دهد، طراحی و ساخت موشن گرافیک مطابق خواست و سلیقه و اهداف شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در بخش طراحی موشن گرافیک مشورت نمایید و موشن گرافیک متناسب با کسب و کار خود سفارش دهید. قیمت موشن گرافیک شما متناسب با مقدار زمان مورد استفاده و حوزه کاریتان محاسبه خواهد شد.

 

قیمت-موشن-گرافیک

مشاوره رایگان ساخت موشن گرافیک تیم ویستا

طراحی موشن گرافیک در ویستا در زمینه های مختلفی انجام می شود. متناسب با خواست شما و سناریو مورد نظر و همچنین کسب و کارتان و مشورت با تیم موشن گرافیک ویستا می توانید سفارش ساخت موشن گرافیک دهید.  برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین اطلاع از قیمت موشن گرافیک در ویستا با مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم زیر شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.

مراحل ساخت موشن گرافیک در شرکت ویستا

نوشتن سناریو یا استوری بورد (story board) و گرفتن تاییدیه از شما

تائید کلی کاراکتر ها و لوکیشن توسط شما

متحرک سازی بر اساس سناریو یا استوری بورد

صداگذاری بر اساس سناریوی شما

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طراح موشن گرافیک با صداگذاری های جذاب و متحرک سازی عناصر ثابت، با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر افترافکت انجام می دهد. بر اساس سناریو خاص و مرتبط با موضوع و کسب و کار خود ساخت کلیپ موشن گرافیک آغاز می شود. طراحی و تولید موشن گرافیک در زمینه های مختلفی مانند تبلیغاتی، آموزشی و .. انجام می شود.

موشن-گرافیک-چیست
نحوه-محاسبه-قیمت-موشن-گرافیک

نحوه محاسبه قیمت موشن گرافیک چگونه است؟

قیمت موشن گرافیک بر اساس ثانیه و نوع موشن گرافیک مورد نظر شما محاسبه می شود. هر کدام از مراحل ساخت موشن گرافیک هزینه های مختلفی در پی دارد. قیمت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه و اهداف دارد. موشن گرافیک های مختلفی در زمینه های تبلیغاتی، آگاهی دهنده و جشنواره ای یا آگاهی دهنده وجود دارد. متناسب با اهداف و زمان مورد نیاز برای ساخت موشن گرافیک هزینه ساخت موشن گرافیک متفاوت می باشد. مواردی مانند گوینده، دو یا سه بعدی بودن کار، زمان مورد نیاز، نوع سناریو بر قیمت موشن تاثیرگذار هستند. نحوه محاسبه و برآورد هزینه موشن گرافیک بعد از جلسه میان کارفرما و مجری طرح انجام می گیرد.

نکات مهم در مورد قیمت موشن گرافیک

عوامل بسیاری بر روی قیمت موشن گرافیک موثر هستند. از جمله ی این عوامل می توان به سبک پروژه و ملزومات آن با توجه به اهداف کار اشاره کرد. همچنین استفاده از مواردی مانند موزیک اختصاصی با استفاده از گوینده صدا آشنا نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت موشن گرافیک می باشد. تجهیزات و لوازم مورد استفاده در ساخت موشن گرافیک و همچنین زمان انجام کار از دیگر مواردی هستند که بر روی قیمت ساخت موشن گرافیک موثر می باشند.

نکات-مهم-قیمت-موشن-گرافیک
تفاوت-موشن-گرافیک-اینفوگرافیک

تفاوت طراحی موشن گرافیک و اینفوگرافیک چیست؟

طراحی اینفوگرافیک (Infographic Design) یکی از شیوه های نمایش اطلاعات و آمار می باشد که به شکلی زیبا و کاربرپسند طراحی می شود. از اینفوگرافیک در کنفرانس ها، ارائه های علمی، تبلیغات شرکت ها استفاده می شود. یکی از تفاوت های موشن گرافیک و اینفوگرافیک در هدف می باشد. بطور معمول موشن گرافیک برای آموزش ، تبلیغات و .. مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای انتقال سریع تر و گویا تر اطلاعات است.  

هنرمند ساخت موشن گرافیک کیست؟

طراح موشن گرافیک به شخصی گفته می شود که با استفاده از توانایی های هنری و بکارگیری خلاقیت و استفاده از کلمات متحرک، لوگو، متن و اعداد بتواند طرح متفاوتی ایجاد نماید. هنرمندان موشن گرافیک پیش زمینه در رابطه با نرم افزار های گرافیکی و رشته طراحی دارند. متناسب با اهداف کسب و کار و خواست شما و بهره گیری از مهارت کامپیوتری و هنری خود و سناریو از پیش آماده شده و همچنین در بازه زمانی مورد نظر شما طراحی موشن گرافیک حرفه ای آغاز می شود. قیمت موشن گرافیک متناسب با طرح شما و زمان ساخت موشن گرافیک تعیین می شود.

طراح-موشن-گرافیک

ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت موشن گرافیک

سناریو-ساخت-موشن-گرافیک

سناریو

یکی از ویژگی های تاثیر گذار و مهم در ساخت موشن گرافیک ایجاد سناریویی متناسب با اهداف و کسب و کار شماست. سناریو متنی است که المان های مخلف از قبیل صوتی، تصویری و افکت ها بر اساس آ ایجاد می شود.  سناریو خوب شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند. در شرکت ویستا، کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنند و متناسب با خواست و کسب و کارتان سناریو مناسبی ایجاد می شود.

گرافیک-ساخت-موشن-گرافیک

گرافیک

استفاده اصولی از عناصر گرافیکی در طراحی موشن گرافیک و استفاده از فن های انیمیشن و حرکت در طرح ها باعث جذاب تر شدن و قابل فهم تر شدن پیام و طرح شماست. یکی از نرم افزار های مورد استفاده و کاربردی برای ساخت موشن گرافیک after effect  می باشد. در موشن گرافیک بکار بردن درست و اصولی عناصر گرافیکی در کنار هم نقش موثری در شخصیت دادن به کسب و کار و برند شما دارد.

نوآوری-ساخت-موشن-گرافیک

نوآوری

خلاقیت و نوآوری و ارائه طرح های نوین در ساخت موشن گرافیک حرفه ای بسیار مهم می باشد. ارائه طرح های گرافیکی نوین بوسیله افراد متخصص و توانمند در این زمینه می تواند به رشد کار شما کمک بسیاری کند. شرکت نرم افزار ویستا متناسب با خواست شما و طرحی که در نظر دارید و همچنین ارائه راه حل ها و قیمت موشن گرافیک مناسب و بصرفه در این زمینه به شما خدمات رسانی می کند.

صداگذاری-جذاب-ساخت-موشن-گرافیک

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

یکی از پارامتر های مهم و تاثیرگذار در ساخت موشن گرافیک موسیقی آن است چراکه موسیقی یکی از عناصری است که باعث تغییر حال و هوای داستان می شود. متناسب با فیلد تخصصی شما موسیقی انتخاب می شود و مکث های میان صدای گوینده را پر می کند. بسته به سلیقه متخصص موشن گرافیک، موسیقی متغیر است زیرا برخی موسیقی را برای جلوه های تصویری برای ایجاد حس حرکت، برخورد، شکستگی و .. لازم می دانند ولی برخی بدون صدا ترجیح می دهند.

ترکیب-حرفه ای-ساخت-موشن-گرافیک

ترکیب حرفه ای

یکی از نکات مهم در ایجاد موشن گرافیک استفاده و ترکیب صدا، تصاویر و نوشته ها در ساخت موشن گرافیک می باشد. این ترکیب باید به شکلی هوشمندانه انجام شود تا ویدئو جذابی ایجاد شود. با ایجاد و ساخت داستانی برای جذاب تر کردن موشن گرافیک می توانید ترکیب حرفه ای تری داشته باشید. با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه می توانید طراحی جذاب تری داشته باشید و متناسب با کسب و کار خود موشن گرافیکی حرفه ای برای ارائه و معرفی کسب و کار خود ارائه دهید.

تاثیرگذاری-ساخت-موشن-گرافیک

تاثیرگذاری

جذابیت طرح شما یکی از مهمترین ویژگی هایی که می تواند داشته باشد چراکه تاثیرگذاری آن بالاتر خواهد رفت و در نتیجه آن مشتریان بیشتری را بسوی کسب و کار خود جذب می نمایید. با اعتماد به تیمی حرفه ای در این زمینه می توانید طراحی منحصربه فردی را داشته باشید و به اهداف خود برسید. برای اطلاع از قیمت موشن گرافیک و کلیه خصوصیات و ویژگی های آن با مشاورین ما در این زمینه در تماس باشید.

انواع ساخت موشن گرافیک ( از نظر محتوایی)

انواع-موشن-گرافیک-از-نظر-محتوا

ساخت موشن گرافیک آموزشی

در ساخت موشن گرافیک آموزشی تمرکز بیشتر بر روی آموزش است. در این نوع موشن گرافیک نقش داستان کمرنگ است و در ساخت آن باید به موارد ریز تر و آموزشی پرداخت.

ساخت موشن گرافیک آگاهی دهنده

یکی از پر مخاطب ترین نوع موشن گرافیک ها می باشد. در ساخت این موشن گرافیک، هدف ساخت موشن گرافیک آگاهی دهنده در مورد یک موضوع خاص است که برای مخاطب جذاب باشد و ذهن او را درگیر نماید به عنوان مثال موشن گرافیکی در مورد ” روش های کاهش وزن و رسیدن به وزن و فرم ایده آل ” موشن گرافیکی آگاهی دهنده می باشد.

ساخت-موشن-گرافیک-تبلیغاتی

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی

یکی از روش های کم هزینه تر و موثر برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کار شما ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی می باشد. با ساخت موشن گرافیک در زیمنه تبلیغات کسب و کارتان می توانید نظز مخاطبان را نسبت به محصولات و خدمات خود جلب نمایید و فروش خود را بیشتر کنید.

عوامل موثر بر هزینه موشن گرافیک

1- اعضای تیم

شرکت ها و تیم های مختلف با توجه به کیفیت و تجربه کاری تعرفه های متفاوتی برای طراحی موشن گرافیک در نظر دارند. بطور کلی قیمت موشن گرافیک بر حسب ثانیه می باشد. عوامل مختلفی بر قیمت موشن گرافیک موثر می باشند از جمله آن ها اعضای تیم هستند که با توجه به تخصصی که دارند و توانمندی هایشان ساخت موشن گرافیک متفاوت تری خواهند داشت. از جمله اعضای مهم در تیم موشن گرافیک :

نویسنده متن موشن گرافیک یا سناریو پرداز : این فرد مسئولیت نویسندگی متن موشن گرافیک را بر عهده دارد که در ادامه این متن توسط گوینده به صدا تبدیل می شود.

تدوینگر: مسئولیت تولید ویدئو را بر عهده دارد. همچنین تصویر، متن و صوت را ترکیب می کند و ساخت ویدئو آغاز می شود.

مدیر هنری، مدیر تولید یا کارگردان:  وظیفه او ساخت و برقراری ارتباط و هماهنگی میان اعضای تیم موشن گرافیک می باشد. همچنین با مشتری در ارتباط است و نیازسنجی مشتری با اوست تا بر اساس نیاز مشتری محصول درخواستی او را به اعضای تیم انتقال دهد. همچنین انتخاب کردن استایل و فرم موشن گرافیک نیز از وظایف مدیر می باشد.

گرافیست یا تصویر ساز: در صورتیکی استوری بورد باشد بر اساس آن ولی در صورتی که استوری بورد نباشد بر اساس استایل انتخابی توسط مدیر هنری طرح گرافیکی آماد می شود.

طراح استوری بورد : نقشی میان نویسنده سناریو و گرافیست می باشد که هم نویسنده و هم گرافیست این کار را می توانند انجام دهند.

گوینده موشن گرافیک یا صداگذار : از ویژگی های مهم موشن گرافیک صدا می باشد.  موشن گرافیک شما اگر فاقد گرافیک است و یا حتی اگر گرافیک هم دارد نیاز به صداگذاری دارد.

2- کیفیت محصول

سطح کیفیت موش گرافیک ها متغیر است و در سطوح متنوعی تولید می شوند. عواملی از قبیل میزان بودجه ، درجه کیفی محصول بر قیمت موشن گرافیک موثر می باشند. درجه کیفی موشن گرافیک در سطوح مختلفی انجام می شود. متناسب با بودجه و طرح شما قیمت موشن گرافیک تعیین می شود. کیفیت و شهرت گویندگان و وجود با عدم وجود استوری بورد از دیگر فاکتورهای مهم و موثر بر هزینه موشن گرافیک می باشد. 

مزایای-موشن-گرافیک

مزایای ساخت موشن گرافیک

تاثیر گذاری روی مخاطب و تبلیغات حرفه ای و بروز

هزینه کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و یا ساخت استاپ موشن

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ورود به بازاریابی ویدئویی

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

ساخت لوگو موشن

طراحی لوگو موشن (logo motion) به معنی طراحی لوگو متحرک می باشد مانند نمونه ای که مشاهده می نمایید. یکی از راه های جذب مخاطب بسوی برند شما و تبلیغاتی موثر در کوتاهترین زمان ممکن و با بازدهی بالا و هزینه کمتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی می باشد. طراحی لوگو موشن یا لوگو متحرک یکی از تکنیک های پویانمایی یا آرم تجاری می باشد که به شکل خاص تری در معرض دید قرار می گیرد. به لوگو موشن لوگو اینترو (logo intro) یا آرم استیشن (arm station) نیز گفته می شود. یکی از جذاب ترین بخش های طراحی گرافیک است و و برای مقدمه فیلم ها و یا موشن گرافیک بکار می رود و توجه مخاطب را به آرم تجاری یا برند شما جلب می کند. از مزایای ساخت لوگو موشن یا آرم استیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با صرف هزینه کمتر و بازدهی بیشتر می توانید تبلیغی موثر داشته باشید.
  • به کسب و کار و یا برند شما شخصیت و پرستیژ می بخشد.
  • قابلیت استفاده در پلتفرم های مختلف
موشن-گرافیک-2
logo-motion-skype-2

سوالات متداول در مورد ساخت و قیمت موشن گرافیک

یکی از موارد ضروری و مهم برای ساخت موشن گرافیک داشتن یک سناریو خوب و کاربردی است. کارشناسان ویستا در این زمینه به شما کمک می کنند تا بتوانید متناسب با کسب و کار و هدفی که دارید طراحی موشن گرافیک مناسبی داشته باشید. برای اطلاع از روش محاسبه قیمت موشن گرافیک و همچنین شیوه ساخت و زمان مورد نیاز با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره ویستاشماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

برای ساخت موشن گرافیک مورد نظر خود در ابتدا سعی کنید نمونه های بسیاری در اینترنت بررسی نمایید و متناسب با تخصص خود متن یا سناریو متفاوتی و متناسب با کسب و کار خود تهیه نمایید. این کار باعث می شود تا ساخت موشن گرافیک شما با سرعت بیشتری انجام شود و کارشناسان ویستا در مدت زمان کمتری و با شناخت بیشتر از آنچه شما می خواهید با صرف هزینه و زمان کمتر محیا نمایند.

بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای ساخت موشن گرافیک سه الی چهار روز می باشد اما در صورتیکه پروژه سنگین تر باشد و زمان بیشتری بخواهد به 10 الی 12 روز زمان نیاز است. قیمت موشن گرافیک از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای موشن گرافیک خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شرکت ویستا امکانات متنوعی ارائه می دهد. از جمله آن ها می توان به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی سایت، ساخت نرم افزار حسابداری آنلاین ، نرم افزار انباراری آنلاین و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد. با توجه به امکانات و ویژگی های طراحی سایت و اپلیکیشنی که از ویستا می خواهید، قیمت طراحی اپلیکیشن و وب سایت محاسبه می شود.

طراحی-سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای یکی از روش های کارآمد و راحت برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار است. در صورتیکه قصد ایجاد و  طراحی فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. برای مثال اگر شرکت دارید و برای شرکت خود طراحی سایت می خواهید می توانید طراحی سایت شرکتی سفارش دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و شرایط وب سایت شما مشخص خواهد شد.

طراحی-اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و همچنین کاربری راحت تر داشته باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز یکی از راه حل های خوب و کاربردی در افزایش فروش است. کاربران و مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکانی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب نمیند و سفارش خود را ثبت کنند. شرکت نرم افزاری ویستا ساخت اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و اهداف شما ارائه می دهد. طراحی بصری و گرافیکی اپلیکیشن یکی از نکات مهم و موثر در جلب رضایت کاربران است. برای طراحی اپلیکیشن باید حتما نکات UI ,UX  را در نظر داشته باشید یعنی هم از جنبه گرافیکی سایت طراحی و دیزاین خوبی داشته باشد و هم کاربری آن راحت باشد بطوریکه مخاطب با چند کلیک ساده به مقصود خود برسد و سفارش خود را ثبت نماید.

سئو-سایت

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که شامل محتوا ، صفحه سازی ، لینک سازی داخلی و خارجی و … است که به منظور قرار گیری در رتبه ممتاز گوگل انجام می شود. سئو سایت بعد از انجام طراحی سایت حتما پیشنهاد می شود. با اعتماد به شرکت سئو مطمعن و با تجربه در این زمینه و بهینه سازی وب سایت می توانید در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای داشته باشید و سایت خود را با محتوای با کیفیت بهینه سازی نمایید. متناسب با کسب و کار و اهداف خود می توانید با مشاورین ویستا در زمینه سئو وب سایت تماس بگیرید و سفارش سئو دهید. متناسب با وب سایت شما و مقدار محتوا و امکانات سایت شما قیمت سئو تعیین می شود. کافی است با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید و از طریق فرم مشاوره شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.